głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Rób to co cię uszczęśliwia bądź z kimś kto sprawia że się uśmiechasz śmiej się tyle ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz bo miłość to cudowne uczucie mim

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Rób to co cię uszczęśliwia bądź z kimś kto sprawia że się uśmiechasz śmiej się tyle ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz bo miłość to cudowne uczucie mimo ci
Rób to co cię uszczęśliwia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Rób to co cię uszczęśliwia, bądź z kimś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiej się tyle ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz, bo miłość to cudowne uczucie, mimo cierpienia.

Kiedyś nie potrafiłabym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Kiedyś nie potrafiłabym wytłumaczyć, co znaczy być szczęśliwym. Teraz właśnie taka jestem, co mam ciebie. Więc szczęście to po prostu miłość.

Szukam powodów do radości.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Szukam powodów do radości. niezależnie od tego co słyszę i co robią inni ludzie. Ja chcę się cieszyć. Bo cieszenie się jest sto razy bardziej przyjemne niż narzekanie.

Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć żyć. Iść przed siebie. Nie wracać do przeszłości. Nie wmawiać sobie, że czegoś nie da się zrobić. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy uwierzyć, w ludzi, w życie, w siebie. Trzeba gnać do przodu i nie skręcać w niepotrzebne ścieżki. Nie ma sensu się gubić, szukać wyjścia z trudnych i zbyt skomplikowanych sytuacji. Jesteśmy za młodzi na problemy. Nie przejmujmy się. Żyjmy. Kochajmy. Bawmy się. Bądźmy sobą. Jeszcze nie raz życie spieprzy nam teraźniejszość.

Obiecaj mi coś. Obiecaj mi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Obiecaj mi coś. Obiecaj mi, że zawsze będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj, że nigdy nie będziesz żałował naszego związku i tego, że mnie poznałeś. Obiecaj, że siedząc z kumplami nie będziesz opowiadał im o mnie jak o największym błędzie Twojego życia. Obiecaj, że przechodząc obok mnie na ulicy nie odwrócisz się do mnie tyłem udając, że mnie nie znasz. Obiecaj, że kiedyś nadejdzie dzień kiedy podejdziesz do mnie i zapytasz czy wszystko u mnie w porządku. Proszę, obiecaj mi to.

 Nie ma czegoś takiego jak absolutna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

"Nie ma czegoś takiego jak absolutna pewność. Wszystko jest ryzykiem. I albo je podejmujesz, albo poddajesz się na starcie."

 Dla Ciebie może to bez sensu  taka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

"Dla Ciebie może to bez sensu, taka pogoń za przeczuciami, ale ja właśnie tak żyję. Kieruję się przeczuciem, nawet jeśli na początku go nie rozumiem. Zwłaszcza jeśli z początku go nie rozumiem."

Przyjdzie taki czas  że przestaniesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Przyjdzie taki czas, że przestaniesz pokonywać oceany dla ludzi, którzy dla Ciebie nie przeskoczą nawet kałuży.

Dobrze czasem sobie tak cierpliwie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Dobrze czasem sobie tak cierpliwie poczekać, człowiek odzyskuje wiarę w siebie, we własny charakter i możliwości.

Mężczyzna  każdy mężczyzna  ma w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Mężczyzna, każdy mężczyzna, ma w sobie, nic o tym nie wiedząc, jakąś głęboko ukrytą moc, która budzi się w nim prędzej czy później, gdy spotka kogoś, o kim może powiedzieć: ta albo żadna.

Bardzo Cię proszę  tak bardzo Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Bardzo Cię proszę, tak bardzo Cię proszę. Nigdzie nie odchodź, bo tyle szukaliśmy siebie. Po tym wszystkim, po takim czasie. Po tak długim mijaniu się. Zatrzymaj się, proszę. Stań tutaj koło mnie i bądź. Tu i teraz. I nic z niczym więcej. Tylko bądź.

Minęli się jak obcy  bez gestu i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Minęli się jak obcy, bez gestu i słowa, ona w drodze do sklepu, on do samochodu. Może w popłochu albo roztargnieniu, albo niepamiętaniu, że przez krótki czas kochali się na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV