głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
“Bardziej niż czegokolwiek  zawsze... teksty

jednorazowagra dodano: 19 grudnia 2016

“Bardziej niż czegokolwiek, zawsze pragnąłem bliskości drugiej osoby. Bardziej niż czegokolwiek, zawsze pragnąłem poczucia, że nie jestem sam.”

“Niewielu jest ludzi  których... teksty

jednorazowagra dodano: 19 grudnia 2016

“Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba, a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać.”

“Tęskniłem tak  że aż mnie to... teksty

jednorazowagra dodano: 18 grudnia 2016

“Tęskniłem tak, że aż mnie to fizycznie bolało.”

Kiedy twój mężczyzna przestanie... teksty

jednorazowagra dodano: 16 grudnia 2016

Kiedy twój mężczyzna przestanie skupiać się na byciu najlepszym prawnikiem, handlowcem czy informatykiem, i zacznie koncentrować się na tym, żeby być możliwie najlepszym mężczyzną, odkryje, że dzięki temu będzie nawet lepszy jako prawnik, handlowiec czy informatyk. Wspieranie go jako osoby i mężczyzny, niezależnie od tego, co robi, jest kluczem do tej przemiany.

Wiedziała  że miał pewną cechę... teksty

jednorazowagra dodano: 16 grudnia 2016

Wiedziała, że miał pewną cechę, którą posiada niewielu mężczyzn. Większość z tych, którzy ją mają, nie zdaje sobie z tego sprawy, choć to najgroźniejsza broń w ich arsenale. To mężczyźni, którzy potrafią sprawić, że kobiety czują się przy nich całkowicie odprężone. Na ulicy, w łóżku, przy obiedzie, śmiejąc się i spacerując – wszystko jedno. W ich towarzystwie oddycha się normalnie. Nie trzeba się nadymać, zadzierać nosa ani udawać kogoś, kim się nie jest. Owszem, taki facet chce się dobrać do twoich majtek, ale chce być również w twoich myślach, poświęcić ci swój czas i uwagę. Zawsze daje ci to odczuć. Masz pewność, że jesteś dokładnie tam, gdzie on chce być w danej chwili; że to, co mówisz i czynisz, autentycznie go interesuje.

 Zawsze wierzyłem  że na tym... teksty

jednorazowagra dodano: 16 grudnia 2016

"Zawsze wierzyłem, że na tym świecie jest na pewno choć jedna osoba, która mnie zrozumie bez słów. Trzeba tylko być cierpliwym i czekać, by na siebie wpaść. A że po drodze mogę się ubrudzić i upodlić, wyrzygać siebie tysiąc razy i mogę paść, nie wpadłszy na tego kogoś, to nic, świat jest wielki, ale liczy się wiara i nadzieja, liczy się cel, który zawsze jest przyczajony i czujny jak dzikie zwierzę gotowe do skoku."

“Dziś możesz mieć bardzo zły... teksty

jednorazowagra dodano: 15 grudnia 2016

“Dziś możesz mieć bardzo zły dzień, ale jutro może przyjść najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Musisz tylko do niego dotrwać.”

 Uczeni wyliczyli  że jest tylko... teksty

jednorazowagra dodano: 14 grudnia 2016

"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Trzeba patrzeć pod nogi. Człowiek... teksty

jednorazowagra dodano: 14 grudnia 2016

Trzeba patrzeć pod nogi. Człowiek potyka się o kretowiska, a nie o góry.

Pozwól innym wieść małe życie... teksty

jednorazowagra dodano: 13 grudnia 2016

Pozwól innym wieść małe życie, ale nie sobie. Pozwól innym kłócić się o nieistotne szczegóły, ale nie sobie. Pozwól innym płakać z byle powodu, ale nie sobie. Pozwól innym zostawić swoją przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie.

Trzeba umieć być obecnym tam  gdzie... teksty

jednorazowagra dodano: 13 grudnia 2016

Trzeba umieć być obecnym tam, gdzie ktoś cię potrzebuje.

“Przestań nakładać limity na... teksty

jednorazowagra dodano: 13 grudnia 2016

“Przestań nakładać limity na własne życie. Możesz wszystko.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV