głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Przecież to była przeszłość. Nic... teksty

jednorazowagra dodano: 6 grudnia 2016

Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość.

 Serce ściska mi się z żalu na... teksty

jednorazowagra dodano: 6 grudnia 2016

"Serce ściska mi się z żalu na myśl, że tak często coś tracimy, nim zdołamy zrozumieć, jaką ma wartość."

 Bo widzi pan  ja zawsze gdzieś... teksty

jednorazowagra dodano: 6 grudnia 2016

"Bo widzi pan, ja zawsze gdzieś jestem przez pomyłkę... To dramat mojego życia, przez głupi przypadek stracić wiele albo nawet wszystko."

You gotta stand for something or... teksty

jednorazowagra dodano: 6 grudnia 2016

You gotta stand for something or you'll fall for anything

 Musisz wiedzieć  że nie jest... teksty

jednorazowagra dodano: 5 grudnia 2016

"Musisz wiedzieć, że nie jest łatwo, lecz warto walczyć. Są rzeczy, które docierają do ciebie dopiero gdy miną. Są dni, które nabierają sensu dopiero wieczorem."

 Małżeństwo nie jest dobrym... teksty

jednorazowagra dodano: 5 grudnia 2016

"Małżeństwo nie jest dobrym pomysłem, kiedy człowiek wchodzi do urzędu stanu cywilnego z myślą: No, w razie czego są rozwody."

'To niesamowite  że niektórzy nawet... teksty

jednorazowagra dodano: 5 grudnia 2016

'To niesamowite, że niektórzy nawet milcząc pierdolą głupoty.'

'Odejdź od ludzi  którzy... teksty

jednorazowagra dodano: 5 grudnia 2016

'Odejdź od ludzi, którzy szantażują Twoje emocje. Którzy wiecznie gadają o sobie. Których gęby kruszą się w kłamstwach. Odejdź od takich, którzy prześladują, obarczają winą i ogniem. Odejdź od tych, którzy mają na Ciebie wyjebane. Zrozum, że nie naprawisz świata, że nie zmusisz nikogo, aby trwał przy Tobie, kiedy nosisz ze strachu serce na ramieniu. Wiesz, czasem trzeba się poddać, żeby się ocalić.'

Kiedy coś trzeba ukrywać... teksty

jednorazowagra dodano: 5 grudnia 2016

Kiedy coś trzeba ukrywać, oszukiwać, zamyka się furtkę szczerości, tak ważnej w miłości. Zaczyna się lawirowanie i związek martwieje. Staje się fasadą. Niewiele się w życiu uczę, ale to akurat dotarło do mnie wyraźnie.

Mam wkurwiający charakter.   Nie... teksty

jednorazowagra dodano: 2 grudnia 2016

Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność, chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę, jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy, szczególnie te, na które trzeba iść ze samym sobą. Wierzę, że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy, spóźnianie się na autobus, związki, tracenie pracy, poniedziałki, gotowanie, granie w szachy, bywanie na mieście, na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem, że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy, że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje, spory, myślenie o kimś, zastanawianie się co by było gdyby, bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy, w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

Prawdziwa dobroć człowieka może... teksty

jednorazowagra dodano: 2 grudnia 2016

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

W jego objęciach spało mi się... teksty

jednorazowagra dodano: 1 grudnia 2016

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV