głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove ''Czasem nie wiem jak siedzieć. Jak za Tobą tęsknić. Ile wypić muzyki na uspokojenie. Nie wiem którą stroną okna wejdziesz. Albo świata. Takiego już nie ma kied

legalove

legalove.moblo.pl
''Czasem nie wiem jak siedzieć. Jak za Tobą tęsknić. Ile wypić muzyki na uspokojenie. Nie wiem którą stroną okna wejdziesz. Albo świata. Takiego już nie ma kiedy nie
''Czasem nie wiem jak siedzieć. Jak... teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

''Czasem nie wiem, jak siedzieć. Jak za Tobą tęsknić. Ile wypić muzyki na uspokojenie. Nie wiem, którą stroną okna wejdziesz. Albo świata. Takiego już nie ma, kiedy nie ma Ciebie. Czasem nie wiem, jak leżeć. Twarz ukrywać we włosach. Stawiać dwie szklanki zamiast jednej. Na ścianie. Całować Twoje zdjęcia. Tak na zmianę pór roku. Czasem nie wiem, jak płakać. I którymi łzami. Czym wycierać korale rozpaczy za Tobą. Czasem nie wiem, jak kochać. Może tylko oczami'' - Kaja Kowalewska.

Wczorajsza sobota jak każda sobota... teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

Wczorajsza sobota, jak każda sobota wyglądała podobnie. Może była tylko bardziej cieplejsza niż te poprzednie. Może wypiłam trochę więcej niż zazwyczaj. I może właśnie wtedy zapaliła mi się zielona lampka. Napisałam do przyjaciółki, a czytając co mi odpisała co raz bardziej pogrążyłam się w tym, że za często wracam do przeszłości. I stało się. Napisałam do Niego. To była chwila. A teraz jak zwykła tchórzliwa kretynka, tak zwyczajnie, boje się zobaczyć czy on czegoś mi nie odpisał.. Bo zwykłe ''cześć'' z jego strony to już dla mnie koniec świata. Wariuję.

''Bo choć zapomniał o nas świat... teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

''Bo choć zapomniał o nas świat, nie tracimy nadziei.''

139 dni.  teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

139 dni. ;)

obietnica czerwonych ust skóry... teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

obietnica czerwonych ust, skóry gładszej niż płatek róży, duszy która rozkwitnie karmiona Twoim oddechem. wszystkie drogi nie prowadzą do Rzymu. prowadzą do Ciebie.

Tak wróciłam. Przepraszam że tak... teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

Tak, wróciłam. Przepraszam, że tak długo mnie nie było. Zgubiłam się gdzieś po drodze, pomyliłam ścieżki, wdałam się w zapomnienie, maniona złudną namiętnością i obietnicą uniesień szytych naprawdę grubymi nićmi. Ale już jestem. Odnalazłam się, wzięłam moje serce w swoje ręce i parę razy nim potrząsnęłam. Już dobrze. Wróciłam na właściwy tor, ubrałam białą, czystą sukienkę, wyczesałam z włosów resztki jego zapachu i potulnie robię Ci kolacje. Słodzisz dwie, czy coś się zmieniło? Charlotte Nieszyn - Jasińska.

''Nie na krześle nie we śnie. Nie... teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

''Nie na krześle, nie we śnie. Nie w spokoju i nie w dzień. Nie chcę łatwo, nie za sto lat. Chciałbym umrzeć z miłości. Nie bez bólu i nie w domu. Nie chcę szybko i nie chcę młodo. Nie szczęśliwie i wśród bliskich..''

Skurwysyn spoliczkował mi serce.... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

Skurwysyn, spoliczkował mi serce. Boli. ~ 01.10.2011

''Naprawdę chciałbyś umrzeć z... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

''Naprawdę, chciałbyś umrzeć z miłości? Ja nie. Prawdę mówiąc, umierałam już z miłości. Kiedyś. Wiesz jak to jest? Twoje serce pęka na setki, na tysiące małych ostrych kawałków, które jak odłamki szkła rozpryskują się po całym Twoim ciele, w s z y s t k o rozrywają po drodze, zadają niewyobrażalny ból. Nie możesz spać. Nie możesz jeść. Nie możesz myśleć. Nie możesz nic. Tylko ten ból, który staje się nierozelwalną częścią Twojego jestestwa. I łzy. Gorzkie, palące, żrące. Jak kwas. I Twoja samotna, okaleczona dusza. Zalana tym kwasem łez. I wiesz, czujesz, jakbyś już nigdy nie miał być szczęśliwy. Jakby Twoje serce już nigdy nie miało się poskładać. Boli Cię w s z y s t k o, tak bardzo jakby każda jedna komórka Twojego ciała niezależnie od drugiej opłakiwała utratę miłości. Nie ma w tym nic romantycznego. Uwierz mi, wcale tego nie chcesz.'' Charlotte Nieszyn - Jasińska.

minęło tyle czasu  a ja wciąż... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

minęło tyle czasu , a ja wciąż się odwracam ilekroć ktoś wymawia Twoje imię..

I co ma sobie myśleć dziewczyna... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

I co ma sobie myśleć dziewczyna, która w całym swoim życiu spotykała takich samych facetów i nagle zdarzyłeś się jej taki Ty? Ty, który podkreślasz że nie jesteś idealny, a sprawiasz że wszystko jest bardziej idealne niż można to sobie wyobrazić.

143 dni a ja chcę Cię już.   c teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

143 dni, a ja chcę Cię już. ; - c

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV