głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace Przecież nie zmuszę Cię byś mnie kochał jeśli nie kochasz. A Ty nie zmusisz swojego serca by biło dla mnie jeśli nie bije. Cofnijmy czas i zakochajmy się w sobi

kace

kace.moblo.pl
Przecież nie zmuszę Cię byś mnie kochał jeśli nie kochasz. A Ty nie zmusisz swojego serca by biło dla mnie jeśli nie bije.
Przecież nie zmuszę Cię  byś mnie... teksty

kace dodano: 10 września 2013

Przecież nie zmuszę Cię, byś mnie kochał, jeśli nie kochasz. A Ty nie zmusisz swojego serca, by biło dla mnie, jeśli nie bije.

Cofnijmy czas i zakochajmy się w... teksty

kace dodano: 10 września 2013

Cofnijmy czas i zakochajmy się w sobie raz jeszcze. Niech wszystkie rany i blizny znikną. Zatrzymaj każdą łzę spływającą po policzkach. Przypomnij sobie swój uśmiech jak pierwszy raz się spotkaliśmy. Przypomnij sobie pierwsze wymienione spojrzenie i te iskry w oczach, które z czasem zgasły. Zgubiliśmy tą miłość gdzieś na szarej drodze życia. Straciliśmy całą tą magię, ale proszę zacznijmy wszystko od nowa. Bez kłótni, bez krzyku, bez łez, bez bólu.
Autor cytatu: the_words_flow

Goodbye my lover. teksty

kace dodano: 10 września 2013

Goodbye my lover.

 mogłabyś mieć każdego   chodzi o... teksty

kace dodano: 6 września 2013

-mogłabyś mieć każdego - chodzi o to, kogo się pragnie, a nie o to, kogo można mieć..

Chcesz się na nim zemścić ? Baw... teksty

kace dodano: 6 września 2013

Chcesz się na nim zemścić ? Baw się dobrze i świetnie wyglądaj ! Widok Ciebie szczęśliwej, w objęciach innego go zabije.

Zaimponowało mi to   jak na mnie... teksty

kace dodano: 6 września 2013

Zaimponowało mi to , jak na mnie patrzyłeś . Z jaką delikatnością łapałeś mnie za rękę i to z jaką pewnością obejmowałeś moje ramiona.

nie martw się jeśli teraz siedzisz... teksty

kace dodano: 6 września 2013

nie martw się jeśli teraz siedzisz zalewasz się łzami i czekasz na wiadomość od niego nawet jeśli miałaby to być głupia kropka. sama taka byłam - chciałam powrotu tego co było zapominając, że właśnie przez to cierpiałam. nie uwzględniałam przyszłości bez niego, każdego dnia uzależniałam się coraz bardziej i to mnie zabijało bo w momencie kiedy odszedł zostałam sama i bezbronna w stosunku do życia. trzeba być zawsze przygotowanym na utratę czegoś co kochamy, nigdy nie możemy zaufać do końca bo człowiek jest głównym niebezpieczeństwem. wstań i otrzyj łzy, wyjdź ze znajomymi i wróć zmęczona wieczorem z uśmiechem na twarzy. nie zapomnisz ale nauczysz się, że pora zamknąć ten rozdział i zacząć żyć inaczej bo na tym polega życie. uwierz, że za kilka tygodni a może za miesiąc będziesz szczęśliwa i zechcesz mu podziękować.
Autor cytatu: whistle

Siedziała na szpitalnym korytarzu... teksty

kace dodano: 6 września 2013

Siedziała na szpitalnym korytarzu,ściskając dłonie tak, że kostki jej pobielały. Czuła strach, odbijał się on w okolicach serca, między żebrami. Kiedy wyszedł lekarz nie była w stanie opanować oddechu. Nie powiedział nic. Zdołał tylko pokręcić przecząco głową. Zrozumiała. Krzyk rozdzierał jej gardło, ból ranił płuca. Idąc do jego sali potykała się o własne nogi, na prostej drodze nie była w stanie utrzymać równowagi. Leżał przykryty białą kołdrą,która tak cholernie kontrastowała z jego twarzą. Przytulała go,dotykała ust, nosa, dłoni. Zabijał ją chłód jego ciała. Położyła się obok, kładąc głowę na jego klatce piersiowej. Nie spała. Wciąż miała nadzieję, że pod jej uchem rozbrzmi echo bijącego serca.
Autor cytatu: patteek

Jesteś dla mnie czymś więcej  niż... teksty

kace dodano: 6 września 2013

Jesteś dla mnie czymś więcej, niż tylko miłością.
Autor cytatu: patteek

ja będę szczęśliwa zobaczysz.... teksty

kace dodano: 5 września 2013

ja będę szczęśliwa zobaczysz. poradzę sobie z Tobą czy bez Ciebie. przecież nic nie trwa wiecznie. wszystko się kiedyś kończy, wszystko się wypala. to nic, że my spłonęliśmy za szybko, że to wszystko minęło jak sekundowe pstryknięcie palcami. może nam się po prostu wydawało, że jesteśmy dla siebie pisani? może te wszystkie obietnice, które składaliśmy sobie nawzajem, mówione były pod wpływem chwili? może to było tylko zwykłe zauroczenie, a nie miłość. może nic nas nie łączyło, może to była tylko przygoda. może wcale mnie nie obchodzisz, może ja Ciebie też nie, ale brakuje mi tego, mimo, że to nigdy już nie wróci. nie może. / notte.
Autor cytatu: notte

dusisz się jakby brakowało tlenu?... teksty

kace dodano: 5 września 2013

dusisz się jakby brakowało tlenu? nie, tlenu masz pod dostatkiem, brakuje ci miłości. / notte.
Autor cytatu: notte

boisz się prawda? boisz się... teksty

kace dodano: 5 września 2013

boisz się prawda? boisz się bezgranicznie zaufać, wiem, znam to. wiele razy mnie to zraniło wiesz? ufałam bez granic. nie dopuszczałam do głowy myśli, że ktoś tak ważny mógłby zawalić wszystko, doszczętnie. łudziłam się i tak cholernie mocno kochałam. kochałam tak mocno jak tylko potrafiłam. to mnie zwiodło, to nauczyło mnie zasady, by ufać na tyle, na ile pozwala rozum, nie serce. teraz? teraz mniej cierpię. nie lubię rozczarowań. / notte.
Autor cytatu: notte

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV