głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd I stanę tak pod twoimi drzwiami w Twojej białej koszuli całej przemoknientej od detniego deszu z rozmanym makijażem i zapłakanymi oczami i nie czekając aż otwor

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
I stanę tak pod twoimi drzwiami w Twojej białej koszuli całej przemoknientej od detniego deszu z rozmanym makijażem i zapłakanymi oczami i nie czekając aż otworzys
I stanę tak pod twoimi drzwiami w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

I stanę tak pod twoimi drzwiami w Twojej białej koszuli , całej przemoknientej od detniego deszu , z rozmanym makijażem i zapłakanymi oczami i nie czekając aż otworzysz w końcu wykrzyczę jak cholernie cie kocham.

mam się przejmować Twoim złamanym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

mam się przejmować Twoim złamanym sercem ? a przepraszam, czy ktoś się przejmował moim ? no właśnie. więc odbij ze zwierzaniem się i opisywaniem cierpienia, bo fundacją polsat nie jestem.

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko. '

Dla niego jesteś taka jaka być... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Dla niego jesteś taka jaka być powinnaś, bo nie ma na świecie faceta, który siedziałby z dziewczyną, która go nie interesuje. Nie kwestionuj tego.

Widujemy się  rozmawiamy   ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Widujemy się, rozmawiamy - ale żyjemy obok. Tak właśnie wygląda rozpad: implozja więzi i związków. Poprawna obojętność, urzędowe relacje. Sympatyczny brak zainteresowania.

Dopiero człowiek  przy którym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź.

Nie wiesz jak to jest gdy nie masz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Nie wiesz jak to jest,gdy nie masz żadnego powodu,by rano wstać i normalnie funkcjonować przez następne kilka godzin. Nie wiesz jak to jest wymuszać uśmiech,by pozbyć się zbędnych pytań. Nie wiesz jak to jest czuć ból przy każdym oddechu,który przypomina Ci o wszystkim co było i już nigdy nie wróci. Nic nie wiesz.

Nie chcę już nigdy tak cierpieć.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Nie chcę już nigdy tak cierpieć. Chcę w końcu spotkać kogoś kto pokocha naprawdę. Na poważnie. Nie dla zabawy. Źle znoszę samotność. Chcę w końcu być szczęśliwa.

Czasem człowiek boi się powiedzieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Czasem człowiek boi się powiedzieć drugiej osobie co czuje, bo nie wie jakie mogą być konsekwencje. Ale, jeśli nie zaryzykuje, nie będzie wiedzieć czy się opłaciło.

Chciałabym mieć kogoś  kto by mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Chciałabym mieć kogoś, kto by mnie uszczęśliwiał, Chciałabym być dla niego najważniejsza i najlepsza. Chciałbym mieć kogoś kto po prostu by mnie kochał mimo wszystko.

W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia.

Nie o to chodzi żeby mieć z kim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Nie o to chodzi żeby mieć z kim dzielić czas po to by się nie nudzić bo jest się samemu . Moim zdaniem nie wystarczy być z kimkolwiek , trzeba poczekać na kogoś kto staje się dla nas tym wszystkim z kim nawet siedzenie i patrzenie sobie w oczy nigdy nie staje się nudne

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV