głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Miałaś już w życiu taki moment w którym sama nie wiedziałaś co czujesz? Kiedy gubiłaś się w własnych myślach? Gdy kogoś ci brakowało ale wszystkich od siebie od

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Miałaś już w życiu taki moment w którym sama nie wiedziałaś co czujesz? Kiedy gubiłaś się w własnych myślach? Gdy kogoś ci brakowało ale wszystkich od siebie odrzuc
Miałaś już w życiu taki moment w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Miałaś już w życiu taki moment w którym sama nie wiedziałaś, co czujesz? Kiedy gubiłaś się w własnych myślach? Gdy kogoś ci brakowało, ale wszystkich od siebie odrzucałaś?

Męski facet powinien potrafić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Męski facet powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny.

Wstać rano  zrobić przedziałek i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać. Bez egoizmu, ale bardzo starannie, dbać o siebie i swoje własne uczucia. Poświęcać się temu co sprawia przyjemność. Ja zapisuje rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę. To bardzo ważne, by siebie samego nie nastawiać na dzień czy na całe ŻYCIE tak ambitnie, że niepowodzenie będzie nieuniknione. Jeśli człowiek chce za dużo osiągnąć, zaplanować, zrealizować, to jest stale z siebie niezadowolony. A może po to, by być z siebie zadowolonym, wystarczy robić rzeczy, które są potrzebne, godziwe, warte, dobre, bez wymagania od siebie więcej, niż można osiągnąć.

To wszystko ich wina  pomyślałam z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

To wszystko ich wina, pomyślałam z urazą, rozpędzając się powoli. Dla nich głupiejemy. Dla nich zakładamy obciskające majtki albo wypychające biustonosze, dla nich głodzimy się i katujemy sportem. A oni co? Nic! Zacisnęłam zęby. Od dziś skupiam się tylko na sobie.

Wszystko  co złego się przydarzyło... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Wszystko, co złego się przydarzyło w moim życiu, doprowadziło mnie do tego momentu, w jakim jestem. Nie żałuję. Ciągle się uczę. Na własnych i cudzych błędach.

I nagle stawała się tragiczną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

I nagle stawała się tragiczną postacią, która rozpaczliwie potrzebowała odrobiny czułości, albo przynajmniej mocnego drinka.

Kiedy pamiętasz o tym że  masz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Kiedy pamiętasz o tym że, masz zapomnieć, to znaczy, że jeszcze wspominasz. Dopiero gdy całkiem zapomnisz o zapominaniu, to zapomniałaś naprawdę.

Wiesz  dzisiaj znowu poczułam sens... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Wiesz, dzisiaj znowu poczułam sens życia, nie wiem czy to te śnieżne gwiazdki, kolorowe rękawiczki, czy może myśl że jest ktoś kto mnie kocha.

Nawet nie wiesz jakie to trudne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Nawet nie wiesz jakie to trudne patrzeć na Ciebie, Być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się.. Cholernie dużo się stało.

Zaczynałam się zastanawiać  czy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

Zaczynałam się zastanawiać, czy osoba, na którą czekam, kiedykolwiek się pojawi. Ale teraz wiem, że warto było czekać bo jesteś tym, na kogo czekałam.

To niewiarygodne  jak można czuć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2015

To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie. '

Jeśli któregoś dnia poczujesz  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2015

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że cię rozbawię, ale mogę płakać razem z tobą. Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że cię zatrzymam, ale mogę z tobą pobiec. Jeżeli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie... Obiecuję być wtedy z tobą i być cicho. Ale jeżeli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie szybko. Mogę cię wtedy potrzebować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV