głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Opłacz to wykrzycz to a później weź się w garść stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie ze głowa mała. Niewielu jest ludzi z którymi chcemy przeb

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Opłacz to wykrzycz to a później weź się w garść stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie ze głowa mała.
Opłacz to wykrzycz to a później... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, ze głowa mała.

Niewielu jest ludzi z którymi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Niewielu jest ludzi, z którymi chcemy przebywać i z którymi jest nam dobrze przez większość czasu. Jeśli uda Ci się kogoś takiego znaleźć pamiętaj: Walcz o niego.

Jesteś uwięziony między tym co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 lipca 2015

Jesteś uwięziony między tym, co czujesz, a tym, co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba, że chcesz, by szczęsliwi byli wszyscy oprócz Ciebie.

Istnieją trzy rodzaje miłości:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

Istnieją trzy rodzaje miłości: Jedna jest krótka, jednak zostaje w naszym sercu na zawsze. To ta miłość pierwsza, niewinna. Druga jest uwięziona, nieszczęśliwa. Nigdy się nie zaczęła i nigdy się nie skończy. To miłość najsmutniejsza, bo odrzucona. Trzecia, ta najpiękniejsza- jest czymś niezwykłym. Widzimy wady i zalety ukochanej osoby i nie próbujemy jej zmieniać na siłę, bo cieszymy się, że po prostu jest. Kochamy nie za coś- ale mimo.

chciałabym powiedzieć że żaden... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

chciałabym powiedzieć, że żaden facet nie jest wart by kobieta płakała, ale nie powiem, bo warta jest tego miłość, której nie da się znaleźć w każdym facecie

Jestem o krok o oddech o dotyk o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

Jestem o krok, o oddech, o dotyk, o uśmiech, od całkowitego zatracenia się w tobie, a przecież jeszcze niedawno nawet nie wiedziałam, że istniejesz.

Pragnąłem jej więcej i bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

Pragnąłem jej więcej i bez względu na to, co się między nami wydarzy, już w tej chwili wiedziałem, że nigdy nie zapomnę niczego, co się z nią wiązało. Choć brzmiało to jak szaleństwo, stawała się cząstką mnie i przerażał mnie fakt, że jutro nie będziemy mogli spędzić razem całego dnia.

I w ogóle dawno nie widziałem byś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

I w ogóle dawno nie widziałem, byś się kimś tak przejmowała. Chociaż codziennie widzę, że jesteś ledwo żywa, mimo to od dłuższego czasu nie byłaś taka szczęśliwa.

Czasami mi Cię brak choć nawet nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

Czasami mi Cię brak, choć nawet nie jesteś mój. Są taki chwile, w których chciałabym się do Ciebie przytulić i usłyszeć twój głos mówiący wszystko będzie dobrze.

Pamiętasz mnie jeszcze? Straciliśmy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 czerwca 2015

Pamiętasz mnie jeszcze? Straciliśmy coś co było drugą częścią nas - siebie. Teraz chodzisz na imprezy, spotykasz się ze znajomymi. Nie udawaj, że już zapomniałeś. Odezwij się, napisz, uśmiechnij, ja jestem - dla Ciebie też.

Mam nadzieję że kiedyś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 czerwca 2015

Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz... Przestaniesz mnie opieprzać i przeprosisz mnie za to, że Cię nie było, gdy najbardziej tego potrzebowałam.

Są ludzie którzy zasługują na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 czerwca 2015

Są ludzie, którzy zasługują na wiele, a nie oczekują niczego w zamian. Są też tacy, dla których robimy wszystko, mimo że na to nie zasługują, a dla nich to i tak za mało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV