głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julie.x3 Czuję się taka wiesz niewystarczająca. Nie wystarczająco piękna mądra. Nie wystarczająco wystarczająca. Kocham kocham kocham Misia :3 ♥ 2 Kocham Jego oczy w któ

julie.x3

julie.x3.moblo.pl
Czuję się taka wiesz niewystarczająca. Nie wystarczająco piękna mądra. Nie wystarczająco wystarczająca.
Czuję się taka wiesz... teksty

julie.x3 dodano: 4 lipca 2014

Czuję się taka wiesz, niewystarczająca. Nie wystarczająco piękna, mądra. Nie wystarczająco wystarczająca.

Kocham  kocham  kocham Misia :3 ♥ teksty

julie.x3 dodano: 2 lipca 2014

Kocham, kocham, kocham Misia :3 ♥

 2  Kocham Jego oczy  w których... teksty

julie.x3 dodano: 26 czerwca 2014

[2] Kocham Jego oczy, w których szaleją radosne iskierki na mój widok. Kocham Jego spojrzenie, tak bardzo przepełnione miłością. Kocham Jego usta, całujące moje z ogromną tęsknotą ale i delikatnością. Kocham Jego uśmiech, od którego robi mi się cieplej na sercu. Kocham Jego czoło, które mogę ucałować, a On potem cieszy się jak małe dziecko. Kocham Jego miękkie włosy, w których mogę zatopić palce, gdy przytula moje serce. Kocham Jego dłonie, błądzące po moim ciele z tak wielkim pożądaniem. Kocham Jego ramiona, w których mogę się skryć i które są całym moim Światem. Kocham Go całego, z każdą zaletą, z każdą wadą. / J

 1  Kocham to  że jest. Kocham to... teksty

julie.x3 dodano: 26 czerwca 2014

[1] Kocham to, że jest. Kocham to, że mam z kim porozmawiać, do kogo zadzwonić. Kocham to, że mam komu opowiedzieć, jak spędziłam dzień, wiedząc, że ten ktoś słucha. Kocham to, że jest ktoś, kto potrzyma mnie za rękę, powie banalne "będzie dobrze" i sprawi, że naprawdę tak będzie. Kocham to, że mam kogoś, kto mnie przytuli, zawsze, bez względu na wszystko. Kocham to, że mam z kim dzielić marzenia i nadzieje, Kocham to, że mam kogoś, kto we mnie wierzy, mimo wszystko. Kocham to, że mam osobę, która zawsze mnie wysłucha, nawet gdy krzyczę. Kocham to, że mam kogoś, kto usłyszy moje milczenie i nie przejdzie koło niego obojętnie. Kocham to, że mam tę chorą pewność, że co by się nie działo, ten ktoś będzie, ZAWSZE. Kocham to, że nie muszę płakać już w poduszkę, bo mam od tego Jego ramię. Kocham to, że mogę sprawiać, że się uśmiecha, że jest szczęśliwy. Kocham to, że wreszcie ja jestem szczęśliwa, dzięki Niemu. / J

On? Po prostu uczynił mnie... teksty

julie.x3 dodano: 24 czerwca 2014

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle jednym pstryknięciem palcami. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy czytam książkę, on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało. Co bym zmieniła. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Gdy jestem smutna zrobi wszystko, żebym choć trochę się uśmiechnęła, żebym choć na chwilę zapomniała o problemach. Przytuli, pogłaska po głowie jak kotka, bo wie, że to uwielbiam. I wszystko stanie się łatwiejsze.

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić... teksty

julie.x3 dodano: 22 czerwca 2014

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimne piwo, grać w x-boxa w samej bieliźnie i jeść fast foody o 3 nad ranem, oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie, by słyszeć jak słodko się śmiejesz i straszne horrory byś wtulał się we mnie by poczuć się bezpieczniej. Chcę spać w Twojej koszuli i słuchać z Tobą muzyki, pić z Tobą poranną kawę i zwiedzać z Tobą miasto nocą.

 Trudno tak razem być nam ze sobą... teksty

julie.x3 dodano: 20 czerwca 2014

"Trudno tak razem być nam ze sobą, bez siebie nie jest lżej. Lecz trzeba Nam, trzeba dbać o tę miłość. Nie wolno stracić jej, Nam nie wolno stracić jej."

Zakochałam się w najwspanialszym... teksty

julie.x3 dodano: 17 czerwca 2014

Zakochałam się w najwspanialszym facecie pod słońcem i nawet nie potrafię opisać tych wszystkich uczuć, uśmiechu w środku nocy, w południe, gdy słońce w końcu zaczyna opatulać przyjemnie moją skórę, jak wyjaśnić te fikołki, które wykonuje żołądek, gdy myślę o Nim. Jak wytłumaczyć sobie to szybsze bicie serca, przyśpieszony puls, niebezpiecznie pulsującą żyłę na mojej skroni. Jak opowiedzieć wam o tęsknocie, która pojawia się pięć minut po tym jak się rozstaniemy. Jak mam wam opowiedzieć o tym jak reaguje moje całe ciało, gdy pomyślę o Nim, Jego ustach, dłoniach, które jako jedyne mają prawo mnie dotykać. Czy ktoś z was będzie potrafił wytłumaczyć niedowiarkom, że miłość istnieje? Zostawmy ich, niech na nas patrzą, niech nas obserwują, aż w końcu sami tego doświadczą. Kocham Go i jestem tego pewna bardziej niż tego, że oddycham, a w mojej piersi bije serce, które już dawno oddałam pod opiekę Jemu.

Boli mnie. Nie bardzo wiem co. Coś... teksty

julie.x3 dodano: 16 czerwca 2014

Boli mnie. Nie bardzo wiem co. Coś we mnie. Bardzo dawne cierpienie, które korzeniami sięga dalej niż pamięć.

I nie radzę sobie sama ze sobą. teksty

julie.x3 dodano: 15 czerwca 2014

I nie radzę sobie sama ze sobą.

W takich dniach nie znosisz wchodzić... teksty

julie.x3 dodano: 9 czerwca 2014

W takich dniach nie znosisz wchodzić pod prysznic. Nie znosisz, bo gdy woda spływa strumieniami łatwiej ci się płacze. Tracisz nad sobą kontrolę, bezgłośnie łkasz, zaciskasz dłonie w pięści, kulisz się w tym prysznicu i pozwalasz żeby łzy mieszały się z wodą. Po kilku minutach oddech wraca do normy i czujesz tylko ulgę. Chyba jednak kochasz brać te prysznice. Przynoszą ci osłodę, jakby woda wraz ze łzami, zabierała cały ból.

Krzywy kręgosłup  bo życie nie... teksty

julie.x3 dodano: 9 czerwca 2014

Krzywy kręgosłup, bo życie nie jest proste i kopie Cię po dupie coraz częściej, jeszcze mocniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV