głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Całe życie szukałem idealnej kobiety. Kiedy już ją znalazłem okazało się że ona szuka idealnego mężczyzny. Najbardziej szanuję w ludziach naturalność i autentyc

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Całe życie szukałem idealnej kobiety. Kiedy już ją znalazłem okazało się że ona szuka idealnego mężczyzny.
Całe życie szukałem idealnej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 lipca 2015

Całe życie szukałem idealnej kobiety. Kiedy już ją znalazłem okazało się, że ona szuka idealnego mężczyzny.

Najbardziej szanuję w ludziach... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 lipca 2015

Najbardziej szanuję w ludziach naturalność i autentyczność, lubię być zdolna do zobaczenia duszy, aspiruję do bycia szczerą osobą.

Cudownie jest mieć kogoś  kto samym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 lipca 2015

Cudownie jest mieć kogoś, kto samym uśmiechem sprawia, że życie staje się piękniejsze.

Mówisz  że mieszkamy od siebie zbyt... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Mówisz, że mieszkamy od siebie zbyt daleko. Według Ciebie odległość zabija miłość. Gdybyś prawdziwie kochał, kochałbyś mnie nawet gdybym była na końcu świata. Czyż nie?

Nie chodzę w upatrzonych od kilku... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Nie chodzę w upatrzonych od kilku dni szpilkach, tylko w wytartych trampkach. Nie gustuje w zaprojektowanych sukniach, wolę rozciągnięte dresy. Nie preferuję rzucającego się w oczy makijażu, czy fryzury- stosuję roztrzepanego kucyka bez tony pudru na twarzy. Nie potrzebuję kilku godzin żeby przygotować się do wyjścia, jeśli chcę to już jestem, od tak. Nie piję wypróbowanych drinków ze słomkami, może być Kubuś marchewkowy albo wygazowana cola. Różnię się od Niej? Wiem, a on kochał mnie taką jaką byłam, a nie taka jaką starałam się być.

Najpiękniejszym widokiem jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Najpiękniejszym widokiem jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza.

Jeśli mówiłam Ci o swoich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Jeśli mówiłam Ci o swoich problemach to nie oznacza, że lubię narzekać tylko, że jesteś kimś ważnym i mam do Ciebie zaufanie.

Kochamy nie dzięki temu  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Kochamy nie dzięki temu, że znaleźliśmy idealną osobę, lecz dlatego, że nauczyliśmy się widzieć ideał, w kimś kto nie jest idealny.

Opłacz to  wykrzycz to  a później... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, ze głowa mała.

Niewielu jest ludzi  z którymi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Niewielu jest ludzi, z którymi chcemy przebywać i z którymi jest nam dobrze przez większość czasu. Jeśli uda Ci się kogoś takiego znaleźć pamiętaj: Walcz o niego.

Jesteś uwięziony między tym  co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Jesteś uwięziony między tym, co czujesz, a tym, co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba, że chcesz, by szczęsliwi byli wszyscy oprócz Ciebie.

Istnieją trzy rodzaje miłości:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

Istnieją trzy rodzaje miłości: Jedna jest krótka, jednak zostaje w naszym sercu na zawsze. To ta miłość pierwsza, niewinna. Druga jest uwięziona, nieszczęśliwa. Nigdy się nie zaczęła i nigdy się nie skończy. To miłość najsmutniejsza, bo odrzucona. Trzecia, ta najpiękniejsza- jest czymś niezwykłym. Widzimy wady i zalety ukochanej osoby i nie próbujemy jej zmieniać na siłę, bo cieszymy się, że po prostu jest. Kochamy nie za coś- ale mimo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV