głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezpowrotnie ♥ teksty legalove dodał komentarz: bezpowrotnie ♥ do wpisu 29 maja 2013
nagle coś się zmieniło. pojawiła... teksty

legalove dodano: 29 maja 2013

nagle coś się zmieniło. pojawiła się nadzieja. to wszystko nie musi trwać całą wieczność, czas można przyspieszyć. nagle jest tak, jak chciałabyś, żeby było. marzenia powoli zaczynają się spełniać. jest On. może już trochę starszy, może to dobrze, może lepiej. nagle coś się zaczyna dziać. wchodzimy w dorosłe życie. chcemy kochać. chcemy istnieć dla kogoś.

  Czekasz aż zatęskni?    Za mną?... teksty

legalove dodano: 29 maja 2013

- Czekasz aż zatęskni? - Za mną? Nie żartuj. Za mną się nie tęskni. Mnie się odrzuca, odkłada, zapomina. - Ja bym tęskniła. - Każdy tak mówi, a potem jest jak zawsze.

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

legalove dodano: 29 maja 2013

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Chciałabym  żeby ktoś w końcu... teksty

legalove dodano: 29 maja 2013

Chciałabym, żeby ktoś w końcu wziął to wszystko na serio. Te wszystkie smutne opisy na gg, dołujące piosenki, łzy, palenie, picie i ciągłe zamykanie się w czterech ścianach. Chciałabym, żeby ktoś w końcu zrozumiał, że to jest na poważnie, że nie robię tego dlatego, że użalam się na sobą, ale że to jest moje ciche wołanie o pomoc... O pomoc, którą nie tak szybko przyjmę.

Może pomyślę o Tobie przypadkiem... teksty

legalove dodano: 29 maja 2013

Może pomyślę o Tobie przypadkiem, gdy będę stać na parapecie jedenastego piętra. Przeraźliwie pustym wzrokiem popatrzę na małe postacie, usiłując ujrzeć wśród nich właśnie Ciebie. Może zdobędę się wtedy na odwagę, wyciągnę z kieszenie telefon i wykręcę Twój numer. Wezmę głęboki oddech, ale się nie odezwę. Może gdy powieki zacisną mi wspomnienia wrócę do dni, w których jeszcze byłeś. A potem po prostu skoczę.

Wielkim błędem jest to  że... teksty

legalove dodano: 29 maja 2013

Wielkim błędem jest to, że zaniedbujemy to, co dzieje się teraz, a robimy wielkie plany na przyszłość, zapominając o tym, że nie będziemy tu zawsze.

właśnie . teksty legalove dodał komentarz: właśnie . do wpisu 29 maja 2013
HEHEHEH  NO NIE WIEM. teksty

legalove dodano: 29 maja 2013

HEHEHEH, NO NIE WIEM.

This time was different  Felt like I... teksty

legalove dodano: 25 maja 2013

This time was different Felt like I was just a victim And it cut me like a knife When you walked out of my life Now I'm in this condition And I've got all the symptoms Of a girl with a broken heart But no matter what you'll never see me cry .

:   teksty legalove dodał komentarz: : ) do wpisu 25 maja 2013
Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

legalove dodano: 23 maja 2013

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV