głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
'To niesamowite  że niektórzy nawet... teksty

jednorazowagra dodano: 5 grudnia 2016

'To niesamowite, że niektórzy nawet milcząc pierdolą głupoty.'

'Odejdź od ludzi  którzy... teksty

jednorazowagra dodano: 5 grudnia 2016

'Odejdź od ludzi, którzy szantażują Twoje emocje. Którzy wiecznie gadają o sobie. Których gęby kruszą się w kłamstwach. Odejdź od takich, którzy prześladują, obarczają winą i ogniem. Odejdź od tych, którzy mają na Ciebie wyjebane. Zrozum, że nie naprawisz świata, że nie zmusisz nikogo, aby trwał przy Tobie, kiedy nosisz ze strachu serce na ramieniu. Wiesz, czasem trzeba się poddać, żeby się ocalić.'

Kiedy coś trzeba ukrywać... teksty

jednorazowagra dodano: 5 grudnia 2016

Kiedy coś trzeba ukrywać, oszukiwać, zamyka się furtkę szczerości, tak ważnej w miłości. Zaczyna się lawirowanie i związek martwieje. Staje się fasadą. Niewiele się w życiu uczę, ale to akurat dotarło do mnie wyraźnie.

Mam wkurwiający charakter.   Nie... teksty

jednorazowagra dodano: 2 grudnia 2016

Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność, chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę, jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy, szczególnie te, na które trzeba iść ze samym sobą. Wierzę, że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy, spóźnianie się na autobus, związki, tracenie pracy, poniedziałki, gotowanie, granie w szachy, bywanie na mieście, na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem, że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy, że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje, spory, myślenie o kimś, zastanawianie się co by było gdyby, bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy, w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

Prawdziwa dobroć człowieka może... teksty

jednorazowagra dodano: 2 grudnia 2016

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

W jego objęciach spało mi się... teksty

jednorazowagra dodano: 1 grudnia 2016

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

Somewhere  anywhere  everywhere. teksty

jednorazowagra dodano: 30 listopada 2016

Somewhere, anywhere, everywhere.

„W nieznane wejdź  odważnym... teksty

jednorazowagra dodano: 28 listopada 2016

„W nieznane wejdź, odważnym bądź, za tajemnicą idź”

Dziś robię szczęście. teksty

jednorazowagra dodano: 28 listopada 2016

Dziś robię szczęście.

Chciałabym  żeby mu się ułożyło... teksty

jednorazowagra dodano: 28 listopada 2016

Chciałabym, żeby mu się ułożyło, wiodło pomyślnie, jak najlepiej. Na początku było wręcz przeciwnie, byłam rozgoryczona jego szczeniackim zachowaniem, ale teraz - z perspektywy czasu - wiem, że to błędy młodości. Chcę, żeby był szczęśliwy, miał kogoś kto pokocha go całym sercem, tak, jak on podobno kochał mnie.

 Spotkali się po to  żeby się... teksty

jednorazowagra dodano: 28 listopada 2016

"Spotkali się po to, żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało, ktoś z kimś musiał się rozstać, ktoś kogoś musiał zdradzić, zakochać się w kimś innym, a potem uwierzyć, że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie."

„Chłopiec szuka kobiety  bo chce... teksty

jednorazowagra dodano: 28 listopada 2016

„Chłopiec szuka kobiety, bo chce wziąć to, co ona może mu zaoferować, natomiast mężczyzna chce być z kobietą, bo jest gotowy dawać”.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV