głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamyczek Mogę pierdolić na lewo i prawo że u mnie wszystko dobrze. Przyjaciele powinni wiedzieć że życie mi się zawala coś znika coś usuwam coś zabijam choć wcale tego n

kamyczek

kamyczek.moblo.pl
Mogę pierdolić na lewo i prawo że u mnie wszystko dobrze. Przyjaciele powinni wiedzieć że życie mi się zawala coś znika coś usuwam coś zabijam choć wcale tego nie c
Mogę pierdolić na lewo i prawo  że... teksty

kamyczek dodano: 13 luty 2015

Mogę pierdolić na lewo i prawo, że u mnie wszystko dobrze. Przyjaciele powinni wiedzieć, że życie mi się zawala, coś znika, coś usuwam,coś zabijam, choć wcale tego nie chce.

Wiesz kiedy u mnie jest najgorzej?... teksty

kamyczek dodano: 13 luty 2015

Wiesz kiedy u mnie jest najgorzej? Kiedy wszystko wali mi się na głowe, a nie mam żadnego wsparcia. Nie mam przy sobie nikogo, kto mógłby chociaż w małym stopniu zmniejszył ból. Tak, nie mam nikogo kto by powiedział "Mała, nie płacz.. jeszcze będziesz szczęśliwa". Nie ma nikogo, z kim mogłabym popłakać czy wypłakać się na czyimś ramieniu. Ten ból rozrywa od środka, niszczy mnie i zabija osobę, którą jestem.

Jestem już w drodze tyle lat  mam... teksty

kamyczek dodano: 12 luty 2015

Jestem już w drodze tyle lat, mam taki bardzo rzadki fach - odnawiam dusze. / Perfect.

To był kolejny zły dzień.... teksty

kamyczek dodano: 11 luty 2015

To był kolejny zły dzień. Przepełniony smutkiem, rozczarowaniem, łzami. Kolejne kłótnie, które mogą być tymi ostatnimi.

siostra? nie cierpię jej... teksty

kamyczek dodano: 11 luty 2015

siostra? nie cierpię jej,cholernie.najchętniej skopałabym ją,zapakowała do pudła,i wysłała za ocean - ona z resztą zrobiłaby podobnie ze mną.wkurzamy się na siebie około miliona razy dziennie.czasami mamy ochotę sobie przypierdolić w ryj z całej siły, byleby tylko jedna z nas się zamknęła. potrafimy wyzwać się od najgorszych szmat, kurw, i dziwek, tylko dlatego, że jedna drugiej zajęła łazienkę. często chodzimy na siebie obrażone i mamy siebie dość. ale mimo to - jeżeli ktokolwiek w życiu by mi ją ruszył. jeżeli dowiedziałabym się,że dzieje się jej krzywda przez jakąś szmatę,bądź jakiegoś kolesia - zmiotłabym ich z powierzchni ziemi.choćbym nie wiem jak była na nią zła.choćby nie wiem jak wiele obraźliwych słów z jej ust padło w moją stronę - pójdę za nią wszędzie,nawet do samego diabła. nie dam jej skrzywdzić nigdy,i nigdy nie pozwolę by płakała. bo mimo wszystko - jest moją najukochańszą,małą,młodszą siostrzyczką, którą kocham najmocniej na świecie,i za którą oddałabym życie-Daria
Autor cytatu: selektywnie

Nie czyń priorytetu z kogoś  kto ma... teksty

kamyczek dodano: 11 luty 2015

Nie czyń priorytetu z kogoś, kto ma Cię tylko za opcję.

Zabrakło mi już sił  aby podnosić... teksty

kamyczek dodano: 11 luty 2015

Zabrakło mi już sił, aby podnosić się po raz kolejny z tego dna. Aby udawać, że wszystko jest w porządku i zakładać sztuczny uśmiech na twarz. Nie chcę witać kolejnego dnia przepełnionego głupią nadzieją, że może tym razem coś się ułoży. Po raz kolejny powstrzymywać się od płaczu i grać silną osobę? Nie, dziękuje. Już nie potrafię i nie chcę.

Kwiaty we włosach potargał wiatr... teksty

kamyczek dodano: 11 luty 2015

Kwiaty we włosach potargał wiatr, Po co więc wracasz do tamtych lat? Zgubionych dni nie znajdziesz już, Choć przejdziesz świat i wszerz i wzdłuż.

W każdym jest tęsknot tyle.... teksty

kamyczek dodano: 11 luty 2015

W każdym jest tęsknot tyle. Smutnych serc, słów niecierpliwych. Każdy chce znaleźć na nowo miłości sens tej najprawdziwszej.

 Nauczyłem się żyć sam  kochać... teksty

kamyczek dodano: 11 luty 2015

"Nauczyłem się żyć sam, kochać samotność choć nie mogłem patrzeć na to okno i pod prąd płynąłem parę razy W sumie nie chciałem kurwa, nie miałem żadnych pomysłów i mama nie była dumna. Mnie zabijały już od środka te problemy, nagle przyszła bez słowa, uśmiechnięta jak kiedyś. Ciągle miała osiemnastkę chyba choć nie wiem o niej nic, pytałem jak się nazywa. Mówiła mi, że jest moim nocnym stróżem i że teraz będzie ze mną już zdecydowanie dłużej. "

Nie odkładaj mnie na później  bo... teksty

kamyczek dodano: 11 luty 2015

Nie odkładaj mnie na później, bo później może mnie już nie być.

Tęsknię za nim  za jego... teksty

kamyczek dodano: 10 luty 2015

Tęsknię za nim, za jego głupkowatym uśmiechem i sposobem bycia. Miał tak piękny uśmiech, który jednocześnie skrywał mnóstwo bólu. Każde moje słowo potrafił obrócić w żart, chociaż tak bardzo tego nie lubiłam, dzisiaj za tym tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV