głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julie.x3 Wiem jak to jest czuć za mocno świat postrzegać sercem nie umysłem. Kiedy ludzkie emocje przesiąkają przez układ nerwowy dogłębnie. I wyłączyć się tego nie da.

julie.x3

julie.x3.moblo.pl
Wiem jak to jest czuć za mocno świat postrzegać sercem nie umysłem. Kiedy ludzkie emocje przesiąkają przez układ nerwowy dogłębnie. I wyłączyć się tego nie da. My mali
Wiem jak to jest czuć za mocno... teksty

julie.x3 dodano: 11 sierpnia 2016

Wiem jak to jest czuć za mocno, świat postrzegać sercem nie umysłem. Kiedy ludzkie emocje przesiąkają przez układ nerwowy dogłębnie. I wyłączyć się tego nie da. My mali ludzie o wielkich sercach żyjemy krócej.

 ...  znów przypłynęła do mnie... teksty

julie.x3 dodano: 5 luty 2016

(...) znów przypłynęła do mnie fala wielkiej tęsknoty za tobą i od kilku dni paraliżuje mnie i nie daje o niczym innym myśleć. Tu kiedyś wypadł mi talerz z rąk, bo nagle zjawiłeś się w moich oczach. A wczoraj, wyobraź sobie, założyłam bluzkę na lewą stronę. I przecież przeglądałam się w lustrze przed wyjściem. Ale jakbym nie widziała w nim siebie.

Usłysz mój krzyk  gdy patrzę... teksty

julie.x3 dodano: 5 luty 2016

Usłysz mój krzyk, gdy patrzę milcząc, usłysz mój krzyk, gdy płonę ciszą. Usłysz choć raz, gdy Ciebie wołam...

Nie tak miało być. Nie tak miał... teksty

julie.x3 dodano: 1 luty 2016

Nie tak miało być. Nie tak miał wyglądać ten dzień. Miałam nadzieję, że chociaż dziś zasnę z przyjemnością i uśmiechem na twarzy a nie zmęczona płaczem.

Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak... teksty

julie.x3 dodano: 1 luty 2016

Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak szłam do Ciebie, to padało i połamał mi się parasol. Wtedy On otworzył nade mną swój. Uśmiechnął się i powiedział, że mnie odprowadzi, żebym nie zmokła. Wiatr drapał po policzkach, ale mimo to zrobiło mi się ciepło. a gdy już staliśmy pod Twoimi drzwiami, zapytał mnie, czy to tu. i wtedy uświadomiłam sobie, że już nie. /Katarzyna Wołyniec

 Oto one. Moje serce. Uśpione.... teksty

julie.x3 dodano: 26 stycznia 2016

"Oto one. Moje serce. Uśpione. Milczące. I pęknięte. Nie rozumiem tych uczuć. Czy jest ktoś w stanie mi je wyjaśnić?"

To dziwne uczucie kiedy boję się... teksty

julie.x3 dodano: 17 grudnia 2015

To dziwne uczucie kiedy boję się, że stracę coś czego nie posiadam.

  ...  A w pokoju echo powtarzałoby... teksty

julie.x3 dodano: 26 listopada 2015

"(...) A w pokoju echo powtarzałoby pełne złości "Kurwa". Co byś zrobił, gdybyś w kuchni na stole znalazł kartkę pisaną przez moje roztrzęsione dłonie? Bym napisała, że "Wracam zaraz", Bym zostawiła telefon, portfel i podróżny bagaż..."

 Hello from the other side   I... teksty

julie.x3 dodano: 29 października 2015

"Hello from the other side, I must've called a thousand times to tell you: "I'm sorry, for everything that I've done" But when I call you never seem to be home."

Miliony wymienionych wiadomości... teksty

julie.x3 dodano: 13 lipca 2015

Miliony wymienionych wiadomości, tysiące przegadanych godzin, setki nieprzespanych nocy. Dwudziestoczterogodzinna obecność, śmiech przez łzy i łzy mimo uśmiechu. Poczucie niezaprzeczalnego bezpieczeństwa, zaakceptowane wady, docenione zalety. To wszystko po to, by nie mówić sobie teraz nawet "cześć". Może pomilczymy dalej przy herbacie, proszę Pana? Z sokiem pomarańczowym, oczywiście.

 Nie odezwał się ani razu. Nie znam... teksty

julie.x3 dodano: 29 kwietnia 2015

"Nie odezwał się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jemu nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię."

 Pragnął dotykać gwiazd  ale kiedy... teksty

julie.x3 dodano: 16 kwietnia 2015

"Pragnął dotykać gwiazd, ale kiedy uchwycił jedną z nich, ta wypaliła na jego ciele bolesne znamię. Potem już nigdy nie wyciągnął rąk ku niebu, już nigdy nie wyciągnął ich ku marzeniom. "

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 13 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV