głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Niektórym ludziom pisane jest się spotkać niezależnie od tego gdzie się znajdują czy dokąd wybierają któregoś dnia na siebie wpadną. Bo jak drugiej osobie zależ

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Niektórym ludziom pisane jest się spotkać niezależnie od tego gdzie się znajdują czy dokąd wybierają któregoś dnia na siebie wpadną.
Niektórym ludziom pisane jest się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2015

Niektórym ludziom pisane jest się spotkać, niezależnie od tego, gdzie się znajdują czy dokąd wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną.

Bo jak drugiej osobie zależy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Bo jak drugiej osobie zależy to nigdy nie przestanie walczyć, nie odejdzie. Mimo wszystkich przeciwności i przykrości będzie obok, bo prawdziwa miłość nigdy nie minie. Pamiętaj, że to zdarza się tylko raz, więc jak już masz taką osobę to nie zepsuj tego.

Najpiękniejszym widokiem jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Najpiękniejszym widokiem jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza.

Istnieją trzy rodzaje miłości:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Istnieją trzy rodzaje miłości: Jedna jest krótka, jednak zostaje w naszym sercu na zawsze. To ta miłość pierwsza, niewinna. Druga jest uwięziona, nieszczęśliwa. Nigdy się nie zaczęła i nigdy się nie skończy. To miłość najsmutniejsza, bo odrzucona. Trzecia, ta najpiękniejsza- jest czymś niezwykłym. Widzimy wady i zalety ukochanej osoby i nie próbujemy jej zmieniać na siłę, bo cieszymy się, że po prostu jest. Kochamy nie za coś- ale mimo.

Ranimy się  kłócimy i krzyczymy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Ranimy się, kłócimy i krzyczymy czasem zbyt głośno niż jest to potrzebne, a gdzieś między to wplatamy miłość i wiarę w to, że każdy dzień jest kolejna cegłą umacniającą mur, który nazywamy naszym wspólnym życiem.

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorem płaczę. Jestem nawet wtedy, gdy nie mam ochoty z nikim gadać, bo mam wszystko i wszystkich dość. Dla ciebie jestem zawsze.

Rób to co cię uszczęśliwia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Rób to co cię uszczęśliwia, bądź z kimś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiej się tyle ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz, bo miłość to cudowne uczucie, mimo cierpienia.

Kiedyś nie potrafiłabym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Kiedyś nie potrafiłabym wytłumaczyć, co znaczy być szczęśliwym. Teraz właśnie taka jestem, co mam ciebie. Więc szczęście to po prostu miłość.

Szukam powodów do radości.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Szukam powodów do radości. niezależnie od tego co słyszę i co robią inni ludzie. Ja chcę się cieszyć. Bo cieszenie się jest sto razy bardziej przyjemne niż narzekanie.

Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć żyć. Iść przed siebie. Nie wracać do przeszłości. Nie wmawiać sobie, że czegoś nie da się zrobić. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy uwierzyć, w ludzi, w życie, w siebie. Trzeba gnać do przodu i nie skręcać w niepotrzebne ścieżki. Nie ma sensu się gubić, szukać wyjścia z trudnych i zbyt skomplikowanych sytuacji. Jesteśmy za młodzi na problemy. Nie przejmujmy się. Żyjmy. Kochajmy. Bawmy się. Bądźmy sobą. Jeszcze nie raz życie spieprzy nam teraźniejszość.

Obiecaj mi coś. Obiecaj mi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Obiecaj mi coś. Obiecaj mi, że zawsze będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj, że nigdy nie będziesz żałował naszego związku i tego, że mnie poznałeś. Obiecaj, że siedząc z kumplami nie będziesz opowiadał im o mnie jak o największym błędzie Twojego życia. Obiecaj, że przechodząc obok mnie na ulicy nie odwrócisz się do mnie tyłem udając, że mnie nie znasz. Obiecaj, że kiedyś nadejdzie dzień kiedy podejdziesz do mnie i zapytasz czy wszystko u mnie w porządku. Proszę, obiecaj mi to.

 Nie ma czegoś takiego jak absolutna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

"Nie ma czegoś takiego jak absolutna pewność. Wszystko jest ryzykiem. I albo je podejmujesz, albo poddajesz się na starcie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV