głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Twoje zdjęcie wycięte ze szkolnej gazety napis na trampkach nuty twojego ulubionego zespołu to wszystko przypomina mi że kiedyś istniałeś i gotowa byłam dla cie

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Twoje zdjęcie wycięte ze szkolnej gazety napis na trampkach nuty twojego ulubionego zespołu to wszystko przypomina mi że kiedyś istniałeś i gotowa byłam dla ciebie
Twoje zdjęcie wycięte ze szkolnej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Twoje zdjęcie wycięte ze szkolnej gazety, napis na trampkach, nuty twojego ulubionego zespołu - to wszystko przypomina mi, że kiedyś istniałeś, i gotowa byłam dla ciebie popełnić najgłupsze szaleństwo.

bo ten najlepszy  widząc cię bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

bo ten najlepszy widząc cię bez makijażu, w dresie, spiętych włosach i drżących dłoniach, które trzymają paczkę husteczek, by ocierać wciąż lecące łzy zawsze powie: mimo, że wyglądasz okropnie, to i tak cię kocham

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 sierpnia 2015

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. Tak kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły.

Co możesz zrobić? Przestań się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 sierpnia 2015

Co możesz zrobić? Przestań się bać i zacznij kopać w dupę ludzi, którzy nie przynoszą Ci dobrych rzeczy. No bo jaki masz pożytek z osób, w których towarzystwie nie czujesz się komfortowo? Czego nie wiesz? Fajność przyciąga fajność. Jak wymienisz kadrę na pozytywną, więcej pozytywnych przyjdzie, a te negatywne jednostki pójdą w dalekie pip. Nie bój się sprzedać kopa każdemu pajacowi, który sprawia, że czujesz się gorsza, słabsza, niefajna, mało ważna, głupia, wykorzystywana. Sekret tkwi w tym, że póki nie pokazujesz gdzie są drzwi, idioci nie wiedzą, jak w nie trafić. Pokaż drzwi i miej święty spokój. Nie potrzebujesz wokół siebie nikogo, kto sprawia, że nie czujesz się najfajniejsza na świecie.

Co dzień : Spotykam ludzi  których... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2015

Co dzień : Spotykam ludzi, których nie lubię, w miejscach, których nie znoszę. Mówię im rzeczy, których nie myślę, udając człowieka, którym nie jestem..

 Nie życz mi  proszę  spokojnej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

"Nie życz mi, proszę, spokojnej nocy, codziennie mam tak spokojną, że we śnie mogę umrzeć z nudów, życz mi w końcu niespokojnej i pełnej szaleństwa, takiej chcę nocy od ciebie".

Są trzy rzeczy  które przemijają i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Podobno miłość to magia  której... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Podobno miłość to magia, której nie można wyjaśnić żadnymi słowami. Wiesz, może to faktycznie prawda, skoro nie potrafię znaleźć słów, które w pełni oddałyby to, co czuję będąc przy tobie?

Nie marnuj czasu na zazdrość.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Nie marnuj czasu na zazdrość. Zazdrość jest nieskończonym błędnym kołem. Ktoś zawsze będzie coś miał, co ty chcesz mieć i zawsze będziesz miał coś, co ktoś chce mieć.

Dobrze jak ludzie w związku się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Dobrze jak ludzie w związku się czasem kłócą. Lepsze to niż obojętność, niż machnięcie ręką na problemy i udawanie, że nic się nie dzieje. Gdy się kłócicie to znaczy, że obojgu wam zależy, że to wszystko jeszcze ma dla was sens i próbujecie naprawić to co po drodze się pierdoli.

  Dlaczego go nie zatrzymasz?!... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2015

- Dlaczego go nie zatrzymasz?! - Ponieważ go kocham. - Kochasz go, więc pozwalasz mu odejść? - Tak. Jego szczęście jest ważniejsze niż moje. - Czemu o niego nie walczysz? - Bo do miłości nie można zmuszać.. - Zamierzasz poświęcić swoją radość życia? - .. już ją poświęciłam.. - Nie żałujesz? - Czasami.. ale kiedy widzę jego szczęśliwego.. z nią.. wiem, że podjęłam słuszną decyzję...

Prawdziwa miłość to nie związek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2015

Prawdziwa miłość to nie związek idealny, bo taki nie istnieje, ale pełen kłótni i godzenia, łez i uśmiechów. I mimo, że jest ciężko i ma się czasem dość, to nie poddajesz się, bo wiesz, że z tą osobą jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV