głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika julie.x3

Niektórzy ludzie twierdzą że zawsze trzeba walczyć do końca. Pomimo wszystko wbrew sobie i wszystkiemu. Może mają rację. Ja jednak uważam że każda walka ma swój koniec. Czasami i Ty musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy lecz z szacunku do siebie. Po to by móc jeszcze się uśmiechać i mieć normalne życie. Nie czekaj na cud. Pieprzonych cudów nie ma…

mikela dodano: 21 września 2017

Niektórzy ludzie twierdzą, że zawsze trzeba walczyć do końca. Pomimo wszystko, wbrew sobie i wszystkiemu. Może mają rację. Ja jednak uważam, że każda walka ma swój koniec. Czasami i Ty musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do siebie. Po to by móc jeszcze się uśmiechać i mieć normalne życie. Nie czekaj na cud. Pieprzonych cudów nie ma…

nienawidzę facetów. Nienawidzę ich za to że są tak bardzo potrzebni.

mikela dodano: 18 września 2017

nienawidzę facetów. Nienawidzę ich za to, że są tak bardzo potrzebni.

oprócz marzeń warto tez mieć papierosy.

mikela dodano: 3 września 2017

oprócz marzeń warto tez mieć papierosy.

Wiem że jesteś jedyny w swoim rodzaju bo drugiego takiego kretyna byłoby mi trudno znaleźć.

mikela dodano: 3 września 2017

Wiem, że jesteś jedyny w swoim rodzaju, bo drugiego takiego kretyna byłoby mi trudno znaleźć.

 To pewnie trochę potrwa zanim przestanie boleć. Będziesz sobie odtwarzać w głowie filmy co by było gdyby. Nie unikniesz tego. Moglibyście przecież jechać razem nad morze i bawić się do białego rana. Mógłby Ci odgaraniać z twarzy kosmyk włosów a Twoje serce robiłoby śmieszne salta w powietrzu. Długie rozmowy śmiech trzymanie się za ręce spacery z psami krótkie przelotne pocałunki wieczorne oglądanie filmów poranne powroty do domu.  Wszystko zatrzymane w krótkich scenach w Twojej głowie.  Pewnie jeszcze trochę potrwa zanim film się zakończy na zawsze postawisz już pauzę i wsadzisz ten plik do archiwum.

mikela dodano: 28 sierpnia 2017

"To pewnie trochę potrwa zanim przestanie boleć. Będziesz sobie odtwarzać w głowie filmy, co by było gdyby. Nie unikniesz tego. Moglibyście przecież jechać razem nad morze i bawić się do białego rana. Mógłby Ci odgaraniać z twarzy kosmyk włosów, a Twoje serce robiłoby śmieszne salta w powietrzu. Długie rozmowy, śmiech, trzymanie się za ręce, spacery z psami, krótkie, przelotne pocałunki, wieczorne oglądanie filmów, poranne powroty do domu. Wszystko zatrzymane w krótkich scenach w Twojej głowie. Pewnie jeszcze trochę potrwa zanim film się zakończy, na zawsze postawisz już pauzę i wsadzisz ten plik do archiwum."

Jesteś moją ulubioną trzynastka.

mikela dodano: 28 sierpnia 2017

Jesteś moją ulubioną trzynastka.

Nie zaprotestowałam kiedy błądziłeś dłonią po moich plecach. Nic nie powiedziałam gdy dotykałeś mojego tyłka a każdy inny facet w tym momencie dostałby z liścia. Podobało mi się to że ciągle mnie przytulasz. Czułam się tak cholernie bezpiecznie a jednocześnie kurewsko źle. Bo dobrze wiedziałam że mimo wszystko to nie ma sensu.

mikela dodano: 24 sierpnia 2017

Nie zaprotestowałam, kiedy błądziłeś dłonią po moich plecach. Nic nie powiedziałam, gdy dotykałeś mojego tyłka, a każdy inny facet w tym momencie dostałby z liścia. Podobało mi się to, że ciągle mnie przytulasz. Czułam się tak cholernie bezpiecznie, a jednocześnie kurewsko źle. Bo dobrze wiedziałam, że mimo wszystko to nie ma sensu.

Nie potrafię tego zrozumieć. Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie o planach jakie masz zna Cię lepiej niż Ty sam siebie a potem tak nadzwyczajnej w świecie nie masz w ogóle do niego dostępu. Stojąc obok Ciebie czujesz że jest jakiś obcy a przecież taki nie był pamiętasz go. Pamiętasz wszystko co z nim związane. Jesteś przesiąknięta wspomnieniami aż do szpiku kości. Nie możesz pojąc tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak a nie inaczej. Wciąż myślisz że to jest jakiś głupi żart że on niebawem wróci że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem.

mikela dodano: 24 sierpnia 2017

Nie potrafię tego zrozumieć. Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek, a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. Stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go. Pamiętasz wszystko co z nim związane. Jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. Nie możesz pojąc tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej. Wciąż myślisz, że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci, że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem.

Dlaczego mój i twój świat się zderzył?

mikela dodano: 24 sierpnia 2017

Dlaczego, mój i twój świat się zderzył?

To zabawne jak szybko o niej zapomniał.

mikela dodano: 24 sierpnia 2017

To zabawne jak szybko o niej zapomniał.

gdyby teraz ktoś próbował mnie zabić za chuj bym nie protestowała.

mikela dodano: 22 sierpnia 2017

gdyby teraz ktoś próbował mnie zabić, za chuj bym nie protestowała.

myśl o tym że masz mnie w dupie zakłóca tęsknotę.

mikela dodano: 22 sierpnia 2017

myśl o tym, że masz mnie w dupie zakłóca tęsknotę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV