głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kiedy pamiętasz o tym że masz zapomnieć to znaczy że jeszcze wspominasz. Dopiero gdy całkiem zapomnisz o zapominaniu to zapomniałaś naprawdę. Wiesz dzisiaj znow

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kiedy pamiętasz o tym że masz zapomnieć to znaczy że jeszcze wspominasz. Dopiero gdy całkiem zapomnisz o zapominaniu to zapomniałaś naprawdę.
Kiedy pamiętasz o tym że  masz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Kiedy pamiętasz o tym że, masz zapomnieć, to znaczy, że jeszcze wspominasz. Dopiero gdy całkiem zapomnisz o zapominaniu, to zapomniałaś naprawdę.

Wiesz  dzisiaj znowu poczułam sens... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Wiesz, dzisiaj znowu poczułam sens życia, nie wiem czy to te śnieżne gwiazdki, kolorowe rękawiczki, czy może myśl że jest ktoś kto mnie kocha.

Nawet nie wiesz jakie to trudne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Nawet nie wiesz jakie to trudne patrzeć na Ciebie, Być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się.. Cholernie dużo się stało.

Zaczynałam się zastanawiać  czy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Zaczynałam się zastanawiać, czy osoba, na którą czekam, kiedykolwiek się pojawi. Ale teraz wiem, że warto było czekać bo jesteś tym, na kogo czekałam.

To niewiarygodne  jak można czuć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie. '

Jeśli któregoś dnia poczujesz  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że cię rozbawię, ale mogę płakać razem z tobą. Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że cię zatrzymam, ale mogę z tobą pobiec. Jeżeli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie... Obiecuję być wtedy z tobą i być cicho. Ale jeżeli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie szybko. Mogę cię wtedy potrzebować.

Przepraszam   że nie jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Przepraszam , że nie jestem doskonała , że nie noszę metrowych szpilek , że jestem poddana nałogom i nie jestem dla Ciebie zbyt dobra .Przepraszam , że często przeklinam , że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . Przepraszam , że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca .Przepraszam , że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

Wystarczy mi  że przyjdziesz do mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Wystarczy mi, że przyjdziesz do mnie powiesz mi , że kochasz mnie, a nie tamtą suke,że za późno to zrozumiałeś, a teraz jest za późno , żeby naprawić to co jest między nami.Możesz powiedzieć mi to i iść do niej. Nie będzie mi to przeszkadzało , wystarczy mi ta satysfakcja,że byłam tą jedyną , którą kochałeś.

Nie mogę Cię wykreślić ze swojego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Nie mogę Cię wykreślić ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też jesteś w moim życiu zbędny - bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo bardziej nie potrzebuję od Ciebie... ale nie byłeś mój.

jeżeli powiem Ci   że siedzę na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

jeżeli powiem Ci , że siedzę na dachu i oglądam gwiazdy i , że nie ma lepszego miejsca na świecie niż właśnie ten dach to wejdziesz , złapiesz mnie za rękę i zostaniesz na zawsze ?

Nie jestem taką grzeczną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Nie jestem taką grzeczną dziewczynką jak myślisz i muszę się teraz przyznać, że uwielbiam gdy trzyma dłoń na mojej pupie lub biodrze i mocno do siebie tuli przy tym czule całując.

Co ty od niego chcesz? Żeby ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV