głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Co dzień : Spotykam ludzi których nie lubię w miejscach których nie znoszę. Mówię im rzeczy których nie myślę udając człowieka którym nie jestem.. Nie życz mi p

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Co dzień : Spotykam ludzi których nie lubię w miejscach których nie znoszę. Mówię im rzeczy których nie myślę udając człowieka którym nie jestem..
Co dzień : Spotykam ludzi  których... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2015

Co dzień : Spotykam ludzi, których nie lubię, w miejscach, których nie znoszę. Mówię im rzeczy, których nie myślę, udając człowieka, którym nie jestem..

 Nie życz mi  proszę  spokojnej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

"Nie życz mi, proszę, spokojnej nocy, codziennie mam tak spokojną, że we śnie mogę umrzeć z nudów, życz mi w końcu niespokojnej i pełnej szaleństwa, takiej chcę nocy od ciebie".

Są trzy rzeczy  które przemijają i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Podobno miłość to magia  której... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Podobno miłość to magia, której nie można wyjaśnić żadnymi słowami. Wiesz, może to faktycznie prawda, skoro nie potrafię znaleźć słów, które w pełni oddałyby to, co czuję będąc przy tobie?

Nie marnuj czasu na zazdrość.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Nie marnuj czasu na zazdrość. Zazdrość jest nieskończonym błędnym kołem. Ktoś zawsze będzie coś miał, co ty chcesz mieć i zawsze będziesz miał coś, co ktoś chce mieć.

Dobrze jak ludzie w związku się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Dobrze jak ludzie w związku się czasem kłócą. Lepsze to niż obojętność, niż machnięcie ręką na problemy i udawanie, że nic się nie dzieje. Gdy się kłócicie to znaczy, że obojgu wam zależy, że to wszystko jeszcze ma dla was sens i próbujecie naprawić to co po drodze się pierdoli.

  Dlaczego go nie zatrzymasz?!... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2015

- Dlaczego go nie zatrzymasz?! - Ponieważ go kocham. - Kochasz go, więc pozwalasz mu odejść? - Tak. Jego szczęście jest ważniejsze niż moje. - Czemu o niego nie walczysz? - Bo do miłości nie można zmuszać.. - Zamierzasz poświęcić swoją radość życia? - .. już ją poświęciłam.. - Nie żałujesz? - Czasami.. ale kiedy widzę jego szczęśliwego.. z nią.. wiem, że podjęłam słuszną decyzję...

Prawdziwa miłość to nie związek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2015

Prawdziwa miłość to nie związek idealny, bo taki nie istnieje, ale pełen kłótni i godzenia, łez i uśmiechów. I mimo, że jest ciężko i ma się czasem dość, to nie poddajesz się, bo wiesz, że z tą osobą jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

Myślę  że to nie prawda  że sami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2015

Myślę, że to nie prawda, że sami siebie tworzymy. Nie. Tworzą nas wszystkie zdarzenia, przez które zmuszeni byliśmy przebrnąć, nieoczekiwane zbiegi okoliczności, przypadki, a także inni ludzie. My sami siebie tworzymy w najmniejszym stopniu i sami na siebie mamy najmniejszy wpływ. Czasami stajemy się zupełnym zaprzeczeniem swoich wyobrażeń oraz wszystkim, czym nigdy nie mieliśmy się stać. Każdy jest tym kim jest, ale pamiętajcie- coś musiało zadecydować o tym, że taki właśnie jest.

'Przyjaźń między kobietą a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 sierpnia 2015

'Przyjaźń między kobietą a mężczyzną to spacer wąskim pasem lądu oddzielającym zatokę znajomości od oceanu miłości. Tak naprawdę przypływ oceanu i tak zaleje kawałek lądu.'

A może płakała  ponieważ... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 sierpnia 2015

A może płakała, ponieważ zawaliło się jej życie? Pierwszy lub kolejny raz? Pewnie tak, ponieważ tak się płacze, gdy kogoś się bardzo kocha albo kocha, a kochać nie powinno. Z bezsilności się wtedy płacze. Bardziej niż ze smutku lub bólu"

Kocham Cię i zamierzam dopilnować... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 sierpnia 2015

Kocham Cię i zamierzam dopilnować, byś wywiązał się z obietnicy, którą mi złożyłeś. Jeśli wrócisz, wyjdę za Ciebie. Jeśli nie dotrzymasz słowa, złamiesz mi serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV