głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd chciałabym powiedzieć że żaden facet nie jest wart by kobieta płakała ale nie powiem bo warta jest tego miłość której nie da się znaleźć w każdym facecie Jestem

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
chciałabym powiedzieć że żaden facet nie jest wart by kobieta płakała ale nie powiem bo warta jest tego miłość której nie da się znaleźć w każdym facecie
chciałabym powiedzieć  że żaden... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

chciałabym powiedzieć, że żaden facet nie jest wart by kobieta płakała, ale nie powiem, bo warta jest tego miłość, której nie da się znaleźć w każdym facecie

Jestem o krok  o oddech  o dotyk  o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

Jestem o krok, o oddech, o dotyk, o uśmiech, od całkowitego zatracenia się w tobie, a przecież jeszcze niedawno nawet nie wiedziałam, że istniejesz.

Pragnąłem jej więcej i bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

Pragnąłem jej więcej i bez względu na to, co się między nami wydarzy, już w tej chwili wiedziałem, że nigdy nie zapomnę niczego, co się z nią wiązało. Choć brzmiało to jak szaleństwo, stawała się cząstką mnie i przerażał mnie fakt, że jutro nie będziemy mogli spędzić razem całego dnia.

I w ogóle dawno nie widziałem  byś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

I w ogóle dawno nie widziałem, byś się kimś tak przejmowała. Chociaż codziennie widzę, że jesteś ledwo żywa, mimo to od dłuższego czasu nie byłaś taka szczęśliwa.

Czasami mi Cię brak  choć nawet nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 lipca 2015

Czasami mi Cię brak, choć nawet nie jesteś mój. Są taki chwile, w których chciałabym się do Ciebie przytulić i usłyszeć twój głos mówiący wszystko będzie dobrze.

Pamiętasz mnie jeszcze? Straciliśmy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 czerwca 2015

Pamiętasz mnie jeszcze? Straciliśmy coś co było drugą częścią nas - siebie. Teraz chodzisz na imprezy, spotykasz się ze znajomymi. Nie udawaj, że już zapomniałeś. Odezwij się, napisz, uśmiechnij, ja jestem - dla Ciebie też.

Mam nadzieję  że kiedyś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 czerwca 2015

Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz... Przestaniesz mnie opieprzać i przeprosisz mnie za to, że Cię nie było, gdy najbardziej tego potrzebowałam.

Są ludzie  którzy zasługują na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 czerwca 2015

Są ludzie, którzy zasługują na wiele, a nie oczekują niczego w zamian. Są też tacy, dla których robimy wszystko, mimo że na to nie zasługują, a dla nich to i tak za mało.

Daj mi czas  a dam ci dom i ogród... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 czerwca 2015

Daj mi czas, a dam ci dom i ogród Wytrwaj ze mną, nawet jeśli znowu stanę w ogniu Nawet jeśli znowu splamię obrus Zostań ze mną, jestem na początku.

Jeśli masz wystarczające poczucie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 czerwca 2015

Jeśli masz wystarczające poczucie własnej wartości, by dzierżyć wadzę i nie okazujesz lęku, że go stracisz, wtedy to on, twój mężczyzna, zaczyna się bać, że cie straci.

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 czerwca 2015

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy On się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, nie odpisuje na smsy, a Ty nadal dzwonisz i piszesz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być

Związek to nie jest status dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 czerwca 2015

Związek to nie jest status dla publicznej wiadomości, aby ludzie wiedzieli, iż jesteśmy zakochani. Związek to dwoje ludzi, którzy się kochają, potrafią przetrwać każdy kryzys& To połączenie miłości oraz przyjaźni. Akceptacja siebie wzajemnie, niezależnie od tego, jaka jest druga osoba

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV