głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd A jeśli coś do niego poczułaś to wykrzycz to wypłacz wygadaj bo potem będzie za późno.Jesteś zbyt fajna żeby cierpieć przez takiego faceta jak on Ranek był tru

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
A jeśli coś do niego poczułaś to wykrzycz to wypłacz wygadaj bo potem będzie za późno.Jesteś zbyt fajna żeby cierpieć przez takiego faceta jak on
 A jeśli coś do niego poczułaś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 lipca 2015

-A jeśli coś do niego poczułaś, to wykrzycz to, wypłacz, wygadaj, bo potem będzie za późno.Jesteś zbyt fajna, żeby cierpieć przez takiego faceta jak on

 Ranek był trudny. Ledwo zwlekłam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 lipca 2015

"Ranek był trudny. Ledwo zwlekłam się z pościeli ruchami ciężkiego, leniwego kota. Znałam to uczucie bardzo dobrze. Parsknęłam ironicznym śmiechem - tak jakby z tego powodu , tym razem miało mi się wstawać lepiej. Doszłam do łazienki, spojrzałam w lustro, a po twarzy ściekły mi puste łzy. Zanurzyłam ręce w lodowatej wodzie, obmyłam twarz, ale ani trochę nie zmyło to ze mnie nieprzespanej nocy."

Podczas gdy rozmawiasz z drugim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Podczas gdy rozmawiasz z drugim człowiekiem, a ten wymienia Ci swoje wady zamiast zalet, powinieneś zrobić wszystko by pozostać już na zawsze z Tą osobą.

Ty musisz wstać choć nie wiem jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Ty musisz wstać choć nie wiem jak cholernym wyczynem by to było, wstać i uświadomić sobie, że jest jeszcze wiele rzeczy, które mogą cieszyć, że jest wiele osób, którym zależy. Z uniesioną głową ku górze iść przed siebie.

Kiedy ktoś na okrągło Cię rani... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Kiedy ktoś na okrągło Cię rani, pomyśl o nim jak o papierze ściernym. Może Cię podrapać i lekko zranić, ale w końcu Ty będziesz obrobiony i wypolerowany, a on stanie się bezużyteczny!

 Niesamowite było to  że z nim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

"Niesamowite było to, że z nim nigdy się nie nudziłam. Potrafiliśmy rozmawiać, opowiadać, słuchać siebie godzinami i zawsze było mi mało. Pętla naszej zażyłości, wciąż rosnącego wzajemnego oddania, zacieśniała się wokół mnie z każdym miesiącem coraz mocniej."

Setki razy powtarzam sobie  że to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Setki razy powtarzam sobie, że to ten moment. Właśnie teraz się odważę, spróbuję nawiązać z Tobą jakikolwiek kontakt. Wszystko idzie pięknie, do czasu, gdy Cię nie zobaczę. Zarys Twojej sylwetki kompletnie odbiera mi mowę i przepełnia strachem o niepowodzenie

Chcę choć jeden  jedyny raz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Chcę choć jeden, jedyny raz usłyszeć, że Ci się podobam. Niech będą to słowa wypowiedziane przez Ciebie, a nie przez kogoś innego. Wtedy będę najszczęśliwszą osobą na świecie!

Kilka spojrzeń  kilka uśmiechów... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Kilka spojrzeń, kilka uśmiechów, zrodzone pożądanie i chęć wspólnego poznawania świata, zwyciężyły z kilometrami, ale walkę z nimi przegrała nasza krucha miłość, po której pozostaly mi jedynie natarczywe wspomnienia/cytatyiopisy

  Choć porozmawiamy o trzeciej w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

- Choć porozmawiamy o trzeciej w nocy - Dlaczego o trzeciej? - Bo wtedy jesteśmy zbyt zmęczeni aby kłamać.

Myślę  że doszliśmy do momentu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 lipca 2015

Myślę, że doszliśmy do momentu, kiedy zaczęliśmy się nienawidzić. Nie mieć już życia. Rutyna, nieznośna rutyna, pewność, że obudzimy się każdego dnia obok siebie. Błąkać się razem i nudzić się... Starać się oszukać nudę, ogłupiając się prochami, wysilać się żeby było między nami coś, co nie byłoby naszą "miłością". Chwytać się tego, żeby uciekać od tej siebie, nienawidzić się za to, że się ciągle jest razem, bojąc się jednocześnie, że ta druga osoba odejdzie... Odejść wcześniej. To już koniec.

Czasami  mimo że coś nas niszczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 lipca 2015

Czasami, mimo,że coś nas niszczy , nie potrafimy od tego odejść. Czasami, po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno,by uwierzyć że miłość potrafi zabić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV