głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Najczęściej poruszają nas słowa... teksty

jednorazowagra dodano: 13 kwietnia 2014

Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło...

Wszystko się zmienia. Świat się... teksty

jednorazowagra dodano: 13 kwietnia 2014

Wszystko się zmienia. Świat się zmienia. Dlatego, że my się zmieniamy. A my tworzymy świat. My go kreujemy, sobą. Kolorujemy go swoimi słowami i czynami, tym jacy jesteśmy dla innych. My jesteśmy światem. A świat jest nami. To łatwe, naprawdę. Wystarczy tylko się rozejrzeć.

fuck everything that doesn't make you... teksty

jednorazowagra dodano: 11 kwietnia 2014

fuck everything that doesn't make you happy!

Ja nie chcę wygody. Chcę poezji.... teksty

jednorazowagra dodano: 11 kwietnia 2014

Ja nie chcę wygody. Chcę poezji. Chcę niebezpieczeństwa. Chcę wolności. Chcę dobroci. Chcę grzechu.

Nie chcę budować mojego życia... teksty

jednorazowagra dodano: 10 kwietnia 2014

Nie chcę budować mojego życia wokół Ciebie. Pragnę zaprosić Cię do budynku mojego życia.

Umieram. Cicho  bezszelestnie. Bez... teksty

jednorazowagra dodano: 9 kwietnia 2014

Umieram. Cicho, bezszelestnie. Bez krzyków, jęków i smutku, malującego się na twarzy. Umieram bezwstydnie, bezwzględnie i bezkompromisowo. Nieustannie spadając, coraz niżej i niżej, w otchłań moich własnych myśli, własnych snów. Umieram. Pośród wrzasków emocji i szlochów myśli. Tak zwyczajnie, jak każdy człowiek. We własnej głowie.

Jeśli boisz się porażki  po prostu... teksty

jednorazowagra dodano: 9 kwietnia 2014

Jeśli boisz się porażki, po prostu stań się silniejszy. Jeśli boisz się, że nie będziesz w stanie obronić tego, co dla Ciebie ważne - przyrzeknij, że staniesz się silniejszym, aż będziesz w stanie to ochronić. Jeśli obawiasz się swej drugiej strony, po prostu stań się silniejszy, aż będziesz mógł ją zmiażdżyć. Jeśli nie chcesz słuchać innych, weź się w garść i wrzaśnij, aż sam się usłyszysz!

Hej  spójrz na mnie. Tak  właśnie... teksty

jednorazowagra dodano: 9 kwietnia 2014

Hej, spójrz na mnie. Tak, właśnie tak. Popatrz w moje oczy, przenieś swój wzrok na moje wargi. Poczuj mój dotyk, chociaż przecież nawet się nie ruszam. Poczuj mój oddech, upijaj się nim. Po prostu na mnie patrz. Dokładnie w ten sposób. Teraz już wiesz jak bardzo pragnę Twojej obecności, jak bardzo chcę do Ciebie. Patrz. A potem odrzuć myśli.

Pragnienia zawsze pozostają... teksty

jednorazowagra dodano: 9 kwietnia 2014

Pragnienia zawsze pozostają niespełnione. Raz zaspokojone, nie przestają być pragnieniami. Czy po wypiciu szklanki wody, już nigdy nie będziesz spragniony?

Bo dla mnie prawdziwymi ludźmi są... teksty

jednorazowagra dodano: 8 kwietnia 2014

Bo dla mnie prawdziwymi ludźmi są szaleńcy ogarnięci szałem życia, szałem rozmowy, chęcią zbawienia, pragnący wszystkiego naraz, ci, co nigdy nie ziewają, nie plotą banałów, ale płoną, płoną, płoną, jak bajeczne race eksplodujące niczym pająki na tle gwiazd, aż nagle strzela niebieskie jądro i tłum krzyczy „Oooo!”

Bo na tym pojebanym świecie tylko to... teksty

jednorazowagra dodano: 7 kwietnia 2014

Bo na tym pojebanym świecie tylko to jest ważne. Niszczyć skurwysynów, gdzie się da. Wszystko się już rozstrzygnęło bez ciebie. Nie zatrzymasz lodowca, nie podeprzesz kołkami, ale może kogoś obronisz, nie pozwolisz na zupełne kurestwo.

Nie dorastaj zbyt szybko  kochanie.... teksty

jednorazowagra dodano: 6 kwietnia 2014

Nie dorastaj zbyt szybko, kochanie. Upływ czasu jest nieunikniony, ale jeśli zachowasz serce dziecka, nigdy się nie zestarzejesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV