głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Obiecaj mi coś. Obiecaj mi że zawsze będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj że nigdy nie będziesz żałował naszego związku i tego że mnie poznałeś. Obiecaj że siedząc

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Obiecaj mi coś. Obiecaj mi że zawsze będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj że nigdy nie będziesz żałował naszego związku i tego że mnie poznałeś. Obiecaj że siedząc z ku
Obiecaj mi coś. Obiecaj mi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Obiecaj mi coś. Obiecaj mi, że zawsze będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj, że nigdy nie będziesz żałował naszego związku i tego, że mnie poznałeś. Obiecaj, że siedząc z kumplami nie będziesz opowiadał im o mnie jak o największym błędzie Twojego życia. Obiecaj, że przechodząc obok mnie na ulicy nie odwrócisz się do mnie tyłem udając, że mnie nie znasz. Obiecaj, że kiedyś nadejdzie dzień kiedy podejdziesz do mnie i zapytasz czy wszystko u mnie w porządku. Proszę, obiecaj mi to.

 Nie ma czegoś takiego jak absolutna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

"Nie ma czegoś takiego jak absolutna pewność. Wszystko jest ryzykiem. I albo je podejmujesz, albo poddajesz się na starcie."

 Dla Ciebie może to bez sensu  taka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

"Dla Ciebie może to bez sensu, taka pogoń za przeczuciami, ale ja właśnie tak żyję. Kieruję się przeczuciem, nawet jeśli na początku go nie rozumiem. Zwłaszcza jeśli z początku go nie rozumiem."

Przyjdzie taki czas  że przestaniesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Przyjdzie taki czas, że przestaniesz pokonywać oceany dla ludzi, którzy dla Ciebie nie przeskoczą nawet kałuży.

Dobrze czasem sobie tak cierpliwie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Dobrze czasem sobie tak cierpliwie poczekać, człowiek odzyskuje wiarę w siebie, we własny charakter i możliwości.

Mężczyzna  każdy mężczyzna  ma w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Mężczyzna, każdy mężczyzna, ma w sobie, nic o tym nie wiedząc, jakąś głęboko ukrytą moc, która budzi się w nim prędzej czy później, gdy spotka kogoś, o kim może powiedzieć: ta albo żadna.

Bardzo Cię proszę  tak bardzo Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Bardzo Cię proszę, tak bardzo Cię proszę. Nigdzie nie odchodź, bo tyle szukaliśmy siebie. Po tym wszystkim, po takim czasie. Po tak długim mijaniu się. Zatrzymaj się, proszę. Stań tutaj koło mnie i bądź. Tu i teraz. I nic z niczym więcej. Tylko bądź.

Minęli się jak obcy  bez gestu i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Minęli się jak obcy, bez gestu i słowa, ona w drodze do sklepu, on do samochodu. Może w popłochu albo roztargnieniu, albo niepamiętaniu, że przez krótki czas kochali się na zawsze.

Przede wszystkim zgadzamy się na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje, przelotne, krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej, jak tylko niesmak po kolejnym rozczarowaniu. Na byle jakie dni, przesiedziane w jednym miejscu, podczas których, z góry już, przeklinamy te następne, które spędzimy dokładnie tak samo. Żyjemy na szybko, na opak, na ostatnią chwilę. Żyjemy na walizkach ze samym sobą. Nienawidzimy tego, gdzie jesteśmy, ale jeśli coś wymaga wysiłku, to automatycznie rezygnujemy. Chcemy być czymś więcej, a boimy się wyjść poza własne cztery ściany. Chcemy cieszyć się każdym dniem, a pierwsze, co robimy na jego każdy początek, to przeklinamy to, że się zaczął. Chcemy wielkich rzeczy, a samych siebie traktujemy byle jak.

Jeśli chcesz poznać człowieka to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Jeśli chcesz poznać człowieka to spójrz na Niego w nocy. Dlaczego? W nocy ludzie płaczą, w nocy się tną, w nocy marzą i modlą się, w nocy uciekają z domu. W nocy się zabijają. Nie poznasz człowieka patrząc na Niego w dzień, nie poznasz Go, gdy mówi, że jest okej.

Niektórzy sądzą  że kocha się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 lipca 2015

Niektórzy sądzą, że kocha się raz, tak jak żyje się raz, a potem zapada smutek i ciemność. Nie wiem, dlaczego ludzie są przekonani, że każdemu z nas dana jest tylko jedna miłość, skoro nawet zęby mamy dwa razy. Nie mówiąc już o wątrobie, która może odrastać niemal w nieskończoność. A niby dlaczego, ja się pytam, miłość miałaby być gorsza od wątroby? Z uczuciami jest trochę tak jak z porami roku. Po zimie przychodzi wiosna, potem lato... Tak samo po smutku może przyjść radość, a także szczęście. Nie rozumiem, dlaczego ludzie wmawiają sobie, że miłość jest jedna, to tak jakby pory roku chciały nas przekonać, że należy nam się tylko jedna wiosna i jedno lato. Czy ktoś by uwierzył takim porom roku?

W każdym związku   na początku  w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 lipca 2015

W każdym związku - na początku, w połowie czy pod koniec - następuje taka chwila, w której wszystko zależy od jednego słowa albo zdania. Czasem jedno spojrzenie potrafi odbudować związek lub zburzyć go raz na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV