głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Lubię patrzeć jak ludzie łączą się po rozstaniu może to głupie ale nic nie poradzę lubię patrzeć jak ludzie biegną do siebie lubię te pocałunki i łzy tę niecier

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Lubię patrzeć jak ludzie łączą się po rozstaniu może to głupie ale nic nie poradzę lubię patrzeć jak ludzie biegną do siebie lubię te pocałunki i łzy tę niecierpli
Lubię patrzeć  jak ludzie łączą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Lubię patrzeć, jak ludzie łączą się po rozstaniu, może to głupie, ale nic nie poradzę, lubię patrzeć, jak ludzie biegną do siebie, lubię te pocałunki i łzy, tę niecierpliwość , historie, z których opowiadaniem nie nadążają usta, te uszy, za małe, żeby wszystko chłonąć, oczy, które nie mogą od razu przyswoić wszystkich zmian, lubię uściski, tulenie się do siebie, koniec tęsknoty za kimś.

Ciągłe roz­sta­nia i pow­ro­ty... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Ciągłe roz­sta­nia i pow­ro­ty są jak nit­ka. Zry­wasz, a później chcąc połączyć ją w całość tworzysz przeszkodę w pra­widłowym jej "funkcjonowaniu i użyt­ko­waniu" w pos­ta­ci pęka.

Żad­ne z nich nie przy­puszczało... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Żad­ne z nich nie przy­puszczało, że przy­pad­ko­we spot­ka­nie, roz­mo­wy do czwar­tej nad ra­nem, wspólny śmiech, jej łzy, roz­sta­nia i pow­ro­ty zap­ro­wadzą ich w tam, gdzie po­wiedzą so­bie 'tak'.

Ciesz się w życiu drobiazgami  bo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 lipca 2015

Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że to były wielkie rzeczy.

Całe życie szukałem idealnej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 lipca 2015

Całe życie szukałem idealnej kobiety. Kiedy już ją znalazłem okazało się, że ona szuka idealnego mężczyzny.

Najbardziej szanuję w ludziach... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 lipca 2015

Najbardziej szanuję w ludziach naturalność i autentyczność, lubię być zdolna do zobaczenia duszy, aspiruję do bycia szczerą osobą.

Cudownie jest mieć kogoś  kto samym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 lipca 2015

Cudownie jest mieć kogoś, kto samym uśmiechem sprawia, że życie staje się piękniejsze.

Mówisz  że mieszkamy od siebie zbyt... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Mówisz, że mieszkamy od siebie zbyt daleko. Według Ciebie odległość zabija miłość. Gdybyś prawdziwie kochał, kochałbyś mnie nawet gdybym była na końcu świata. Czyż nie?

Nie chodzę w upatrzonych od kilku... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Nie chodzę w upatrzonych od kilku dni szpilkach, tylko w wytartych trampkach. Nie gustuje w zaprojektowanych sukniach, wolę rozciągnięte dresy. Nie preferuję rzucającego się w oczy makijażu, czy fryzury- stosuję roztrzepanego kucyka bez tony pudru na twarzy. Nie potrzebuję kilku godzin żeby przygotować się do wyjścia, jeśli chcę to już jestem, od tak. Nie piję wypróbowanych drinków ze słomkami, może być Kubuś marchewkowy albo wygazowana cola. Różnię się od Niej? Wiem, a on kochał mnie taką jaką byłam, a nie taka jaką starałam się być.

Najpiękniejszym widokiem jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Najpiękniejszym widokiem jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza.

Jeśli mówiłam Ci o swoich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Jeśli mówiłam Ci o swoich problemach to nie oznacza, że lubię narzekać tylko, że jesteś kimś ważnym i mam do Ciebie zaufanie.

Kochamy nie dzięki temu  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Kochamy nie dzięki temu, że znaleźliśmy idealną osobę, lecz dlatego, że nauczyliśmy się widzieć ideał, w kimś kto nie jest idealny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV