głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kto raz znalazł sam siebie  nie... teksty

jednorazowagra dodano: 12 stycznia 2016

Kto raz znalazł sam siebie, nie może stracić nic na tym świecie. A kto raz zrozumiał człowieka w sobie, zrozumie wszystkich ludzi.

Przychodzi w zyciu taki czas  ze... teksty

jednorazowagra dodano: 12 stycznia 2016

Przychodzi w zyciu taki czas, ze oddalasz sie od dramatow i osob, ktore je tworza. Otaczasz sie ludzmi, z ktorymi sie smiejesz. Zapominasz zle rzeczy i koncentrujesz sie na tych dobrych. Kochasz ludzi, ktorzy dobrze Cie traktuja, a za pozostalych sie modlisz. Zycie jest krotkie, przezyj je szczesliwie. Upadki sa czescia zycia, a podnoszenie sie, to w istocie samo zycie. Zyc, to prezent, zas byc szczesliwym, to wybor. Zycze Wam wolnosci, byscie mogli sprobowac wszystkiego, dotknac, zrozumiec. Zycze Wam, byscie mogli poczuc, rozdawac barwe, dzwiek zycia, tworzcie, chloncie, dawajcie swoje swiadectwo. Zycze Wam, by nikt nie odwazyl sie negowac Waszej potegi, Waszej wrazliwosci. By nie tylko patrzec, ale i widziec

Czy zdajesz sobie sprawę z tego  jak... teksty

jednorazowagra dodano: 3 stycznia 2016

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak potwornie, powtarzam potwornie ważne dla poczucia bezpieczeństwa, dla tego, żebyś naprawdę się przed kimś otworzył, żeby mogła powstać bliskość, ta za którą tak płaczesz o drugiej w nocy nad żołądkową, jak ważne jest nieocenianie? Pewność, że ten, do którego mówisz, nie tworzy sobie w głowie opinii na twój temat?

  Wszystko polega na tym  żeby... teksty

jednorazowagra dodano: 3 stycznia 2016

,,Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyc o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogól niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, ze powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą."

  Kiedy człowiek jest naprawdę... teksty

jednorazowagra dodano: 3 stycznia 2016

,,Kiedy człowiek jest naprawdę zraniony, nie może znaleźć słów."

  Brak perfekcji jest piękny... teksty

jednorazowagra dodano: 3 stycznia 2016

,,Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym."

  O najważniejszych sprawach... teksty

jednorazowagra dodano: 3 stycznia 2016

,,O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze, kiedy tajemnica pozostaje nie wyjawiona, nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia."

Postanowienia na rok 2016:... teksty

jednorazowagra dodano: 2 stycznia 2016

Postanowienia na rok 2016: kwestionować, pytać, sprawdzać, nie wierzyć na słowo, nie bać się, słuchać siebie, nie dać się rozszarpać, kochać drugiego człowieka bez powodu i nie oczekiwać niczego w zamian.

 Boję się  że nie zatrzymałbyś... teksty

jednorazowagra dodano: 30 grudnia 2015

"Boję się, że nie zatrzymałbyś mnie, gdybym chciała odejść. A przecież każda kobieta pragnie być zatrzymywana."

 Istnieje tylko jedna różnica:... teksty

jednorazowagra dodano: 29 grudnia 2015

"Istnieje tylko jedna różnica: jeden to złoto, którego użyto do brukowania podwórza, drugi zaś - cyna wypolerowana, by udawać srebro."

Wszystkie moje postępki robiące... teksty

jednorazowagra dodano: 28 grudnia 2015

Wszystkie moje postępki robiące wrażenie aktów odwagi wynikają ze strachu przed strachem. Boję się tego, że jak go nie opanuję – to już nigdy nie przestanę się bać. Zmuszam się wtedy do odpowiedzi na pytanie: „Czy będziesz mógł żyć, jeśli tego nie zrobisz?"

„Pokora i delikatność nie są... teksty

jednorazowagra dodano: 22 grudnia 2015

„Pokora i delikatność nie są cnotami słabych, lecz mocnych, którzy nie potrzebują źle traktować innych, aby czuć się ważnymi“

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV