głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Właściwy mężczyzna to ten  przy... teksty

jednorazowagra dodano: 11 grudnia 2016

Właściwy mężczyzna to ten, przy którym śmiejesz się w dzień, a nie płaczesz po nocach.

Powiedzenie  lepszy rydz niż nic... teksty

jednorazowagra dodano: 11 grudnia 2016

Powiedzenie "lepszy rydz niż nic" może i sprawdza się w przypadku niskiej premii, nietrafionego prezentu czy kiepskiej wódki. Natomiast nigdy w miłości. W jej przypadku nie wolno zadowalać się byle czym.

 są mężczyźni  którzy nigdy by... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"są mężczyźni, którzy nigdy by nie zdradzili. Są mężczyźni, którzy nigdy nie pozwoliliby ci samej płakać, a zwłaszcza z ich powodu. Są mężczyźni, którzy pokonaliby setki kilometrów tylko po to, żeby cię przytulić. Są mężczyźni, dla których oczywistą przyjemnością byłoby robienie ci mniejszych i większych prezentów. Są mężczyźni, którzy nie potrafiliby ukryć swojej miłości do ciebie przed całym światem. Są mężczyźni, dla których byłabyś ważniejsza, niż ktokolwiek i cokolwiek innego. Są tacy mężczyźni i dobrze o tym wiesz. To ci mężczyźni, o których opowiadają ci koleżanki. To te miłości, których zazdrościsz bliższym i dalszym znajomym. To te związki, na podstawie których pisze się poradniki. I jeżeli są tacy mężczyźni, to wszystkim innym zatrzaśnij drzwi przed nosem, a jeżeli mieli już kiedyś do nich klucz, to zmień zamki."

 Chciałabym móc Ci zaufać. Nie... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"Chciałabym móc Ci zaufać. Nie bać się. Nie martwić się, że masz w rękawie tuzin noży, które będziesz wbijać w moje plecy, ilekroć się odwrócę. W świecie, który składa się z kłamstw, wykadrowanych sztucznych uśmiechów, filtrowanych zachodów słońca, niskokalorycznych śniadań i fast foodów na kolację, ponętnych, ale sztucznych kształtów, kolorowych okładek pustych w środku książek, wyreżyserowanych wypowiedzi, ataku klonów z każdego rogu ulicy chciałabym zobaczyć Ciebie. Przytulić się do szorstkiego, szarego swetra, policzyć Twoje zmarszczki mimiczne i żadnej nie pominąć, posłuchać o tym, co Cię najbardziej irytuje, zarówno w świecie jak i we mnie, a może nawet w Tobie samym. Oddałabym górę czekoladowych, lukrowanych kłamstwami muffinek za jeden kawałek czerstwego, pachnącego szczerością chleba. Tylko prawda syci, od kłamstw dostaje się rozstroju serca."

 Czy tęsknisz czasami za sobą? Za... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"Czy tęsknisz czasami za sobą? Za tą osobą, ktorą byłaś, zanim twoje serce zostało złamane, czy zanim zdradziła cię osoba, której ufałaś najbardziej? Bo ja tak, ja tęsknię."

 Wiesz  wszystko co się tak... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku."

 Raczej umrzeć stojąc  niż żyć... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"Raczej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach."

 Mała  dopóki będziesz oczekiwać... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"Mała, dopóki będziesz oczekiwać od ludzi, żeby traktowali cię tak, jak ty ich, dopóty będziesz rozczarowana. Dlaczego zakładasz że możesz na kimś polegać tylko dlatego, że ty jesteś godna zaufania? Dlaczego myślisz, że jeżeli ty dajesz dobro, to inni też muszą je w sobie mieć? To, jaka jesteś ty, nie mówi absolutnie nic o drugim człowieku."

Lubię urodę  ale położoną na... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

Lubię urodę, ale położoną na inteligencję.

Żaden człowiek nie przygotuje Cię... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten, który nauczył Cię swojej obecności.

“ ...co sądzi o dzisiejszych... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

“ ...co sądzi o dzisiejszych mężczyznach, wzruszyła tylko ramionami i powiedziała: zamiast rozłożyć nogi, rozkładam ręce. ”

Ruszamy dalej  ale zawsze niesiemy ze... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

Ruszamy dalej, ale zawsze niesiemy ze sobą tych, których straciliśmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV