głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julie.x3 „Milczenie było najbardziej zgodne z jej usposobieniem i upodobaniami. Lubiła milczeć. To jej dawało poczucie bezpieczeństwa.” Ja nie mówię że to ma sens Ja nie

julie.x3

julie.x3.moblo.pl
„Milczenie było najbardziej zgodne z jej usposobieniem i upodobaniami. Lubiła milczeć. To jej dawało poczucie bezpieczeństwa.”
„Milczenie było najbardziej zgodne... teksty

julie.x3 dodano: 14 grudnia 2013

„Milczenie było najbardziej zgodne z jej usposobieniem i upodobaniami. Lubiła milczeć. To jej dawało poczucie bezpieczeństwa.”

Ja nie mówię  że to ma sens  Ja... teksty

julie.x3 dodano: 30 listopada 2013

Ja nie mówię, że to ma sens, Ja nie twierdzę też, że to na nic. / Monika Urlik - Nie wie nikt.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

julie.x3 dodano: 28 listopada 2013

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiania Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała coraz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam.

Czasem chciałabym być inna  niż... teksty

julie.x3 dodano: 22 listopada 2013

Czasem chciałabym być inna, niż jestem. Chciałabym nie niszczyć wszystkiego, a w szczególności tego, na czym mi zależy. Odnoszę wrażenie, że im bardziej się staram, tym gorsze są skutki. Jestem jak mała, głupia dziewczynka, która nie potrafi powiedzieć tego, co tak na prawdę by chciała i mówi co jej ślina na język przyniesie, a potem żałuje tylko, że to "potem" z reguły jest już za późno.

Chciałabym  aby wymyślono sposób... teksty

julie.x3 dodano: 21 listopada 2013

Chciałabym, aby wymyślono sposób na butelkowanie wspomnień - tak jak perfum. Żeby nigdy się nie ulotniły, ani nie straciły świeżości. Żebym w każdej chwili mogła otworzyć buteleczkę i przeżyć to jeszcze raz.

Lubię  gdy jesteś. teksty

julie.x3 dodano: 19 listopada 2013

Lubię, gdy jesteś.

Tak często mam ochotę wyłączyć... teksty

julie.x3 dodano: 17 listopada 2013

Tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. Odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. Z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad, łaski, litości i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi.

Czego się boisz? Że popełnisz... teksty

julie.x3 dodano: 14 listopada 2013

Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że cię wyśmieją? Że ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego, co sobie pomyślą inni ludzie?

Dogonić wiatr we włosach i śmiać... teksty

julie.x3 dodano: 13 listopada 2013

Dogonić wiatr we włosach i śmiać się bez ustanku.

Nie udawaj silnej  kiedy ból rozrywa... teksty

julie.x3 dodano: 11 listopada 2013

Nie udawaj silnej, kiedy ból rozrywa Cię od środka. Każdy ma prawo popełniać błędy, posiadać jakieś słabości.

Tak  właśnie    teksty julie.x3 dodał komentarz: Tak, właśnie ;) do wpisu 5 listopada 2013
Na dworze zrobiło się chłodno... teksty

julie.x3 dodano: 4 listopada 2013

Na dworze zrobiło się chłodno, niebo ciężko wisiało nad głowami a w powietrzu dało wyczuć się zapach deszczu, świeżo skoszonej trawy i tej cholernej samotności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV