głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Dziś pesymizm nie jest ani... teksty

jednorazowagra dodano: 25 grudnia 2016

"Dziś pesymizm nie jest ani wysiłkiem, ani niezależnością. Jest pierwszym wrażeniem po rozejrzeniu się dookoła. Stanowi najprostszy wniosek, jaki można wyciągnąć z obserwacji. Jest światopoglądem łatwiejszym. Ale dostrzegać dół kloaczny, zdawać sobie sprawę z jego głębi i smrodu, a mimo to pozostawać optymistą… to sztuka. Oto dumne bohaterstwo naszego czasu. Oto wspaniała, trudna, niebezpieczna, szlachetna ekwilibrystyka moralna, na którą tak niewielu może się zdobyć."

 ...chcę być człowiekiem  za... teksty

jednorazowagra dodano: 22 grudnia 2016

"...chcę być człowiekiem, za którym bym sam podążył..."

 Miałam ambicję  by zrozumieć... teksty

jednorazowagra dodano: 22 grudnia 2016

"Miałam ambicję, by zrozumieć życie (...). Dziś chcę już tylko nauczyć się przez nie iść."

 Jest minus dziesięć stopni. Pełen... teksty

jednorazowagra dodano: 22 grudnia 2016

"Jest minus dziesięć stopni. Pełen najczarniejszych myśli wychodzę z lodowatego domu na świat jeszcze bardziej lodowaty."

 Odkryłam  że ludzie mają wiele... teksty

jednorazowagra dodano: 21 grudnia 2016

"Odkryłam, że ludzie mają wiele warstw tajemnic. Wydaje ci się, że kogoś znasz, że go rozumiesz, ale jego pobudki zawsze są przed tobą ukryte, schowane w jego sercu. Nigdy ich nie poznasz, ale czasem postanawiasz zaufać."

“Najważniejsze  by chronić tych... teksty

jednorazowagra dodano: 21 grudnia 2016

“Najważniejsze, by chronić tych, których się kocha, za wszelką cenę.”

“Bardziej niż czegokolwiek  zawsze... teksty

jednorazowagra dodano: 19 grudnia 2016

“Bardziej niż czegokolwiek, zawsze pragnąłem bliskości drugiej osoby. Bardziej niż czegokolwiek, zawsze pragnąłem poczucia, że nie jestem sam.”

“Niewielu jest ludzi  których... teksty

jednorazowagra dodano: 19 grudnia 2016

“Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba, a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać.”

“Tęskniłem tak  że aż mnie to... teksty

jednorazowagra dodano: 18 grudnia 2016

“Tęskniłem tak, że aż mnie to fizycznie bolało.”

Kiedy twój mężczyzna przestanie... teksty

jednorazowagra dodano: 16 grudnia 2016

Kiedy twój mężczyzna przestanie skupiać się na byciu najlepszym prawnikiem, handlowcem czy informatykiem, i zacznie koncentrować się na tym, żeby być możliwie najlepszym mężczyzną, odkryje, że dzięki temu będzie nawet lepszy jako prawnik, handlowiec czy informatyk. Wspieranie go jako osoby i mężczyzny, niezależnie od tego, co robi, jest kluczem do tej przemiany.

Wiedziała  że miał pewną cechę... teksty

jednorazowagra dodano: 16 grudnia 2016

Wiedziała, że miał pewną cechę, którą posiada niewielu mężczyzn. Większość z tych, którzy ją mają, nie zdaje sobie z tego sprawy, choć to najgroźniejsza broń w ich arsenale. To mężczyźni, którzy potrafią sprawić, że kobiety czują się przy nich całkowicie odprężone. Na ulicy, w łóżku, przy obiedzie, śmiejąc się i spacerując – wszystko jedno. W ich towarzystwie oddycha się normalnie. Nie trzeba się nadymać, zadzierać nosa ani udawać kogoś, kim się nie jest. Owszem, taki facet chce się dobrać do twoich majtek, ale chce być również w twoich myślach, poświęcić ci swój czas i uwagę. Zawsze daje ci to odczuć. Masz pewność, że jesteś dokładnie tam, gdzie on chce być w danej chwili; że to, co mówisz i czynisz, autentycznie go interesuje.

 Zawsze wierzyłem  że na tym... teksty

jednorazowagra dodano: 16 grudnia 2016

"Zawsze wierzyłem, że na tym świecie jest na pewno choć jedna osoba, która mnie zrozumie bez słów. Trzeba tylko być cierpliwym i czekać, by na siebie wpaść. A że po drodze mogę się ubrudzić i upodlić, wyrzygać siebie tysiąc razy i mogę paść, nie wpadłszy na tego kogoś, to nic, świat jest wielki, ale liczy się wiara i nadzieja, liczy się cel, który zawsze jest przyczajony i czujny jak dzikie zwierzę gotowe do skoku."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV