głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kace

Tak bardzo się cieszę że zrobiłeś sobie dom pod moim sercem okruszku.  ciamciaa ♥

kace dodano: 25 października 2022

Tak bardzo się cieszę, że zrobiłeś sobie dom pod moim sercem okruszku. [ ciamciaa ♥ ]

kiedyś określiłabym nas jako whiskey z colą. dzisiaj jako pizzę z ananasem. myślę że zrozumiesz.

kace dodano: 25 października 2022

kiedyś określiłabym nas jako whiskey z colą. dzisiaj jako pizzę z ananasem. myślę, że zrozumiesz.

Moi drodzy czy jest tu ktoś do kogo docierają jeszcze moje teksty? Wiem sporo z Was pewnie kompletnie to zignoruje ale byłabym mega wdzięczna za odzew. Chciałabym stworzyć społeczność ludzi którzy się wspierają w klimacie wolnym od hejtu i tak go za dużo w internecie . Bardzo Was proszę o feedback  o czym chcielibyście najwiecej czytać o czym się dowiadywać co Was ciekawi a co niekoniecznie : dla Was to minutka namysłu a możemy stworzyć coś naprawdę fajnego! Bardzo dziękuję Wasza esperka.

esperer dodano: 25 lipca 2022

Moi drodzy, czy jest tu ktoś do kogo docierają jeszcze moje teksty? Wiem, sporo z Was pewnie kompletnie to zignoruje, ale byłabym mega wdzięczna za odzew. Chciałabym stworzyć społeczność ludzi, którzy się wspierają, w klimacie wolnym od hejtu (i tak go za dużo w internecie). Bardzo Was proszę o feedback - o czym chcielibyście najwiecej czytać, o czym się dowiadywać, co Was ciekawi, a co niekoniecznie :) dla Was to minutka namysłu, a możemy stworzyć coś naprawdę fajnego! Bardzo dziękuję, Wasza esperka.

Tyle lat i tyle wspólnych chwil. Nigdy nie powiedziałabym że najważniejszą lekcją jaką przyjdzie mi wyciągnąć z tej znajomosci to jest to że nic nie trwa wiecznie a przywiązanie wiąże się z rozczarowaniem. Podobno na zawsze jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy  nic bardziej mylnego. Ludzie pokazują nam że to co oswoiliśmy prędzej czy później będziemy musieli zapomnieć. esperer

esperer dodano: 25 lipca 2022

Tyle lat i tyle wspólnych chwil. Nigdy nie powiedziałabym, że najważniejszą lekcją jaką przyjdzie mi wyciągnąć z tej znajomosci to jest to, że nic nie trwa wiecznie, a przywiązanie wiąże się z rozczarowaniem. Podobno na zawsze jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy - nic bardziej mylnego. Ludzie pokazują nam, że to co oswoiliśmy prędzej czy później będziemy musieli zapomnieć./esperer

Tak bardzo się cieszę że zrobiłaś sobie dom pod moim sercem okruszku.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 28 czerwca 2022

Tak bardzo się cieszę, że zrobiłaś sobie dom pod moim sercem okruszku. [ ciamciaa ♥ ]

Zwykłe objęcie ramionami nie leczy złamanego serca ale pozwala spokojnie zasnąć. Śpijmy zatem. bekla

bekla dodano: 10 czerwca 2022

Zwykłe objęcie ramionami nie leczy złamanego serca, ale pozwala spokojnie zasnąć. Śpijmy zatem. /bekla

 A później? A później i tak spotyka się kogoś kto umie łączyć naturalną dobroć z szacunkiem do siebie. Wtedy dociera do nas że są osoby z którymi życie jest równie dobre ale jednocześnie nie przypomina walki o przetrwanie i że ten ktoś nie musi być skurwielem żeby czuć się przy nim jak na emocjonalnym rollercosterze. Uświadamiamy sobie że można być zaskakiwanym nie wybuchami złości i milczeniem ale raczej kolacją w Rzymie i seksem na dywanie w salonie.

hempgieeru dodano: 18 kwietnia 2022

"A później? A później i tak spotyka się kogoś, kto umie łączyć naturalną dobroć z szacunkiem do siebie. Wtedy dociera do nas, że są osoby, z którymi życie jest równie dobre, ale jednocześnie nie przypomina walki o przetrwanie i że ten ktoś, nie musi być skurwielem, żeby czuć się przy nim jak na emocjonalnym rollercosterze. Uświadamiamy sobie, że można być zaskakiwanym nie wybuchami złości i milczeniem, ale raczej kolacją w Rzymie i seksem na dywanie w salonie."

Nie o każdy związek warto walczyć bo niektóre są jak teledysk disco polo tylko że bez muzyki. I smakują jak sushi z Biedronki. Są zimne gumowe i suche a jedyne co chcesz zrobić po konsumpcji to zamknąć się samotnie w łazience. Miłość nie polega na tym że się poświęca wszystko czas godność szacunek do siebie swoje marzenia pragnienia cele oraz przyjaciół aby tylko z kimś być. Jeśli ktoś tak zrobił to jest chory. A jeśli przy tym uważa że miłość musi być bezwarunkowa i w jej imię powinno się znosić różne rzeczy to informuję że jak ktoś szmaci drugą osobę to jej nie tylko nie kocha ale też zwyczajnie nie szanuje. A skoro jej nie szanuje to i tak ją jego zostawi.  2 2

hempgieeru dodano: 17 kwietnia 2022

Nie o każdy związek warto walczyć, bo niektóre są jak teledysk disco polo, tylko, że bez muzyki. I smakują jak sushi z Biedronki. Są zimne, gumowe i suche, a jedyne co chcesz zrobić po konsumpcji, to zamknąć się samotnie w łazience. Miłość nie polega na tym, że się poświęca wszystko, czas, godność, szacunek do siebie, swoje marzenia, pragnienia, cele oraz przyjaciół, aby tylko z kimś być. Jeśli ktoś tak zrobił, to jest chory. A jeśli przy tym uważa, że miłość musi być bezwarunkowa, i w jej imię powinno się znosić różne rzeczy, to informuję, że jak ktoś szmaci drugą osobę to jej nie tylko nie kocha, ale też zwyczajnie nie szanuje. A skoro jej nie szanuje, to i tak ją/jego zostawi." (2/2)

Przestań karać drugą stronę.  Przestań gardzić.  Przestań dogryzać.  Przestań szukać zaczepki.   A jeśli nie potrafisz przestać to odejdź.  Nie wyładowuj swoich frustracji za niepowodzenia w pracy czy w życiu na osobie która z Tobą jest.  Twój partner partnerka nie jest odpowiedzialny a za Twój nastrój. Za twoje emocje.   A jeśli nie potrafisz przestać to odejdź.   Masz coś do powiedzenia na temat związku w którym jesteś? To powiedz to osobie z którą jesteś. Nie mi nie cioci Halince z Wałbrzycha nie psiapsiom. Tej osobie.   A jeśli nie potrafisz przestać to odejdź.  Przestań dawać kolejne szanse. Reanimacja związku to nie są kolejne szanse. Jak ktoś je ciągle dostaje to się do nich przyzwyczaja. I w końcu macha ręką mówiąc: pomarudzi pomarudzi ale mu jej przejdzie.  1 2

hempgieeru dodano: 17 kwietnia 2022

Przestań karać drugą stronę. Przestań gardzić. Przestań dogryzać. Przestań szukać zaczepki. A jeśli nie potrafisz przestać to odejdź. Nie wyładowuj swoich frustracji za niepowodzenia w pracy, czy w życiu na osobie, która z Tobą jest. Twój partner/partnerka nie jest odpowiedzialny/a za Twój nastrój. Za twoje emocje. A jeśli nie potrafisz przestać to odejdź. Masz coś do powiedzenia na temat związku, w którym jesteś? To powiedz to osobie z którą jesteś. Nie mi, nie cioci Halince z Wałbrzycha, nie psiapsiom. Tej osobie. A jeśli nie potrafisz przestać to odejdź. Przestań dawać kolejne szanse. Reanimacja związku to nie są kolejne szanse. Jak ktoś je ciągle dostaje to się do nich przyzwyczaja. I w końcu macha ręką mówiąc: pomarudzi, pomarudzi, ale mu/jej przejdzie. " (1/2)

Cześć Moblostworki  robię małą aktualizację 2022 i chętnie dowiem się kto powrócił ❤️

ciamciaramciaa dodano: 3 marca 2022

Cześć Moblostworki - robię małą aktualizację 2022 i chętnie dowiem się kto powrócił ❤️

To jeden z tych za długich wieczorów tych za bardzo przesiąkniętych tęsknotą i samotnością.  pannikt

pannikt dodano: 31 stycznia 2022

To jeden z tych za długich wieczorów, tych za bardzo przesiąkniętych tęsknotą i samotnością. // pannikt

Czemu jak ten śniegu puch to wraca znów? Czemu po tej stronie rzęs tęsknię ciut?  Sanah

yezoo dodano: 28 stycznia 2022

Czemu jak ten śniegu puch, to wraca znów? Czemu po tej stronie rzęs tęsknię ciut? [ Sanah ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV