głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Trzeba umieć być obecnym tam  gdzie... teksty

jednorazowagra dodano: 13 grudnia 2016

Trzeba umieć być obecnym tam, gdzie ktoś cię potrzebuje.

“Przestań nakładać limity na... teksty

jednorazowagra dodano: 13 grudnia 2016

“Przestań nakładać limity na własne życie. Możesz wszystko.”

  Stajesz się silny  kiedy poznajesz... teksty

jednorazowagra dodano: 13 grudnia 2016

" Stajesz się silny, kiedy poznajesz swoje słabości. Stajesz się piękny, kiedy akceptujesz swoje wady. Stajesz się mądry, kiedy uczysz się na swoich błędach."

“Nie trzeba mówić:  co za... teksty

jednorazowagra dodano: 11 grudnia 2016

“Nie trzeba mówić: "co za paskudna pogoda", tylko "jaki piękny deszczowy dzień". ”

Powiem Wam dziś jedną mądrą... teksty

jednorazowagra dodano: 11 grudnia 2016

Powiem Wam dziś jedną mądrą rzecz: ŻEBY MÓC ZAZNAĆ PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI CZY PRZYJAŹNI, TRZEBA BYĆ GOTOWYM JĄ STRACIĆ. W takim sensie, że należy po prostu stawiać szczerość i uczciwość powyżej własnych potrzeb. Tylko wtedy, jeśli taka miłość czy przyjaźni przetrwa, będzie oznaczało, że jest prawdziwa i wartościowa.

Miłość jest wtedy  gdy możecie... teksty

jednorazowagra dodano: 11 grudnia 2016

Miłość jest wtedy, gdy możecie pójść na piwo, przy którym rozmawiacie jak dwóch kumpli.

Właściwy mężczyzna to ten  przy... teksty

jednorazowagra dodano: 11 grudnia 2016

Właściwy mężczyzna to ten, przy którym śmiejesz się w dzień, a nie płaczesz po nocach.

Powiedzenie  lepszy rydz niż nic... teksty

jednorazowagra dodano: 11 grudnia 2016

Powiedzenie "lepszy rydz niż nic" może i sprawdza się w przypadku niskiej premii, nietrafionego prezentu czy kiepskiej wódki. Natomiast nigdy w miłości. W jej przypadku nie wolno zadowalać się byle czym.

 są mężczyźni  którzy nigdy by... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"są mężczyźni, którzy nigdy by nie zdradzili. Są mężczyźni, którzy nigdy nie pozwoliliby ci samej płakać, a zwłaszcza z ich powodu. Są mężczyźni, którzy pokonaliby setki kilometrów tylko po to, żeby cię przytulić. Są mężczyźni, dla których oczywistą przyjemnością byłoby robienie ci mniejszych i większych prezentów. Są mężczyźni, którzy nie potrafiliby ukryć swojej miłości do ciebie przed całym światem. Są mężczyźni, dla których byłabyś ważniejsza, niż ktokolwiek i cokolwiek innego. Są tacy mężczyźni i dobrze o tym wiesz. To ci mężczyźni, o których opowiadają ci koleżanki. To te miłości, których zazdrościsz bliższym i dalszym znajomym. To te związki, na podstawie których pisze się poradniki. I jeżeli są tacy mężczyźni, to wszystkim innym zatrzaśnij drzwi przed nosem, a jeżeli mieli już kiedyś do nich klucz, to zmień zamki."

 Chciałabym móc Ci zaufać. Nie... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"Chciałabym móc Ci zaufać. Nie bać się. Nie martwić się, że masz w rękawie tuzin noży, które będziesz wbijać w moje plecy, ilekroć się odwrócę. W świecie, który składa się z kłamstw, wykadrowanych sztucznych uśmiechów, filtrowanych zachodów słońca, niskokalorycznych śniadań i fast foodów na kolację, ponętnych, ale sztucznych kształtów, kolorowych okładek pustych w środku książek, wyreżyserowanych wypowiedzi, ataku klonów z każdego rogu ulicy chciałabym zobaczyć Ciebie. Przytulić się do szorstkiego, szarego swetra, policzyć Twoje zmarszczki mimiczne i żadnej nie pominąć, posłuchać o tym, co Cię najbardziej irytuje, zarówno w świecie jak i we mnie, a może nawet w Tobie samym. Oddałabym górę czekoladowych, lukrowanych kłamstwami muffinek za jeden kawałek czerstwego, pachnącego szczerością chleba. Tylko prawda syci, od kłamstw dostaje się rozstroju serca."

 Czy tęsknisz czasami za sobą? Za... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"Czy tęsknisz czasami za sobą? Za tą osobą, ktorą byłaś, zanim twoje serce zostało złamane, czy zanim zdradziła cię osoba, której ufałaś najbardziej? Bo ja tak, ja tęsknię."

 Wiesz  wszystko co się tak... teksty

jednorazowagra dodano: 10 grudnia 2016

"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV