głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julie.x3 Nie odezwał się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć że druga osoba nie chce rozmawiać. A moż

julie.x3

julie.x3.moblo.pl
Nie odezwał się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z
 Nie odezwał się ani razu. Nie znam... teksty

julie.x3 dodano: 29 kwietnia 2015

"Nie odezwał się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jemu nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię."

 Pragnął dotykać gwiazd  ale kiedy... teksty

julie.x3 dodano: 16 kwietnia 2015

"Pragnął dotykać gwiazd, ale kiedy uchwycił jedną z nich, ta wypaliła na jego ciele bolesne znamię. Potem już nigdy nie wyciągnął rąk ku niebu, już nigdy nie wyciągnął ich ku marzeniom. "

Leżał obok i patrzył na mnie tak... teksty

julie.x3 dodano: 7 kwietnia 2015

Leżał obok i patrzył na mnie tak jakbym była jakimś cudem. Potem spojrzał w księżyc, który swoim blaskiem rozświetlał cały pokój, pogłaskał mnie po włosach i uśmiechnął się tak pięknie, że że zaparło mi dech w piersi. A później objął mnie w talii i pocałował, tak jakby czekał na to całe życie. / J.

Mieliśmy przetrwać wszystko. teksty

julie.x3 dodano: 26 marca 2015

Mieliśmy przetrwać wszystko.

 Dzień dobry  proszę Pana. Kocham.... teksty

julie.x3 dodano: 22 marca 2015

"Dzień dobry, proszę Pana. Kocham. Słowo, które utyka mi w gardle za każdym razem, kiedy próbuję je wypowiedzieć. Ginie w gąszczu wyrazów wypowiadanych tak bezwiednie. Pozostaje na poziomie myśli. Wie Pan, nie raz wyobrażam sobie jak kieruję to słowo w pańskim kierunku z lekkością motyla. Wyobrażam sobie jak wychodzi ono ze mnie, emanuje z mojego serca. Tak cholernie chciałabym je wyszeptać patrząc Panu w oczy. A wtedy orientuję się, że nie potrafię. Oczy pokrywa tafla łez. Wie Pan jak ciężko nie umieć opowiadać o tym co się czuje? Czy wie Pan, że to uczucie dusi się wewnątrz mnie? Niech Pan w nie nie powątpiewa, nie trzeba. Niech Pan czyta je z moich oczu. Niech Pan wie, że gdy w nie patrzy, a pojawiają się w nich łzy to właśnie pragnę to wykrzyczeć. Czy wierzy Pan w trudność z werbalnym wyrażaniem uczuć?"

 Kiedy tęsknię   zamykam powieki i... teksty

julie.x3 dodano: 22 marca 2015

"Kiedy tęsknię - zamykam powieki i jesteś... "

 Chcesz zapomnieć? Ja nie mogę... teksty

julie.x3 dodano: 12 marca 2015

"Chcesz zapomnieć? Ja nie mogę, wiem, że błądzę... "

 ... Pomimo tego wszystkiego jedno w... teksty

julie.x3 dodano: 7 marca 2015

"... Pomimo tego wszystkiego jedno w Nim lubię. Lubię w Nim Twój uśmiech."/ J.

 Czy więcej ze smutku czy ze... teksty

julie.x3 dodano: 22 luty 2015

"Czy więcej ze smutku czy ze wzruszeń będzie łez? "

 Hej  Gwiazdko  3 Uśmiechnij się :... teksty

julie.x3 dodano: 20 luty 2015

"Hej, Gwiazdko ;3 Uśmiechnij się :*" - Ta gwiazdka jakiś czas temu spadła z nieba, roztrzaskując się na miliardy małych kawałeczków. Teraz krąży bez sensu, szukając swoich części a po drodze gubiąc już to co znalazła. / J.

'Co Ty wyprawiasz?   zapytało serce.... teksty

julie.x3 dodano: 19 luty 2015

'Co Ty wyprawiasz? - zapytało serce. - Ponosi konsekwencje swojej bezmyślności. - odpowiedział rozum."

Bezsilność bardzo boli  wiem –... teksty

julie.x3 dodano: 17 luty 2015

Bezsilność bardzo boli, wiem – rzekł cicho – Zwłaszcza kiedy patrzysz na czyjeś cierpienie i nie umiesz pocieszyć. To boli bardziej niż własne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV