głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie wiem ja­ki jes­tem ale... teksty

jednorazowagra dodano: 16 stycznia 2016

Nie wiem ja­ki jes­tem, ale cier­pię, gdy mnie de­for­mują.

 Ludzie obrzydzili mi połowę mego... teksty

jednorazowagra dodano: 16 stycznia 2016

"Ludzie obrzydzili mi połowę mego życia wtrącaniem się w moje sprawy i dawaniem mi przestróg."

 Nie jesteśmy wcale wspaniałym... teksty

jednorazowagra dodano: 16 stycznia 2016

"Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu, otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek, myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę."

 Może to głupie ale czasem coś... teksty

jednorazowagra dodano: 16 stycznia 2016

"Może to głupie, ale czasem coś się udaje tylko dlatego, że wierzysz, że się uda. To chyba najlepsza definicja wiary, jaką znam."

Czekając cały tydzień na piątek i... teksty

jednorazowagra dodano: 14 stycznia 2016

Czekając cały tydzień na piątek i cały rok na lato upewnij się, że nie czekasz całego życia na szczęście.

Magic madness heaven sin teksty

jednorazowagra dodano: 12 stycznia 2016

Magic, madness, heaven, sin

'Śmiać się często i mocno... teksty

jednorazowagra dodano: 12 stycznia 2016

'Śmiać się często i mocno kochać. Zdobyć szacunek ludzi inteligentnych i przywiązanie dzieci. Zasłużyć na uznanie uczciwych krytyków i znieść zdradę fałszywych przyjaciół. Cieszyć się pięknem. Znajdować w innych to, co najlepsze. Dawać siebie, nie oczekując nawet przez chwilę zapłaty. Uczynić świat trochę lepszym, zostawiając po sobie zdrowe dziecko, uratowaną duszę, kawałek wyplewionego ogrodu czy poprawę warunków społecznych. Bawić się oraz śmiać z entuzjazmem i śpiewać z zachwytu przez całe życie. Wiedzieć, że choć jeden człowiek mógł zaczerpnąć głębszego oddechu, bo żyliśmy. To znaczy odnieść sukces.'

Alergia na głupotę konformizm i... teksty

jednorazowagra dodano: 12 stycznia 2016

Alergia na głupotę, konformizm i oportunizm, obok niezgody na podłość i okrucieństwo świata, prowadzi ku samotności i jej wyspom bezludnym.

Kto raz znalazł sam siebie nie... teksty

jednorazowagra dodano: 12 stycznia 2016

Kto raz znalazł sam siebie, nie może stracić nic na tym świecie. A kto raz zrozumiał człowieka w sobie, zrozumie wszystkich ludzi.

Przychodzi w zyciu taki czas ze... teksty

jednorazowagra dodano: 12 stycznia 2016

Przychodzi w zyciu taki czas, ze oddalasz sie od dramatow i osob, ktore je tworza. Otaczasz sie ludzmi, z ktorymi sie smiejesz. Zapominasz zle rzeczy i koncentrujesz sie na tych dobrych. Kochasz ludzi, ktorzy dobrze Cie traktuja, a za pozostalych sie modlisz. Zycie jest krotkie, przezyj je szczesliwie. Upadki sa czescia zycia, a podnoszenie sie, to w istocie samo zycie. Zyc, to prezent, zas byc szczesliwym, to wybor. Zycze Wam wolnosci, byscie mogli sprobowac wszystkiego, dotknac, zrozumiec. Zycze Wam, byscie mogli poczuc, rozdawac barwe, dzwiek zycia, tworzcie, chloncie, dawajcie swoje swiadectwo. Zycze Wam, by nikt nie odwazyl sie negowac Waszej potegi, Waszej wrazliwosci. By nie tylko patrzec, ale i widziec

Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak... teksty

jednorazowagra dodano: 3 stycznia 2016

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak potwornie, powtarzam potwornie ważne dla poczucia bezpieczeństwa, dla tego, żebyś naprawdę się przed kimś otworzył, żeby mogła powstać bliskość, ta za którą tak płaczesz o drugiej w nocy nad żołądkową, jak ważne jest nieocenianie? Pewność, że ten, do którego mówisz, nie tworzy sobie w głowie opinii na twój temat?

 Wszystko polega na tym żeby... teksty

jednorazowagra dodano: 3 stycznia 2016

,,Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyc o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogól niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, ze powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV