głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Myślę że to nieprawda że sami siebie tworzymy. Nie. Tworzą nas wszystkie zdarzenia przez które zmuszeni byliśmy przebrnąć nieoczekiwane zbiegi okoliczności przy

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Myślę że to nieprawda że sami siebie tworzymy. Nie. Tworzą nas wszystkie zdarzenia przez które zmuszeni byliśmy przebrnąć nieoczekiwane zbiegi okoliczności przypadki
Myślę  że to nieprawda  że sami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Myślę, że to nieprawda, że sami siebie tworzymy. Nie. Tworzą nas wszystkie zdarzenia, przez które zmuszeni byliśmy przebrnąć, nieoczekiwane zbiegi okoliczności, przypadki, a także inni ludzie. My sami siebie tworzymy w najmniejszym stopniu i sami na siebie mamy najmniejszy wpływ. Czasem stajamy się zupełnym zaprzeczeniem swoich wyobrażeń oraz wszystkim, czym nigdy nie mieliśmy się stać. Każdy jest tym, kim jest, ale pamiętajcie - coś musiało zadecydować o tym, że taki właśnie jest..

Prawdziwe związki nie rozpadają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować.

Na czym ta intymność polega?   Na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Na czym ta intymność polega? - Na tym, że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w Tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim, kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś "nago psychicznie". Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie, której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś, komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz, że ta osoba tego nie obśmieje, nie wyszydzi, nie użyje przeciwko Tobie. Jest w stanie być obok.

Wiec kiedy bywa się razem?   Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Wiec kiedy bywa się razem? - Nie wiem może wtedy, kiedy jest się samemu. I kiedy tego drugiego człowieka już nie ma, i kiedy wiesz, ze nigdy już nie wróci do ciebie. Moze wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. Jeśli umiesz go pamiętać.

Są dwa etapy znajomości: tworzenie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Są dwa etapy znajomości: tworzenie historii i wspomnienia. Kiedy kogoś długo nie widzisz, możecie tylko wspominać to, co było dawniej. Nie macie już wspólnej historii, a rzeczy do opowiedzenia jest tyle, że na pytanie "Co nowego?" możesz odpowiedzieć tylko: "Nic nowego".

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 sierpnia 2015

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy , gdy on zakocha się w Tobie od potarganej , z czarwonym nosem , z zachrypniętym głosem , a nie gdy będziesz szła po mieście w niebiestkiej sukience i obejrzy sie za Tobą tak jak inni faceci. Wtedy , gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz , ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie , że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa.

A wiesz czego sie najbardziej się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

A wiesz czego sie najbardziej się boję ? Tego , że kiedys do ciebie podejde i wtulę ci się w ramiona , bo zapomnie że razem jestesmy tylko w mojej głowie.

Czasem chciałabym wziąć ten gupi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Czasem chciałabym wziąć ten gupi telefon do ręki , napisac ci jak bardzo mi zależy . No ale po co ? jak i tak nie odpiszesz tego co bym chciała?

I stanę tak pod twoimi drzwiami w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

I stanę tak pod twoimi drzwiami w Twojej białej koszuli , całej przemoknientej od detniego deszu , z rozmanym makijażem i zapłakanymi oczami i nie czekając aż otworzysz w końcu wykrzyczę jak cholernie cie kocham.

mam się przejmować Twoim złamanym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

mam się przejmować Twoim złamanym sercem ? a przepraszam, czy ktoś się przejmował moim ? no właśnie. więc odbij ze zwierzaniem się i opisywaniem cierpienia, bo fundacją polsat nie jestem.

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko. '

Dla niego jesteś taka jaka być... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Dla niego jesteś taka jaka być powinnaś, bo nie ma na świecie faceta, który siedziałby z dziewczyną, która go nie interesuje. Nie kwestionuj tego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV