głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Według moich obserwacji... teksty

jednorazowagra dodano: 4 listopada 2016

Według moich obserwacji, przeciwności życiowe, poza rzeczywistymi katastrofami, powtarzają się dość monotonnie; on albo ona są niewierni albo znudzeni, praca przestaje dawać zadowolenie, tracą również kształt rozbuchane ambicje i marzenia, czas szybko robi się coraz krótszy, rodzina zachowuje się w sposób niezrozumiały i przerażający, przyjaźń mimochodem ulega zatarciu, człowiek zajmuje się gorączkowo rzeczami bez znaczenia, podczas gdy to, co nie do naprawienia toczy się nieodwracalnym trybem; szarpie cię poczucie obowiązku i winy, a wszystko razem zostaje nazwane dość mętnie lękiem, udręką, której na ogół nie zdążasz albo nie masz odwagi zdefiniować.

Nie można pozwolić  żeby cudze... teksty

jednorazowagra dodano: 4 listopada 2016

Nie można pozwolić, żeby cudze przekonania i wyobrażenia kierowały naszym życiem. Kłócą się z naszymi. W kwestii własnego szczęścia trzeba być egoistą.

Ten świat został stworzony nie... teksty

jednorazowagra dodano: 4 listopada 2016

Ten świat został stworzony nie tylko dla zuchwałych i nieustraszonych, głośnych i asertywnych, nie, jest na nim miejsce również dla nieśmiałych, cichych, dziwacznych i upartych. Bez nich nie byłoby odcieni, błękitnych akwareli, niewypowiedzianych słów

 Przejść przez życie i nie... teksty

jednorazowagra dodano: 1 listopada 2016

"Przejść przez życie i nie zakochać się do szaleństwa to tak jakby nie żyć. Jak znaleźć miłość? Zapomnij o głowie i posłuchaj swojego serca."

Największym motywatorem wcale nie... teksty

jednorazowagra dodano: 1 listopada 2016

Największym motywatorem wcale nie są dobre książki czy przyjazny głos dochodzący zza pleców. Nie są nimi nagrody ani satysfakcja. Najistotniejszą motywacją powinien być cmentarz. Ta chwila, gdy uzmysławiasz sobie, że jeszcze masz czas wszystko zmienić, że jeszcze nic nie jest stracone, że jeszcze możesz się podnieść i zawalczyć. Wstawaj. Zainicjuj. Odważ się.

 Chodzi o wybaczanie i zapominanie... teksty

jednorazowagra dodano: 27 października 2016

"Chodzi o wybaczanie i zapominanie, ulgowe traktowanie. A także o uczciwość, prawdę i zaufanie, o stworzenie bezpiecznego, ciepłego schronienia dla tych, których się kocha."

   i co? wchodzi ta wódka?    jak... teksty

jednorazowagra dodano: 27 października 2016

"- i co? wchodzi ta wódka? - jak Słowo Boże." :DD

Każdy chyba w życiu posiadał... teksty

jednorazowagra dodano: 27 października 2016

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie - absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne "coś" czego nie da się zapomnieć nigdy.

móc wzruszać się Twoją... teksty

jednorazowagra dodano: 26 października 2016

móc wzruszać się Twoją obecnością, to największe dobro, jakie mogło mnie spotkać.

“Zna­lezienie właści­wej... teksty

jednorazowagra dodano: 26 października 2016

“Zna­lezienie właści­wej oso­by jest tak sa­mo ważne, jak by­cie właściwą osobą.”

kiedyś pisało się przeciwko sobie... teksty

jednorazowagra dodano: 26 października 2016

kiedyś pisało się przeciwko sobie, przeciwko Tobie, przeciwko światu. dzisiaj jestem pisana Tobie i mówiąc to, nie krzyżuję palców za plecami.

momenty  w których okazuje się  że... teksty

jednorazowagra dodano: 26 października 2016

momenty, w których okazuje się, że jednak istnieją ludzie niezastąpieni sprawiają, że pobyt w domu zaczyna smakować jak czytane w nieskończoność słowo - widzisz litery, które tworzą pustkę. stajesz się wnętrznościami, bebechami wyprutymi na białą pościel, kolorowym bełtem, składasz się z punktów zapalnych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV