głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace Może to właśnie Twój uśmiech sprawia że czyjeś serce zaczyna bić mocniej. : Tak. Jestem o Ciebie zazdrosna. Piekielnie zazdrosna. Nie mogę patrzeć jaki jesteś p

kace

kace.moblo.pl
Może to właśnie Twój uśmiech sprawia że czyjeś serce zaczyna bić mocniej. :
Może to właśnie Twój uśmiech... teksty

kace dodano: 4 lipca 2013

Może to właśnie Twój uśmiech sprawia, że czyjeś serce zaczyna bić mocniej. :)

Tak. Jestem o Ciebie zazdrosna.... teksty

kace dodano: 4 lipca 2013

Tak. Jestem o Ciebie zazdrosna. Piekielnie zazdrosna. Nie mogę patrzeć jaki jesteś przy niej szczęśliwy. Jak trzymasz ją za rękę. Nie mogę. Nie mam już siły. Myślałam, że będę twarda, że nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia. Myliłam się. Jednak nie znam siebie aż tak dobrze. I mimo tego, że mnie tak skrzywdziłeś, chciałabym być na jej miejscu...

Jesteś kimś znacznie ważniejszym... teksty

kace dodano: 2 lipca 2013

Jesteś kimś znacznie ważniejszym od tak zwanego 'sensu życia'.

 1  Kiedy byłam małym dzieckiem... teksty

kace dodano: 1 lipca 2013

[1] Kiedy byłam małym dzieckiem,siedziałam zimą na parapecie. Było dość mroźnie,przykryłam się kocykiem,którego nigdy nie opuszczałam. Zawsze wiernie trwał przy mnie. Na oknie narysowałam wielkie serduszko,mama przyszła do mojego pokoju,aby przytulić mnie do snu. Spojrzała na szybkę,po czym uśmiechnęła się do mnie,gładząc moje włosy. - W przyszłości Twoje osobiste serduszko,będzie należało do pana,który skradnie mi Ciebie i Twoja miłość,będzie dzielona na tą do niego,zarówno jak i do mnie. Skubany,będzie miał konkurencje. - zaśmiałyśmy się obie,po czym ułożyłam się wygodnie do łóżeczka,a mama puściła mi pełen ciepła uśmiech. Nie potrafię jej powiedzieć jak bardzo boli mnie fakt,że każdy facet,jaki przewinął się na mojej drodze,zrobił z mojego serca tarczę na lotki. I nie potrafię jej również powiedzieć,że tak na prawdę nie wytrzymałabym kolejnego ciosy od strony płci przeciwnej. Mam coś w sobie,co przyciąga skurwysynów.
Autor cytatu: shoocky

everything happens for a reason... teksty

kace dodano: 1 lipca 2013

everything happens for a reason-wszystko dzieje się z jakiegoś powodu

Wymazałam Cię z życia  ale nie... teksty

kace dodano: 1 lipca 2013

Wymazałam Cię z życia, ale nie myśl, że równie łatwo jest wymazać z serca osobę, którą się kochało.

Dopóki nie poznałam Ciebie nie... teksty

kace dodano: 30 czerwca 2013

Dopóki nie poznałam Ciebie nie wiedziałam, że tak bardzo można chcieć o kogoś walczyć.
Autor cytatu: onaa56

 Nie jestem pewien  czy ktokolwiek w... teksty

kace dodano: 30 czerwca 2013

"Nie jestem pewien, czy ktokolwiek w ogóle potrafi do końca wyleczyć się ze swojej pierwszej miłości; we mnie zdrada tkwi do dziś. Gdzieś w głębi ducha wciąż się zastanawiam, co ze mną było nie tak."

jak z perspektywy czasu patrzę na... teksty

kace dodano: 27 czerwca 2013

jak z perspektywy czasu patrzę na nasz dawny związek , to aż mi uśmiech wpada na twarz. aż tak się cieszę , że już po wszystkim.
Autor cytatu: onaa56

Myślałaś  że zajmiesz moje... teksty

kace dodano: 27 czerwca 2013

Myślałaś, że zajmiesz moje miejsce w jego sercu? Myliłaś się dziewczynko, on tylko udaje, że Cię kocha, mówi to każdej, ale nie wiesz, że po każdym takim związku próbuje wracać do mnie, bo tylko ja byłam tak cierpliwa na jego kłamstwa i wybryki.

Jest wieczór a wskazówka zegara... teksty

kace dodano: 27 czerwca 2013

Jest wieczór a wskazówka zegara już dawno przekroczyła północ. Siedzę na balkonie z podciągniętymi do brody kolanami patrzę w niebo, które tej nocy hojnie obdarowałeś tysiącami gwiazd, Boże. W dłoni trzymam palącego się szluga a przy każdym zaciągnięciu, iskierki znajdują się coraz bliżej skóry dając mi poczuć przyjemne ciepło podczas chłodnej nocy. Pewnie nie możesz patrzeć jak truje swoje młode i cenne zdrowie ale nie po to do Ciebie przyszłam. Wiem, że nie jestem przykładem chrześcijanki i może nie chcesz mnie słuchać ale podobno każdemu dajesz szansę, więc próbuje. Nigdy nie pomyślałam, że kiedyś Ci podziękuje bo w końcu tyle przykrych rzeczy postawiłeś mi w życiu ale już dziś rozumiem po co były te wszystkie sytuacje, przepłakane nocy robiłeś to wszystko, żebym tamtego dnia spotkała Jego. Śmiało mówię, że mogłabym przechodzić przez to jeszcze raz wiedząc, że on na mnie czeka. I kurwa, dziękuje choć nie wypada mi przeklinać tyle razy w Ciebie zwątpiłam ale dziękuje za Niego.
Autor cytatu: whistle

Powiedz mi  że chcesz tego samego co... teksty

kace dodano: 27 czerwca 2013

Powiedz mi, że chcesz tego samego co ja. Powiedz mi, że nie mam powodów by martwić się co z Nami będzie, za rok, dwa.. Bądź zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV