głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
landriina Powinnam usiąść do lekcji ogarnąć rzeczy na jutro przepisać opowiadanie ale nie mogę się zebrać w sobie. Widziałam Cię w szkole przyszedłeś na chwilę mimo to wi

landriina

landriina.moblo.pl
Powinnam usiąść do lekcji ogarnąć rzeczy na jutro przepisać opowiadanie ale nie mogę się zebrać w sobie. Widziałam Cię w szkole przyszedłeś na chwilę mimo to widzi
Powinnam usiąść do lekcji... teksty

landriina dodano: 10 luty 2011

Powinnam usiąść do lekcji, ogarnąć rzeczy na jutro, przepisać opowiadanie, ale nie mogę się zebrać w sobie. Widziałam Cię w szkole, przyszedłeś na chwilę, mimo to widziałeś mnie a ja Ciebie. Stałam pośród samych chłopaków, a Ty nie mogłeś się na mnie nie gapić. Sama się na Ciebie gapiłam, więc wiem. Najlepszym było, kiedy kolega przytulił mnie, a w Twoich oczach pojawiła się złość. Stanąłeś tak, żeby mnie doskonale widzieć. Stanąłeś tak, by się na mnie patrzeć. Ale wiesz co? Przez to, że Cię nienawidzę, olałam totalnie sprawę i skupiłam się na kolegach.

nienawidzę  gdy proszę koleżankę... teksty

landriina dodano: 10 luty 2011

nienawidzę, gdy proszę koleżankę o powtórzenie zdania, a cała klasa mi odpowiada i nic nie rozumiem. nienawidzę, gdy ludzie sztucznie się pytają co u mnie słychać. nienawidzę, gdy coś, na co pracowałam długo od tak się niszczy. nienawidzę Ciebie, bo potraktowałeś mnie jak szmatę. chociaż nie muszę Ci tego tłumaczyć, dziś sam to zauważyłeś.

Uwielbiałam chodzić w Twoich... teksty

landriina dodano: 10 luty 2011

Uwielbiałam chodzić w Twoich bluzach, uwielbiałam je zatrzymywać sobie na noc, uwielbiałam wtulać się w nie i wąchać je całą noc. Uwielbiałam siedzieć w nich na lekcjach, uwielbiałam, gdy nauczyciele mówili mi, że one pasują do mnie. Uwielbiałam kraść Ci je na przerwach, czy z domu, a później dawać takiego słodkiego buziaka. Uwielbiałam próbować zapinać nas dwoje do jednej bluzy, wyobrażałam sobie, że w ten sposób będziemy złączeni na zawsze, a Ty się ze mnie śmiałeś i mówiłeś, że nic nas nie rozdzieli. Uwielbiałam, kiedy zostawiałeś komórkę w bluzie, a ja miałam całą lekcję, by przejrzeć Twoje sms. Uwielbiałam kiedy rękawy były dla mnie za duże i spadały mi, a Ty wkładałeś tam swoje ręce, by dotknąć moich. Uwielbiałam zakładać kaptur na głowę, zawsze był dla mnie za duży, a Ty tak delikatnie poprawiałeś go, by mi nie zakrywał oczu, uważając na moją fryzurę. Teraz, to z pokoju wyleciał cały Twój zapach, a uwielbiane przeze mnie rzeczy musiały zejść na dalszy plan.

Siedzimy na religii o ostatniej... teksty

landriina dodano: 10 luty 2011

Siedzimy na religii o ostatniej ławce, gdy nauczyciel prosi kumpla do odpowiedzi. 'Powiedz mi proszę, co to jest kapłaństwo.' Zapytał. Kumpel spojrzał na mnie, a ja wybuchnęłam śmiechem. 'No .. To jest sakrament.' Odpowiedział po chwili namysłu. 'A coś więcej?' Zakryłam twarz zieloną bluzą kumpla, gdzie na plecach był wielki fak. 'No tak.' Odpowiedział kumpel, po czym cała klasa wybuchnęła śmiechem, a ja tarzałam się na ziemi. Nauczyciel poprosił mnie, bym poprowadziła lekcje, więc obrawszy jego bluzę, usiadłam wygodnie na miejscu nauczyciela i powiedziałam. 'Spakujcie się, koniec lekcji i hajla.' Zamknęłam oczy, żeby znowu nie wybuchnąć śmiechem. 'Weź się porządnie wyśpij dziewczyno, wyglądasz strasznie.' Powiedział katecheta i zaśmiał się. Wkurzona powędrowałam do swojej ławki i odwróciłam się do niego plecami. 'Zła? No nie obrażaj się, chciałem tylko być szczery.' Parsknęłam. 'No weź, fajne masz te..plecy' Zachwiał się przyjrzawszy się rysunkowi na bluzie. Do końca lekcji był cicho.

właśnie dowiedziałam się  że... teksty

landriina dodano: 9 luty 2011

właśnie dowiedziałam się, że potrafię wkurwić na maksa człowieka, który mnie kocha. oh tak, czasami fajnie jest być mną. ♥

moje . teksty landriina dodał komentarz: moje . do wpisu 9 luty 2011
Siedzę na łóżku i piszę... teksty

landriina dodano: 9 luty 2011

Siedzę na łóżku i piszę opowiadanie, które obiecałam wstawić do końca tygodnia, gdy nagle dostaję wiadomość. 'za 5 minut na dole, idziemy na piwo' wzięłam domowy i dzwonię 'no co Ty kurwa? Ja mam zobowiązania, muszę napisać to opowiadanie, które obiecałam!' kumpel zaśmiał się. 'piwo mamy.' kusiło, bardzo kusiło. 'nie wiem' odparłam. 'No ej. Poza tym będziesz miała więcej wspomnień i przeżyć, żeby opisać je w opowiadaniu czy gdzie tam!' Zaśmiałam się. 'No ok, spryciarzu, idę.' Ubrałam się i schodząc na dół pomyślałam sobie. 'Tak, najlepszy brat, jakiegokolwiek kiedy miałam.'

Wyobraź sobie taką trasę :... teksty

landriina dodano: 9 luty 2011

Wyobraź sobie taką trasę : wyruszasz z Warszawy i przemierzasz wszystkie stolice na świecie z dwa razy. Własnie Twoja wyobraźnia powiedziała Ci, jakiego mam doła.

Moje zakwasy doprowadzają mnie do... teksty

landriina dodano: 9 luty 2011

Moje zakwasy doprowadzają mnie do szału. Szkolne dziwki doprowadzają mnie do szału. Koleś, który mówił mi, że mnie kocha i jestem dla niego wszystkim, doprowadza mnie do szału. Koleżanka, która pierdoli o niczym siedem szkolnych godzin doprowadza mnie do szału. Ja sama doprowadzam się do szału. Wszystko doprowadza mnie do szału. A tylko Ty potrafiłeś mnie z tego szału wyciągnąć.

mam wyjebane  żyję nienawiścią. teksty

landriina dodano: 8 luty 2011

mam wyjebane, żyję nienawiścią.

Chciałabym wrócić do czasów... teksty

landriina dodano: 8 luty 2011

Chciałabym wrócić do czasów, gdzie największym obciachem było wepchnięcie do męskiego kibla. Chciałabym znowu potańczyć w kółeczku na dyskotekach z jednej nogi na drugą. Chciałabym znowu słyszeć najczęstszą wolną piosenkę na dyskotece Farby - Chcę tu zostać. Chciałabym dostać tą pierwszą uwagę za śmianie się na lekcji i podważanie autorytetu nauczyciela. Chciałabym nie mieć problemów.

22:22   a ja właśnie rwę kartkę z... teksty

landriina dodano: 8 luty 2011

22:22 - a ja właśnie rwę kartkę z Twoim imieniem, nazwiskiem i wszystkim, co złe, co Ty źle zrobiłeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV