głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika julie.x3

Kiedy masz 20 kilka lat pojawia się strach. Bo już ładnych parę razy było się kopniętym w dupę. Boisz się że kiedy się przed kimś obnażysz kiedy pokażesz wszystko albo bardzo dużo najwrażliwsze miejsca to ktoś będzie mógł to wykorzystać. Boisz się gdy masz przed sobą kogoś kto widzi więcej kto podchodzi za blisko i jest w stanie sprawić że czujesz się nago i bezbronnie. Czyli trzeba spierdalać. A z drugiej strony otaczają cię ludzie którzy nie potrafią przebić się przez twoje warstwy. Nie potrafią. Nie chcą. Więc wasze kontakty są lekkie miłe przyjemne BEZPIECZNE ale powierzchowne i nudne. Takie kikuty prawdziwej konwersacji.

mikela dodano: przedwczoraj o 16:10

Kiedy masz 20-kilka lat pojawia się strach. Bo już ładnych parę razy było się kopniętym w dupę. Boisz się, że kiedy się przed kimś obnażysz, kiedy pokażesz wszystko albo bardzo dużo, najwrażliwsze miejsca, to ktoś będzie mógł to wykorzystać. Boisz się, gdy masz przed sobą kogoś, kto widzi więcej, kto podchodzi za blisko i jest w stanie sprawić, że czujesz się nago i bezbronnie. Czyli trzeba spierdalać. A z drugiej strony, otaczają cię ludzie, którzy nie potrafią przebić się przez twoje warstwy. Nie potrafią. Nie chcą. Więc wasze kontakty są lekkie, miłe, przyjemne, BEZPIECZNE, ale powierzchowne i nudne. Takie kikuty prawdziwej konwersacji.

Jest już późny wtorek a ja nadal jestem wczesnym poniedziałkiem. Czuję się jak coś co kot przywlókł ze śmietnika.

mikela dodano: 3 dni temu

Jest już późny wtorek, a ja nadal jestem wczesnym poniedziałkiem. Czuję się jak coś, co kot przywlókł ze śmietnika.

Chcę do ciebie nic więcej chcę usiąść i słuchać być blisko. Chcę do ciebie nic więcej to dużo i mało i wszystko.

mikela dodano: 3 dni temu

Chcę do ciebie, nic więcej, chcę usiąść i słuchać, być blisko. Chcę do ciebie, nic więcej, to dużo i mało i wszystko.

Zastanawiam się czy złamane serce można ot tak poskładać wlewając w nie uczucia innej osoby. Czy serce może przyjąć powtórnie ciepło jak klej? A może takie serce trzeba zaszyć z dodatkiem czyichś słów przeszyć ciasno gestami z łatką spojrzeń. A co jeśli ta druga po pierwszej osobie okaże podobny kujący ból w klatce piersiowej? Wypruję sobie serce na nowo? I tak raz za razem. Z serca zostaną już tylko strzępy.

mikela dodano: 3 dni temu

Zastanawiam się czy złamane serce można ot tak poskładać, wlewając w nie uczucia innej osoby. Czy serce może przyjąć powtórnie ciepło jak klej? A może takie serce trzeba zaszyć z dodatkiem czyichś słów, przeszyć ciasno gestami z łatką spojrzeń. A co jeśli ta druga po pierwszej osobie okaże podobny kujący ból w klatce piersiowej? Wypruję sobie serce na nowo? I tak raz za razem. Z serca zostaną już tylko strzępy.

Mogę odejść mogę pogodzić się ze światem z całą udręką którą noszę na barkach z każdym wrogim spojrzeniem ale nie nigdy nie pogodzę się z utratą Ciebie.

mikela dodano: 3 dni temu

Mogę odejść, mogę pogodzić się ze światem, z całą udręką, którą noszę na barkach, z każdym wrogim spojrzeniem, ale nie nigdy nie pogodzę się z utratą Ciebie.

Bo jak długo można tęsknić za człowiekiem o którym wiesz że już nigdy do ciebie nie wróci?

mikela dodano: 3 dni temu

Bo jak długo można tęsknić za człowiekiem, o którym wiesz, że już nigdy do ciebie nie wróci?

Mijają tygodnie miesiące jednego dnia jest lepiej innego gorzej jakoś się plecie nie najlepiej ale jakoś. Tylko niczego się nie da zapomnieć. Po prostu nie da.

mikela dodano: 3 dni temu

Mijają tygodnie, miesiące, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej, ale jakoś. Tylko niczego się nie da zapomnieć. Po prostu nie da.

Nie mogę zliczyć ile razy wymiotowałam i płakałam szłam do swojego pokoju włączałam radio i się ukrywałam.

mikela dodano: 3 dni temu

Nie mogę zliczyć ile razy wymiotowałam i płakałam, szłam do swojego pokoju, włączałam radio i się ukrywałam.

Gdy byłam dzieckiem nie wierzyłam jak wszyscy mówili że bycie dorosłym wcale nie jest tak wspaniałe jak mi się wydaje. Ja wiedziałam lepiej. Przecież każdy dzieciak marzył o tym żeby móc wrócić do domu o której mu się podoba. Żeby mieć swoje pieniądze i wydać je na co tylko chce. Żeby móc samodzielnie podejmować decyzje. A teraz? Teraz jestem dorosła i oddałabym wiele żeby móc wrócić do dzieciństwa i martwić się tym że do układanki brakuje mi dwóch puzzli. Że serek miał być truskawkowy a mama znów kupiła bananowy. Że na dobranockę leci reksio a ja chciałam zobaczyć krecika.

mikela dodano: 3 dni temu

Gdy byłam dzieckiem nie wierzyłam, jak wszyscy mówili, że bycie dorosłym wcale nie jest tak wspaniałe, jak mi się wydaje. Ja wiedziałam lepiej. Przecież każdy dzieciak marzył o tym, żeby móc wrócić do domu, o której mu się podoba. Żeby mieć swoje pieniądze i wydać je, na co tylko chce. Żeby móc samodzielnie podejmować decyzje. A teraz? Teraz jestem dorosła i oddałabym wiele, żeby móc wrócić do dzieciństwa i martwić się tym, że do układanki brakuje mi dwóch puzzli. Że serek miał być truskawkowy, a mama znów kupiła bananowy. Że na dobranockę leci reksio, a ja chciałam zobaczyć krecika.

Pozwoliłeś mi odejść. Nigdy za mną nie poszedłeś. Nigdy nie złapałeś mojej dłoni gdy odchodziłam.

mikela dodano: 3 dni temu

Pozwoliłeś mi odejść. Nigdy za mną nie poszedłeś. Nigdy nie złapałeś mojej dłoni, gdy odchodziłam.

Wiesz kiedy zaczyna się dojrzałość? Wtedy kiedy rozumiesz że czasami miłość dwojga ludzi to za mało aby mogli być razem. Wtedy kiedy odchodzisz dla czyjegoś dobra wtedy kiedy ze łzami w oczach zauważasz że ktoś potrafił Cię zranić tak mocno że już nie potrafisz z nim być mimo tego że nigdy nie przestaniesz go kochać.

mikela dodano: 3 dni temu

Wiesz kiedy zaczyna się dojrzałość? Wtedy kiedy rozumiesz, że czasami miłość dwojga ludzi to za mało aby mogli być razem. Wtedy kiedy odchodzisz dla czyjegoś dobra, wtedy kiedy ze łzami w oczach zauważasz, że ktoś potrafił Cię zranić tak mocno,że już nie potrafisz z nim być mimo tego,że nigdy nie przestaniesz go kochać.

Taka jestem słaba. Nie chcę być wrażliwa mam dość przejmowania się bzdurami i niszczenia tym pięknych chwil. Chcę żyć a coś mnie blokuje trzyma i nie puszcza. Nie jest mi tu dobrze. Jestem tutaj nierozumiana. Jestem tu samotna. Jestem niekochana.

mikela dodano: 3 dni temu

Taka jestem słaba. Nie chcę być wrażliwa, mam dość przejmowania się bzdurami i niszczenia tym pięknych chwil. Chcę żyć, a coś mnie blokuje, trzyma i nie puszcza. Nie jest mi tu dobrze. Jestem tutaj nierozumiana. Jestem tu samotna. Jestem niekochana.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV