głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Umieram. Cicho  bezszelestnie. Bez... teksty

jednorazowagra dodano: 9 kwietnia 2014

Umieram. Cicho, bezszelestnie. Bez krzyków, jęków i smutku, malującego się na twarzy. Umieram bezwstydnie, bezwzględnie i bezkompromisowo. Nieustannie spadając, coraz niżej i niżej, w otchłań moich własnych myśli, własnych snów. Umieram. Pośród wrzasków emocji i szlochów myśli. Tak zwyczajnie, jak każdy człowiek. We własnej głowie.

Jeśli boisz się porażki  po prostu... teksty

jednorazowagra dodano: 9 kwietnia 2014

Jeśli boisz się porażki, po prostu stań się silniejszy. Jeśli boisz się, że nie będziesz w stanie obronić tego, co dla Ciebie ważne - przyrzeknij, że staniesz się silniejszym, aż będziesz w stanie to ochronić. Jeśli obawiasz się swej drugiej strony, po prostu stań się silniejszy, aż będziesz mógł ją zmiażdżyć. Jeśli nie chcesz słuchać innych, weź się w garść i wrzaśnij, aż sam się usłyszysz!

Hej  spójrz na mnie. Tak  właśnie... teksty

jednorazowagra dodano: 9 kwietnia 2014

Hej, spójrz na mnie. Tak, właśnie tak. Popatrz w moje oczy, przenieś swój wzrok na moje wargi. Poczuj mój dotyk, chociaż przecież nawet się nie ruszam. Poczuj mój oddech, upijaj się nim. Po prostu na mnie patrz. Dokładnie w ten sposób. Teraz już wiesz jak bardzo pragnę Twojej obecności, jak bardzo chcę do Ciebie. Patrz. A potem odrzuć myśli.

Pragnienia zawsze pozostają... teksty

jednorazowagra dodano: 9 kwietnia 2014

Pragnienia zawsze pozostają niespełnione. Raz zaspokojone, nie przestają być pragnieniami. Czy po wypiciu szklanki wody, już nigdy nie będziesz spragniony?

Bo dla mnie prawdziwymi ludźmi są... teksty

jednorazowagra dodano: 8 kwietnia 2014

Bo dla mnie prawdziwymi ludźmi są szaleńcy ogarnięci szałem życia, szałem rozmowy, chęcią zbawienia, pragnący wszystkiego naraz, ci, co nigdy nie ziewają, nie plotą banałów, ale płoną, płoną, płoną, jak bajeczne race eksplodujące niczym pająki na tle gwiazd, aż nagle strzela niebieskie jądro i tłum krzyczy „Oooo!”

Bo na tym pojebanym świecie tylko to... teksty

jednorazowagra dodano: 7 kwietnia 2014

Bo na tym pojebanym świecie tylko to jest ważne. Niszczyć skurwysynów, gdzie się da. Wszystko się już rozstrzygnęło bez ciebie. Nie zatrzymasz lodowca, nie podeprzesz kołkami, ale może kogoś obronisz, nie pozwolisz na zupełne kurestwo.

Nie dorastaj zbyt szybko  kochanie.... teksty

jednorazowagra dodano: 6 kwietnia 2014

Nie dorastaj zbyt szybko, kochanie. Upływ czasu jest nieunikniony, ale jeśli zachowasz serce dziecka, nigdy się nie zestarzejesz.

słowa  których nikt na świecie nie... teksty

jednorazowagra dodano: 4 kwietnia 2014

słowa, których nikt na świecie nie zna, bo choćby sam mówił je nieraz, to w dziwny sposób treść takich rozmów, takich spotkań wymyka się z pamięci, ulatnia się z niej, jak parujący niepostrzeżenie eter, i pozostaje tylko odurzający, słodko–gorzki osad, wspomnienie nastroju, po brzegi wypełnionego oczekiwaniem jakichś wielkich, ciemnych oczu, rozwartych tuż u własnej twarzy, i szeptu, który oprócz woni oddechu, tonu głosu nie znaczy nic, jak muzyka, która nie znacząc pozornie nic, oznacza przecież wszystko.

Szukam nauczyciela i mistrza  niech... teksty

jednorazowagra dodano: 4 kwietnia 2014

Szukam nauczyciela i mistrza, niech przywróci mi wzrok, słuch i mowę. Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia, niech oddzieli światło od ciemności.

Pamiętaj o bliznach nie tylko na... teksty

jednorazowagra dodano: 4 kwietnia 2014

Pamiętaj o bliznach nie tylko na ciele - to wczorajszy dzień, dał jutrzejsze cele.

Bez marzeń  wyobrażeń  działań... teksty

jednorazowagra dodano: 4 kwietnia 2014

Bez marzeń, wyobrażeń, działań, nie oczekuj cudu.

Kiedy spoglądam wstecz wiem co... teksty

jednorazowagra dodano: 4 kwietnia 2014

Kiedy spoglądam wstecz wiem co odbiło piętno, wiele spraw miało kres, dziś mogę to tylko przekląć, choć minął mi już gniew lecz mam to w bani i sercu...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV