głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje przelotne krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej jak tylko niesmak po kolejnym ro

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje przelotne krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej jak tylko niesmak po kolejnym rozczar
Przede wszystkim zgadzamy się na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje, przelotne, krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej, jak tylko niesmak po kolejnym rozczarowaniu. Na byle jakie dni, przesiedziane w jednym miejscu, podczas których, z góry już, przeklinamy te następne, które spędzimy dokładnie tak samo. Żyjemy na szybko, na opak, na ostatnią chwilę. Żyjemy na walizkach ze samym sobą. Nienawidzimy tego, gdzie jesteśmy, ale jeśli coś wymaga wysiłku, to automatycznie rezygnujemy. Chcemy być czymś więcej, a boimy się wyjść poza własne cztery ściany. Chcemy cieszyć się każdym dniem, a pierwsze, co robimy na jego każdy początek, to przeklinamy to, że się zaczął. Chcemy wielkich rzeczy, a samych siebie traktujemy byle jak.

Jeśli chcesz poznać człowieka to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Jeśli chcesz poznać człowieka to spójrz na Niego w nocy. Dlaczego? W nocy ludzie płaczą, w nocy się tną, w nocy marzą i modlą się, w nocy uciekają z domu. W nocy się zabijają. Nie poznasz człowieka patrząc na Niego w dzień, nie poznasz Go, gdy mówi, że jest okej.

Niektórzy sądzą  że kocha się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Niektórzy sądzą, że kocha się raz, tak jak żyje się raz, a potem zapada smutek i ciemność. Nie wiem, dlaczego ludzie są przekonani, że każdemu z nas dana jest tylko jedna miłość, skoro nawet zęby mamy dwa razy. Nie mówiąc już o wątrobie, która może odrastać niemal w nieskończoność. A niby dlaczego, ja się pytam, miłość miałaby być gorsza od wątroby? Z uczuciami jest trochę tak jak z porami roku. Po zimie przychodzi wiosna, potem lato... Tak samo po smutku może przyjść radość, a także szczęście. Nie rozumiem, dlaczego ludzie wmawiają sobie, że miłość jest jedna, to tak jakby pory roku chciały nas przekonać, że należy nam się tylko jedna wiosna i jedno lato. Czy ktoś by uwierzył takim porom roku?

W każdym związku   na początku  w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 lipca 2015

W każdym związku - na początku, w połowie czy pod koniec - następuje taka chwila, w której wszystko zależy od jednego słowa albo zdania. Czasem jedno spojrzenie potrafi odbudować związek lub zburzyć go raz na zawsze.

 A jeśli coś do niego poczułaś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 lipca 2015

-A jeśli coś do niego poczułaś, to wykrzycz to, wypłacz, wygadaj, bo potem będzie za późno.Jesteś zbyt fajna, żeby cierpieć przez takiego faceta jak on

 Ranek był trudny. Ledwo zwlekłam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 lipca 2015

"Ranek był trudny. Ledwo zwlekłam się z pościeli ruchami ciężkiego, leniwego kota. Znałam to uczucie bardzo dobrze. Parsknęłam ironicznym śmiechem - tak jakby z tego powodu , tym razem miało mi się wstawać lepiej. Doszłam do łazienki, spojrzałam w lustro, a po twarzy ściekły mi puste łzy. Zanurzyłam ręce w lodowatej wodzie, obmyłam twarz, ale ani trochę nie zmyło to ze mnie nieprzespanej nocy."

Podczas gdy rozmawiasz z drugim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Podczas gdy rozmawiasz z drugim człowiekiem, a ten wymienia Ci swoje wady zamiast zalet, powinieneś zrobić wszystko by pozostać już na zawsze z Tą osobą.

Ty musisz wstać choć nie wiem jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Ty musisz wstać choć nie wiem jak cholernym wyczynem by to było, wstać i uświadomić sobie, że jest jeszcze wiele rzeczy, które mogą cieszyć, że jest wiele osób, którym zależy. Z uniesioną głową ku górze iść przed siebie.

Kiedy ktoś na okrągło Cię rani... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Kiedy ktoś na okrągło Cię rani, pomyśl o nim jak o papierze ściernym. Może Cię podrapać i lekko zranić, ale w końcu Ty będziesz obrobiony i wypolerowany, a on stanie się bezużyteczny!

 Niesamowite było to  że z nim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

"Niesamowite było to, że z nim nigdy się nie nudziłam. Potrafiliśmy rozmawiać, opowiadać, słuchać siebie godzinami i zawsze było mi mało. Pętla naszej zażyłości, wciąż rosnącego wzajemnego oddania, zacieśniała się wokół mnie z każdym miesiącem coraz mocniej."

Setki razy powtarzam sobie  że to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Setki razy powtarzam sobie, że to ten moment. Właśnie teraz się odważę, spróbuję nawiązać z Tobą jakikolwiek kontakt. Wszystko idzie pięknie, do czasu, gdy Cię nie zobaczę. Zarys Twojej sylwetki kompletnie odbiera mi mowę i przepełnia strachem o niepowodzenie

Chcę choć jeden  jedyny raz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Chcę choć jeden, jedyny raz usłyszeć, że Ci się podobam. Niech będą to słowa wypowiedziane przez Ciebie, a nie przez kogoś innego. Wtedy będę najszczęśliwszą osobą na świecie!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV