głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julie.x3 Gesty rozmowa śmiech spojrzenia cały czas. I proszę tylko nie mów że mnie kochasz bo nie zniosę kolejnego otwartego dla mnie serca które muszę odrzucić. Jeden

julie.x3

julie.x3.moblo.pl
Gesty rozmowa śmiech spojrzenia cały czas.
 Gesty rozmowa śmiech  spojrzenia... teksty

julie.x3 dodano: 7 grudnia 2014

"Gesty, rozmowa, śmiech - spojrzenia cały czas."

I proszę tylko nie mów że mnie... teksty

julie.x3 dodano: 20 listopada 2014

I proszę, tylko nie mów, że mnie kochasz, bo nie zniosę kolejnego otwartego dla mnie serca, które muszę odrzucić.

Jeden dwa trzy  wracamy do gry... teksty

julie.x3 dodano: 4 listopada 2014

Jeden, dwa, trzy - wracamy do gry...

Powiedz jej czasami  ze jej oczy ci... teksty

julie.x3 dodano: 23 października 2014

Powiedz jej czasami , ze jej oczy ci się podobają czy też ładnie jej w tym ciuchu. Wspomnij ze jej włosy ładnie się dziś układają lub jej uśmiech rozpromienił ci cały dzień. Spróbuj jej czasem powiedzieć , ze gdyby jej nie było , nie poradziłbyś sobie.

 Jesteś lekiem na całe zło i... teksty

julie.x3 dodano: 22 października 2014

"Jesteś lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok. Jesteś gwiazdą w ciemności, mistrzem świata w radości. Oto cały Ty"

Najlepsze są te wieczory kiedy... teksty

julie.x3 dodano: 16 października 2014

Najlepsze są te wieczory; kiedy zasypiam wtulona w Ciebie. Kiedy wypowiadam słowa, których nigdy bym nie odważyła się Tobie powiedzieć. Rano, budząc się jesteś zawsze przy mnie, a ja wtedy czuję się bezpieczna i szczęśliwa. Potem zabieram Cię na śniadanie. Piję wtedy zawsze herbatę, za którą Ty nie przepadasz. Patrzysz na mnie tylko tymi swoimi słodkimi oczkami. Spędzamy ze sobą cały dzień. Wieczorem znów kładąc się do jednego łóżka.;*

I wszystko czego potrzebuje to zapach... teksty

julie.x3 dodano: 12 października 2014

I wszystko czego potrzebuje to zapach Twojej dłoni wplecionej w moje włosy, uśmiech Twój rozganiający wszystkie smutki i spojrzenie czułe wprawiające mnie w stan wiecznego zakochania.

 Tyle jest we mnie nieposkładanych... teksty

julie.x3 dodano: 7 października 2014

"Tyle jest we mnie nieposkładanych myśli i uczuć tak mocnych, jakich nie znałam nigdy wcześniej. Więc nie każ mi zrozumieć. Nie umiem i nie chcę. Wciąż mam nadzieję, że czasem myślisz o mnie jeszcze..."

 Jeszcze milczę chociaż serce... teksty

julie.x3 dodano: 30 września 2014

"Jeszcze milczę, chociaż serce krzyczy."

Dziękuje Ci za wspólne chwile za... teksty

julie.x3 dodano: 22 września 2014

Dziękuje Ci za wspólne chwile, za wspólne wieczory, noce, za przejażdżki samochodem, za rozmowy, za wspólne śniadania, za każde dzień dobry i dobranoc, za spanie obok siebie i z sobą, za pocałunki, przytulanie, za każdy dotyk i pieszczotę, za uprawianie miłości nad ranem i za spacery, za trzymanie się za ręce, za opalanie, i marznięcie w deszczu, za każde spojrzenie w oczy, za miłe słowa, za każdy telefon i sms, za poczucie, że jestem czyjaś, za świadomość, że mam dla kogo żyć, za szacunek, wierność i szczerość. za każdy chwilę, którą oddycham, bo oddycham Tobą. Dziękuję za pokazanie czym jest bliskość, zaufanie i zrozumienie. Za to, że jesteś kiedy płaczę, kiedy się uśmiecham i kiedy klnę na cały świat. Dziękuję.

 O najważniejszych sprawach... teksty

julie.x3 dodano: 5 września 2014

"O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają się zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci ukraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia."

 Wciąż myślę o Tobie zamykam... teksty

julie.x3 dodano: 22 sierpnia 2014

"Wciąż myślę o Tobie, zamykam zmęczone oczy. Czuję Ciebie, Twój lekki dotyk..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV