głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił nie spóźniał się był punktualny przyjeżdżał po ciebie robił sto tysięcy niespodzianek był miły kochany

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił nie spóźniał się był punktualny przyjeżdżał po ciebie robił sto tysięcy niespodzianek był miły kochany rom
Co ty od niego chcesz? Żeby ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

Twoje zdjęcie wycięte ze szkolnej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Twoje zdjęcie wycięte ze szkolnej gazety, napis na trampkach, nuty twojego ulubionego zespołu - to wszystko przypomina mi, że kiedyś istniałeś, i gotowa byłam dla ciebie popełnić najgłupsze szaleństwo.

bo ten najlepszy  widząc cię bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

bo ten najlepszy widząc cię bez makijażu, w dresie, spiętych włosach i drżących dłoniach, które trzymają paczkę husteczek, by ocierać wciąż lecące łzy zawsze powie: mimo, że wyglądasz okropnie, to i tak cię kocham

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 sierpnia 2015

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. Tak kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły.

Co możesz zrobić? Przestań się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 sierpnia 2015

Co możesz zrobić? Przestań się bać i zacznij kopać w dupę ludzi, którzy nie przynoszą Ci dobrych rzeczy. No bo jaki masz pożytek z osób, w których towarzystwie nie czujesz się komfortowo? Czego nie wiesz? Fajność przyciąga fajność. Jak wymienisz kadrę na pozytywną, więcej pozytywnych przyjdzie, a te negatywne jednostki pójdą w dalekie pip. Nie bój się sprzedać kopa każdemu pajacowi, który sprawia, że czujesz się gorsza, słabsza, niefajna, mało ważna, głupia, wykorzystywana. Sekret tkwi w tym, że póki nie pokazujesz gdzie są drzwi, idioci nie wiedzą, jak w nie trafić. Pokaż drzwi i miej święty spokój. Nie potrzebujesz wokół siebie nikogo, kto sprawia, że nie czujesz się najfajniejsza na świecie.

Co dzień : Spotykam ludzi  których... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2015

Co dzień : Spotykam ludzi, których nie lubię, w miejscach, których nie znoszę. Mówię im rzeczy, których nie myślę, udając człowieka, którym nie jestem..

 Nie życz mi  proszę  spokojnej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

"Nie życz mi, proszę, spokojnej nocy, codziennie mam tak spokojną, że we śnie mogę umrzeć z nudów, życz mi w końcu niespokojnej i pełnej szaleństwa, takiej chcę nocy od ciebie".

Są trzy rzeczy  które przemijają i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Podobno miłość to magia  której... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Podobno miłość to magia, której nie można wyjaśnić żadnymi słowami. Wiesz, może to faktycznie prawda, skoro nie potrafię znaleźć słów, które w pełni oddałyby to, co czuję będąc przy tobie?

Nie marnuj czasu na zazdrość.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Nie marnuj czasu na zazdrość. Zazdrość jest nieskończonym błędnym kołem. Ktoś zawsze będzie coś miał, co ty chcesz mieć i zawsze będziesz miał coś, co ktoś chce mieć.

Dobrze jak ludzie w związku się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 sierpnia 2015

Dobrze jak ludzie w związku się czasem kłócą. Lepsze to niż obojętność, niż machnięcie ręką na problemy i udawanie, że nic się nie dzieje. Gdy się kłócicie to znaczy, że obojgu wam zależy, że to wszystko jeszcze ma dla was sens i próbujecie naprawić to co po drodze się pierdoli.

  Dlaczego go nie zatrzymasz?!... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2015

- Dlaczego go nie zatrzymasz?! - Ponieważ go kocham. - Kochasz go, więc pozwalasz mu odejść? - Tak. Jego szczęście jest ważniejsze niż moje. - Czemu o niego nie walczysz? - Bo do miłości nie można zmuszać.. - Zamierzasz poświęcić swoją radość życia? - .. już ją poświęciłam.. - Nie żałujesz? - Czasami.. ale kiedy widzę jego szczęśliwego.. z nią.. wiem, że podjęłam słuszną decyzję...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV