głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kilka spojrzeń kilka uśmiechów zrodzone pożądanie i chęć wspólnego poznawania świata zwyciężyły z kilometrami ale walkę z nimi przegrała nasza krucha miłość po

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kilka spojrzeń kilka uśmiechów zrodzone pożądanie i chęć wspólnego poznawania świata zwyciężyły z kilometrami ale walkę z nimi przegrała nasza krucha miłość po które
Kilka spojrzeń kilka uśmiechów... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

Kilka spojrzeń, kilka uśmiechów, zrodzone pożądanie i chęć wspólnego poznawania świata, zwyciężyły z kilometrami, ale walkę z nimi przegrała nasza krucha miłość, po której pozostaly mi jedynie natarczywe wspomnienia/cytatyiopisy

 Choć porozmawiamy o trzeciej w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 lipca 2015

- Choć porozmawiamy o trzeciej w nocy - Dlaczego o trzeciej? - Bo wtedy jesteśmy zbyt zmęczeni aby kłamać.

Myślę że doszliśmy do momentu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 lipca 2015

Myślę, że doszliśmy do momentu, kiedy zaczęliśmy się nienawidzić. Nie mieć już życia. Rutyna, nieznośna rutyna, pewność, że obudzimy się każdego dnia obok siebie. Błąkać się razem i nudzić się... Starać się oszukać nudę, ogłupiając się prochami, wysilać się żeby było między nami coś, co nie byłoby naszą "miłością". Chwytać się tego, żeby uciekać od tej siebie, nienawidzić się za to, że się ciągle jest razem, bojąc się jednocześnie, że ta druga osoba odejdzie... Odejść wcześniej. To już koniec.

Czasami mimo że coś nas niszczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 lipca 2015

Czasami, mimo,że coś nas niszczy , nie potrafimy od tego odejść. Czasami, po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno,by uwierzyć że miłość potrafi zabić.

Pamiętaj nigdy nie możesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

Zawsze patrzyłam na niego jak na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Zawsze patrzyłam na niego jak na kogoś wyjątkowego, widziałam w nim wszystko to czego nie widziałam w żadnym innym mężczyźnie. Dla mnie był zawsze pierwszy, byłam tam gdzie chciał i robiłam to co on. Zatraciłam się tak bardzo, że w tym wszystkim zapomniałam o sobie, mimo upływu czasu dalej jest dla mnie ważny, ale wariuje jakby mniej. Może dlatego, że się przyzwyczaiłam, a może dlatego że on się zmienia. Stał się kimś innym, albo ja poznałam go całkowicie, mimo to oczy, dołeczki i pieprzyk już do końca pozostaną takie same.

Tak to z Tobą chcę wracać za kilka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Tak to z Tobą chcę wracać za kilka lat do domu. To właśnie z Tobą chcę robić obiad i na końcu go spalić. Wydaje mi się, że tylko Ty tak idealnie będziesz w stanie okryć mnie kocem w chłodny wieczór i tak dobrze całować mnie w ciepły letni wieczór .Nie wyobrażam sobie by ktoś inny mógł mnie przytulać w chwili, gdy idziemy razem przez miasto. Nie chcę w ogóle myśleć co by było, gdyby inna ręka trzymała moją, gdybym czuła inne perfumy na swojej bluzie. Z kim jak nie z Tobą piłabym piwo o trzeciej nad ranem i paliła jointy z samego rana? Kto tak idealnie okazałby mi tą jakże trudną i czasem wykańczającą miłość jak nie Ty?

Ogólnie to chyba chodzi o to że po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Ogólnie to chyba chodzi o to, że po prostu boje się momentu, w którym stwierdzisz, że jestem taka nieidealna, że mam tyle wad, niedoskonałości, cechy które Cie denerwują. Że bez make upu wyglądam brzydko i właściwie to niczym nie powalam. Że dookoła jest tyle świetnych, mądrych, ambitnych i do tego pięknych, seksownych dziewczyn, które pewnie mógłbyś mieć. Że po prostu zawsze będzie ktoś lepszy, ładniejszy, mądrzejszy, ciekawszy, seksowniejszy, zgrabniejszy. A ja zupełnie nie mam sił ani predyspozycji żeby z tym/nimi walczyć.

Prawda jest taka że lotniska... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Prawda jest taka, że lotniska widziały wiecej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów, a ściany szpitali słyszały wiecej prawdziwych modlitw, niż sciany kościołów.

Im dłużej na Ciebie czekałam tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Im dłużej na Ciebie czekałam, tym bardziej mi Ciebie brakowało. Im dłużej na Ciebie czekałam, tym bardziej opóźniałeś swój powrót, bardziej lekceważyłeś, deptałeś, gardziłeś.

Owszem będzie trudno lecz czas... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

Owszem, będzie trudno, lecz czas biegnie szybko... ani się obejrzymy, a znów się spotkamy. Wiem to. Czuję to. Podobnie czuję, jak bardzo ci na mnie zależy i jak bardzo cię kocham.

 Chciałabym go zapytać dlaczego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 lipca 2015

"Chciałabym go zapytać, dlaczego mnie tak podle zostawił.I dlaczego mi nie powiedział z jakiego powodu.Dla kobiety to ogromnie ważne wiedzieć.Ta wiedza, dlaczego mężczyzna nagle postanawia odebrać kobiecie swoją uwagę, czułość i opiekę, wartość w sobie ogromną niesie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV