głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace chodź namieszamy sobie w życiu jak zawsze. Chodź będzie fajnie znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

kace

kace.moblo.pl
chodź namieszamy sobie w życiu jak zawsze. Chodź będzie fajnie znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.
chodź  namieszamy sobie w życiu... teksty

kace dodano: 27 sierpnia 2013

chodź, namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

 Westchnął cichutko  kiedy... teksty

kace dodano: 27 sierpnia 2013

"Westchnął cichutko, kiedy usłyszał jej pytanie. Zaczął huśtać się na tylnych nogach krzesła. Odrzucił głowę do tyłu, szukając odpowiednich słów. Znalazł je, ale dopiero po chwili. Dziewczyna zdążyła już wziąć oddech, żeby powiedzieć coś innego, aczkolwiek nie zdążyła wypowiedzieć ani słowa. - Co jest najgorszego w miłości? To, że kiedy zakochasz się - tak naprawdę, nie zauroczysz - to choćbyś została odtrącona nie wiadomo ile razy... - Jego szorstki, chłodny głos rozdarł powietrze. Wibrował w nim, szukając drogi do uszu siedzącej przed nim dziewczyny. - To dalej będziesz chciała kochać i być kochaną. Nie ważna jest ilość odrzuceń. Bo zakochanie to ten dziwny stan, gdzie ból bardzo blisko graniczy z przyjemnością; umysł odmawia posłuszeństwa; troszczysz się nie o siebie, ale o drugą osobę. I cały ten bajzel sprawia, że zapominasz o całym świecie. Zapamiętał te słowa. Zapamiętał je, jako ostatnie słowa do niej wypowiedziane. Bo kiedy spotkał ją trochę później, to już nie była ta sama osoba."

Masz mnie. Wiesz o tym. Nie chcę... teksty

kace dodano: 25 sierpnia 2013

Masz mnie. Wiesz o tym. Nie chcę być nikogo innego. Nie teraz. Uśmiechaj się tak. Dalej, proszę, nie chowaj tego uśmiechu, tak pięknie błyszczą Ci oczy. Szukaj mnie o poranku zaplątanej w koc. Znajduj i całuj na dzień dobry. Nakręcaj moje loki na swoje palce. Uwielbiam Cię. Opuszki Twoich palców na moich wargach, Twój nos tuż koło mojego, uwielbiam. Najbardziej. Gryź mnie lekko w ucho. Daj mi żyć tylko sobą. Rób wszystko, by zapełnić moje serce do maksimum. Widzisz jak mi zależy. Zrób wszystko, bym Cię pokochała. Wszystko na co Cię stać, bym zaczęła żyć, oddychać Tobą, a odcięła się od obrazów przeszłości.

myślę  że nie ma gorszego bólu... teksty

kace dodano: 25 sierpnia 2013

myślę, że nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci. że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie.

Ja tylko czasami chciałabym się do... teksty

kace dodano: 25 sierpnia 2013

Ja tylko czasami chciałabym się do Ciebie przytulić. Nie na długo, tak na jeden moment. Poczuć Twoje ciepło, bicie Twojego serca i nie bać się, że zaraz cały ten czar pryśnie. Chciałabym też czasem poczuć jak mnie dotykasz, bo Twoje dłonie dają ukojenie wszystkim moim ranom a przecież tego potrzebuje. Potrzebuje Ciebie. Tutaj. Teraz. Na chwilę. / agathe96

Wszyscy mówią  że najgorzej  jest... teksty

kace dodano: 25 sierpnia 2013

Wszyscy mówią, że najgorzej jest pierwszego dnia po rozstaniu a reszta to już kwestia czasu. Ja jednak jestem zdania, że najgorsze są kolejne dni i miesiące. Bo codziennie zasypiam z nadzieją, że odezwie się i zrozumie jak bardzo go potrzebuje, każdego dnia czekam na jeden gest z jego strony świadczący o tym, że nadal jestem dla niego ważna.
Autor cytatu: whistle

chciałabym Cię teraz spotkać... teksty

kace dodano: 24 sierpnia 2013

chciałabym Cię teraz spotkać, spojrzeć i opowiedzieć o wszystkim. choćbym miała wybuchnąć płaczem i zacząć wyć z bólu to wykrzyczałabym Tobie to kurwa prosto w oczy. i wiesz co? bez wahania mogę powiedzieć, że chciałabym aby pękło Ci serce, żebyś cierpiał na myśl co przeżywałam w momentach kiedy obiecywałeś, że będziesz na zawsze.
Autor cytatu: whistle

I po co mi to wszystko skoro nie ma... teksty

kace dodano: 24 sierpnia 2013

I po co mi to wszystko skoro nie ma Cie tu blisko..?

nie płacz  nie czekaj na wiadomość... teksty

kace dodano: 22 sierpnia 2013

nie płacz, nie czekaj na wiadomość od niego. pomyśl o tych wszystkich nocach kiedy łzy nie opuszczały Cię choć na chwilę a wszystkie myśli były związane z nim i czy nic mu nie jest. pamiętasz jak bardzo bolała Jego obojętność w chwilach kiedy cały świat sypał Ci się pod nogami? przypomnij sobie ile razy obiecywał się zmienić i być na zawsze a potem było jak zawsze. nie chodzi mi o to, żebyś zapomniała o wszystkich dobrych chwilach ale to było kiedyś, on nie jest tym samym człowiekiem co przedtem. nie musisz przy nim zostać, on zniknął i już nigdy nie wróci. zaufaj mi, pierdol to.
Autor cytatu: whistle

  Ulubiona litera?   M.   Dlaczego?... teksty

kace dodano: 20 sierpnia 2013

- Ulubiona litera? - M. - Dlaczego? - Ponieważ wszystko co jest dla mnie ważne, co kocham zaczyna się właśnie na tę literę. Miłość, morze, marzenia, i ten Pan też.

Żadne z nas nie wymarzę z pamięci... teksty

kace dodano: 20 sierpnia 2013

Żadne z nas nie wymarzę z pamięci tego,co było. To wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy,bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem. Może nie jednym z najlepszych,ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

Ciekawe gdzie teraz jest. Co robi. Z... teksty

kace dodano: 20 sierpnia 2013

Ciekawe gdzie teraz jest. Co robi. Z kim rozmawia. Kogo dotyka. Co widzi. Co czuje.. Uśmiecha się? Czy jest Mu ciepło? Czy jest szczęśliwy?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV