głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace I choć nie śpimy w jednym łóżku ja zawsze budzę się koło Ciebie. I choć Ty nie myślisz ja nie mogę zapomnieć. esperer przyszła jesień następnie nadejdzie zima w

kace

kace.moblo.pl
I choć nie śpimy w jednym łóżku ja zawsze budzę się koło Ciebie. I choć Ty nie myślisz ja nie mogę zapomnieć. esperer
I choć nie śpimy w jednym łóżku... teksty

kace dodano: 13 września 2013

I choć nie śpimy w jednym łóżku, ja zawsze budzę się koło Ciebie. I choć Ty nie myślisz, ja nie mogę zapomnieć./esperer

przyszła jesień   następnie... teksty

kace dodano: 13 września 2013

przyszła jesień, następnie nadejdzie zima, wiosna, lato minie rok, dwa lata, dziesięć zapomnimy
Autor cytatu: i.need.you

i ten wzrok. Patrzył na mnie jakby..... teksty

kace dodano: 13 września 2013

i ten wzrok. Patrzył na mnie jakby.. jakby mnie kochał

Kocham cię za to  że dałeś mi... teksty

kace dodano: 11 września 2013

Kocham cię za to, że dałeś mi tyle pięknych dni, byłeś jedynym, który znosił mnie dłużej niż dwa tygodnie i potrafiłeś za każdym razem sprawić, że zamiast smutku na twarzy pojawiał się uśmiech. Natomiast nienawidzę za to, że tak perfidnie mi to wszystko odebrałeś, zwyczajnie idąc z nią do łóżka. Wtedy nawet najpiękniejsze wspomnienia o tobie zaczęły boleć, wiesz?

Czasami drogi dwoje ludzi się... teksty

kace dodano: 11 września 2013

Czasami drogi dwoje ludzi się rozchodzą, ale nie rozchodzą się ich serca. Błądzą bez siebie, próbują budować życie na nowo i zapełniają powstałą pustkę w klatce piersiowej znajomościami bez przyszłości. Może czasami nawet na kimś im zależy, ale w nocy, kiedy są szczerzy sami ze sobą dochodzą do wniosku, że to nie obok tej osoby chcą się budzić do końca swojego życia. Czasami ich wędrówka trwa kilka tygodni, miesięcy, a nawet lat, ale nie bój się. Jeśli to będzie Wam pisane, to w którymś momencie, tym najmniej spodziewanym, Wasze drogi znowu się zejdą i wtedy zrozumiesz, że masz już wszystko, bo odzyskałeś swoje serce./esperer
Autor cytatu: esperer

Przecież nie zmuszę Cię  byś mnie... teksty

kace dodano: 10 września 2013

Przecież nie zmuszę Cię, byś mnie kochał, jeśli nie kochasz. A Ty nie zmusisz swojego serca, by biło dla mnie, jeśli nie bije.

Cofnijmy czas i zakochajmy się w... teksty

kace dodano: 10 września 2013

Cofnijmy czas i zakochajmy się w sobie raz jeszcze. Niech wszystkie rany i blizny znikną. Zatrzymaj każdą łzę spływającą po policzkach. Przypomnij sobie swój uśmiech jak pierwszy raz się spotkaliśmy. Przypomnij sobie pierwsze wymienione spojrzenie i te iskry w oczach, które z czasem zgasły. Zgubiliśmy tą miłość gdzieś na szarej drodze życia. Straciliśmy całą tą magię, ale proszę zacznijmy wszystko od nowa. Bez kłótni, bez krzyku, bez łez, bez bólu.
Autor cytatu: the_words_flow

Goodbye my lover. teksty

kace dodano: 10 września 2013

Goodbye my lover.

 mogłabyś mieć każdego   chodzi o... teksty

kace dodano: 6 września 2013

-mogłabyś mieć każdego - chodzi o to, kogo się pragnie, a nie o to, kogo można mieć..

Chcesz się na nim zemścić ? Baw... teksty

kace dodano: 6 września 2013

Chcesz się na nim zemścić ? Baw się dobrze i świetnie wyglądaj ! Widok Ciebie szczęśliwej, w objęciach innego go zabije.

Zaimponowało mi to   jak na mnie... teksty

kace dodano: 6 września 2013

Zaimponowało mi to , jak na mnie patrzyłeś . Z jaką delikatnością łapałeś mnie za rękę i to z jaką pewnością obejmowałeś moje ramiona.

nie martw się jeśli teraz siedzisz... teksty

kace dodano: 6 września 2013

nie martw się jeśli teraz siedzisz zalewasz się łzami i czekasz na wiadomość od niego nawet jeśli miałaby to być głupia kropka. sama taka byłam - chciałam powrotu tego co było zapominając, że właśnie przez to cierpiałam. nie uwzględniałam przyszłości bez niego, każdego dnia uzależniałam się coraz bardziej i to mnie zabijało bo w momencie kiedy odszedł zostałam sama i bezbronna w stosunku do życia. trzeba być zawsze przygotowanym na utratę czegoś co kochamy, nigdy nie możemy zaufać do końca bo człowiek jest głównym niebezpieczeństwem. wstań i otrzyj łzy, wyjdź ze znajomymi i wróć zmęczona wieczorem z uśmiechem na twarzy. nie zapomnisz ale nauczysz się, że pora zamknąć ten rozdział i zacząć żyć inaczej bo na tym polega życie. uwierz, że za kilka tygodni a może za miesiąc będziesz szczęśliwa i zechcesz mu podziękować.
Autor cytatu: whistle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV