głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie nie chcę go kochać. Nawet jestem już tego blisko. Ale w momentach załamań psychicznych chciałabym mieć kogoś kto by zadzwonił przyszedł pogadał. Był. świetn

legalove

legalove.moblo.pl
Nie nie chcę go kochać. Nawet jestem już tego blisko. Ale w momentach załamań psychicznych chciałabym mieć kogoś kto by zadzwonił przyszedł pogadał. Był.
Nie  nie chcę go kochać. Nawet... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

Nie, nie chcę go kochać. Nawet jestem już tego blisko. Ale w momentach załamań psychicznych, chciałabym mieć kogoś, kto by zadzwonił, przyszedł, pogadał. Był.

świetnie napisane. teksty legalove dodał komentarz: świetnie napisane. do wpisu 17 stycznia 2013
Bo jak się pieprzy  to wszystko na raz. teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

Bo jak się pieprzy, to wszystko na raz.

Shut the fuck up  get up! I can't... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

Shut the fuck up, get up! I can't wait to rip my eyes out and look at you, peace through pain is precious especially when it's done by you. / korn ♥

haha  d teksty legalove dodał komentarz: haha ;d do wpisu 17 stycznia 2013
Jak bardzo można tęsknić.  Jak... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

Jak bardzo można tęsknić. Jak długo można czekać. Jak często można myśleć. Jak potrzebnym może być ten drugi ktoś. Jak wiele może znaczyć jedna sterta tchów, bo w rezultacie tylko tym jesteśmy. Jak mocno trzeba pragnąć by usłyszeć jeden wyraz. Jak ślepo można iść, by nie patrzeć na rzeczywistość i bezsensowny cel. Nie wiem.

 Nie składaj obietnic  jeśli nie... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

"Nie składaj obietnic, jeśli nie jesteś pewny, czy zamierzasz ich dotrzymać."

Czym jest dwa miesiące w porównaniu... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

Czym jest dwa miesiące w porównaniu z wiecznością? Czym są dwie osoby w porównaniu z siedmioma miliardami innych ludzi? Czym są dwa serca z miliardami innych? Niczym. Niczym dla obcego człowieka. Dla mnie były wszystkim.

Strasznie mnie wkurza  kiedy wszyscy... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

Strasznie mnie wkurza, kiedy wszyscy mówią, że czas leczy rany, a jednocześnie powtarzają, że im dłużej kogoś nie ma, tym bardziej się za tym kimś tęskni.

A gdyby coś mi się stało... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

A gdyby coś mi się stało, powiedzcie mu. Powiedzcie mu bez względu na sytuacje. Bez względu jak go znacie lub też nie. Powiedzcie.

 Kochać jest łat­wo. To  można... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

"Kochać jest łat­wo. To, można po­wie­dzieć, jak z sa­mocho­dem: wys­tar­czy włączyć sil­nik, do­dać ga­zu i wyz­naczyć so­bie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak prze­jażdżka z kimś in­nym, je­go sa­mocho­dem. Na­wet, jeśli uważasz te­go ko­goś za dob­re­go kierowcę, zaw­sze po­zos­ta­je ten pod­skórny strach, że może się po­mylić, a wte­dy w ułam­ku se­kun­dy wys­trze­licie obo­je przez przed­nią szybę na spot­ka­nie śmier­ci. Być kochaną może oz­naczać naj­większy koszmar. Bo miłość to re­zyg­nacja z pa­nowa­nia nad włas­nym lo­sem. A co się sta­nie, jeśli w połowie dro­gi pos­ta­nowisz zawrócić al­bo skręcić w bok, a nie masz na to ja­ko pa­sażer żad­ne­go wpływu?" /Jonathan Carroll

Miłość jak tatuaż wyryty na... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2013

Miłość jak tatuaż wyryty na sercu. Znak osoby która już zawsze tam pozostanie. Miłość się nie kończy. Ona zanika. Zawsze coś z niej zostanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV