głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym to dlaczego moje serce przyspiesza kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani to dlaczego ciągle mam Cię przed ocz

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym to dlaczego moje serce przyspiesza kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami?
Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym ,to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może.

I wciąż czekam na ten dzień  gdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

I wciąż czekam na ten dzień, gdy wstanę rano, zobaczę słońce za oknem i przeczytam wiadomość od Ciebie jak bardzo tęsknisz, kochasz i potrzebujesz.

Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział że spotkałeś swoje przeznaczenie.

Myślę  że to nieprawda  że sami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Myślę, że to nieprawda, że sami siebie tworzymy. Nie. Tworzą nas wszystkie zdarzenia, przez które zmuszeni byliśmy przebrnąć, nieoczekiwane zbiegi okoliczności, przypadki, a także inni ludzie. My sami siebie tworzymy w najmniejszym stopniu i sami na siebie mamy najmniejszy wpływ. Czasem stajamy się zupełnym zaprzeczeniem swoich wyobrażeń oraz wszystkim, czym nigdy nie mieliśmy się stać. Każdy jest tym, kim jest, ale pamiętajcie - coś musiało zadecydować o tym, że taki właśnie jest..

Prawdziwe związki nie rozpadają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować.

Na czym ta intymność polega?   Na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Na czym ta intymność polega? - Na tym, że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w Tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim, kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś "nago psychicznie". Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie, której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś, komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz, że ta osoba tego nie obśmieje, nie wyszydzi, nie użyje przeciwko Tobie. Jest w stanie być obok.

Wiec kiedy bywa się razem?   Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Wiec kiedy bywa się razem? - Nie wiem może wtedy, kiedy jest się samemu. I kiedy tego drugiego człowieka już nie ma, i kiedy wiesz, ze nigdy już nie wróci do ciebie. Moze wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. Jeśli umiesz go pamiętać.

Są dwa etapy znajomości: tworzenie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 sierpnia 2015

Są dwa etapy znajomości: tworzenie historii i wspomnienia. Kiedy kogoś długo nie widzisz, możecie tylko wspominać to, co było dawniej. Nie macie już wspólnej historii, a rzeczy do opowiedzenia jest tyle, że na pytanie "Co nowego?" możesz odpowiedzieć tylko: "Nic nowego".

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 sierpnia 2015

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy , gdy on zakocha się w Tobie od potarganej , z czarwonym nosem , z zachrypniętym głosem , a nie gdy będziesz szła po mieście w niebiestkiej sukience i obejrzy sie za Tobą tak jak inni faceci. Wtedy , gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz , ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie , że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa.

A wiesz czego sie najbardziej się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

A wiesz czego sie najbardziej się boję ? Tego , że kiedys do ciebie podejde i wtulę ci się w ramiona , bo zapomnie że razem jestesmy tylko w mojej głowie.

Czasem chciałabym wziąć ten gupi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2015

Czasem chciałabym wziąć ten gupi telefon do ręki , napisac ci jak bardzo mi zależy . No ale po co ? jak i tak nie odpiszesz tego co bym chciała?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV