głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Gdy emocje już opadną to stanę z boku Odpalę szluga i poczekam aż opadnie popiół I może w końcu kurwa znajdę jakieś fajne lokum Albo znajdę fajna pannę z bloku

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Gdy emocje już opadną to stanę z boku Odpalę szluga i poczekam aż opadnie popiół I może w końcu kurwa znajdę jakieś fajne lokum Albo znajdę fajna pannę z bloku co j
Gdy emocje już opadną to stanę z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Gdy emocje już opadną to stanę z boku Odpalę szluga i poczekam, aż opadnie popiół I może w końcu kurwa znajdę jakieś fajne lokum Albo znajdę fajna pannę z bloku co jej zajmę pokój Gdy emocje już opadną to poszukam żony Znajdę taką której łatwo się nie stuka goli Co będzie matka i kochanka, będzie miała usta Jolie Albo będzie miała usta które wpasuje do moich.  Gdy opadnie popiół

Dziś pierdolę wszystko i to nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Dziś pierdolę wszystko i to nie jest prowo, chcę tylko iść za rękę z tobą. Będziemy tutaj godnie żyć, nie liczy się hajs, nie liczy się nic.

Mogłabym ci wiele dać  to za czym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Mogłabym ci wiele dać, to za czym tęsknisz, mogłabym za tobą stać, uczynić wielkim gdybyś naprawdę chciał, powiedział to głośno,a karma jest zołzą pokaże ci samotność

Pusta przestrzeń przypomni ci o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Pusta przestrzeń przypomni ci o błędach, chciałeś ognia to z piekła ogień cię dosięga. I nie rozgrzeje serca jak prawdziwe emocje, bo znowu wyszło źle, a znowu chciałeś dobrze.

Może po pros­tu nie da się mieć w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Może po pros­tu nie da się mieć w życiu wszys­tkiego. Może tyl­ko te dob­re chwi­le, wy­pełnione czułością i poczu­ciem bez­pie­czeństwa po­win­ny wys­tar­czyć za wszystko?

Znowu mam ochotę na fajki. Z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Znowu mam ochotę na fajki. Z nikotyną dziś nie wchodzę w te szranki. Idę do nocnego, wypiję coś mocnego. Bo nie rozumiem, co doprowadziło Cię do tego,nie.

Musisz w siebie uwierzyć  mała.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Musisz w siebie uwierzyć, mała. Jeśli Ty tego nie zrobisz, to nie znajdziesz miejsca, gdzie jeszcze będziesz szczęśliwa. Inni mogą mówić, że cudownie, że dobrze, że najlepiej i idealnie, ale najważniejsze żebyś mogła powiedzieć to też Ty. Wiem, czasami trudno się podnieść kiedy ostatnio życie robiło wszystko, aby utrudnić krok w przód, ale jeśli nie teraz to kiedy? Bo przyjdzie moment kiedy będzie za późno na wiarę i wiesz co wtedy? Dopalisz się w ciszy, spłoniesz na marne. Po prostu uwierz w siebie, pokochaj siebie i żyj dla siebie.

Bo jak drugiej osobie zależy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2015

Bo jak drugiej osobie zależy to nigdy nie przestanie walczyć, nie odejdzie. Mimo wszystkich przeciwności i przykrości będzie obok, bo prawdziwa miłość nigdy nie minie. Pamiętaj, że to zdarza się tylko raz, więc jak już masz taką osobę to nie zepsuj tego.

Nie analizuj  nie wymyślaj  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2015

Nie analizuj, nie wymyślaj, nie układaj scenariuszy w swojej zapracowanej głowie, żyj chwilą, bądź tu i teraz, a przede wszystkim przestań się bać. Zasługujesz na to, żeby w końcu zacząć żyć.

Poznanie Ciebie było najlepszą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2015

Poznanie Ciebie było najlepszą rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła. Byłaś moim najlepszym przyjacielem i kochanką, i nie żałuję ani jednej sekundy spędzonej z Tobą.

Nie przekonasz kobiety  że jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2015

Nie przekonasz kobiety, że jest ładna. Jeśli ktoś kiedyś, w czasach dojrzewania powiedział jej, że posiada jakąś wadę, czy też jest brzydka, ona wierzy w to do dzisiejszego dnia. Może się oszukiwać, wmawiać sobie, że to nie ważne, akceptować tę wadę. Nawet uważać, że zamieniła ją w zaletę, ta część jej jest piękna. Wyrosnąć z brzydkiego kaczątka na oszałamiającego łabędzia. To czasem w jej głowie, gdy siedzi sama w swoim pokoju, pojawiają się myśli, wracają słowa wypowiedziane przez tę osobę wiele lat temu. Tak po prostu jest. To nigdy nie wyjdzie z jej głowy. Także zważajcie na swe słowa, bo mogą nigdy nie zostać zapomniane.

Niezależnie od tego  co zdarzyło... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2015

Niezależnie od tego, co zdarzyło się w Twoim życiu i w jak wielkiej rozsypce jesteś - zawsze jest czas na odniesienie sukcesu, odmienienie swojego losu, znalezienie nowej i lepszej drogi. Spróbuj tylko. Od teraz. Zacznij realizować marzenia. Zmień swoje myśli i przystąp do działania. Zrób cokolwiek dobrego dla siebie i tylko dla siebie. Napraw w sobie to, co wymaga naprawy. Pokochaj siebie na nowo z każdą chwilą. Ciesz się życiem w Twojej skórze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV