głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Zdarzają się tego rodzaju spotkania nawet z zupełnie nieznajomymi ludźmi którymi zaczynamy się interesować tak jakoś nagle niespodziewanie zanim zamienimy choćb

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Zdarzają się tego rodzaju spotkania nawet z zupełnie nieznajomymi ludźmi którymi zaczynamy się interesować tak jakoś nagle niespodziewanie zanim zamienimy choćby jedn
Zdarzają się tego rodzaju spotkania... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Zdarzają się tego rodzaju spotkania, nawet z zupełnie nieznajomymi ludźmi, którymi zaczynamy się interesować tak jakoś nagle, niespodziewanie, zanim zamienimy choćby jedno słowo.

Tak  możesz być dla mnie wszystkim.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Tak, możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłem od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sam dla siebie. Sam siebie nie znam w takich chwilach.

Niby silna a płacze po nocach.  Niby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Niby silna a płacze po nocach. Niby mądra a popełnia błędy. Niby odważna a boi sie powiedzieć co tak naprawdę czuje. Niby przyjacielska a tak naprawdę nienawidzi ludzi. Niby kochana a nadal sama. Wszystko jest takie "Niby"

I wrócę w tamto lato jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

I wrócę w tamto lato jak łączyła Nas chemia Przypomnę jak to było, jak mi było spoko Mieliśmy wierzyć drzewom a się wierzyło obłokom Się było hen wysoko, a spadało się pięknie Szkoda tylko, że nie było stać nas na więcej.  Gdy opadnie popiół

Gdy emocje już opadną to stanę z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Gdy emocje już opadną to stanę z boku Odpalę szluga i poczekam, aż opadnie popiół I może w końcu kurwa znajdę jakieś fajne lokum Albo znajdę fajna pannę z bloku co jej zajmę pokój Gdy emocje już opadną to poszukam żony Znajdę taką której łatwo się nie stuka goli Co będzie matka i kochanka, będzie miała usta Jolie Albo będzie miała usta które wpasuje do moich.  Gdy opadnie popiół

Dziś pierdolę wszystko i to nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Dziś pierdolę wszystko i to nie jest prowo, chcę tylko iść za rękę z tobą. Będziemy tutaj godnie żyć, nie liczy się hajs, nie liczy się nic.

Mogłabym ci wiele dać  to za czym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Mogłabym ci wiele dać, to za czym tęsknisz, mogłabym za tobą stać, uczynić wielkim gdybyś naprawdę chciał, powiedział to głośno,a karma jest zołzą pokaże ci samotność

Pusta przestrzeń przypomni ci o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Pusta przestrzeń przypomni ci o błędach, chciałeś ognia to z piekła ogień cię dosięga. I nie rozgrzeje serca jak prawdziwe emocje, bo znowu wyszło źle, a znowu chciałeś dobrze.

Może po pros­tu nie da się mieć w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Może po pros­tu nie da się mieć w życiu wszys­tkiego. Może tyl­ko te dob­re chwi­le, wy­pełnione czułością i poczu­ciem bez­pie­czeństwa po­win­ny wys­tar­czyć za wszystko?

Znowu mam ochotę na fajki. Z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Znowu mam ochotę na fajki. Z nikotyną dziś nie wchodzę w te szranki. Idę do nocnego, wypiję coś mocnego. Bo nie rozumiem, co doprowadziło Cię do tego,nie.

Musisz w siebie uwierzyć  mała.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2015

Musisz w siebie uwierzyć, mała. Jeśli Ty tego nie zrobisz, to nie znajdziesz miejsca, gdzie jeszcze będziesz szczęśliwa. Inni mogą mówić, że cudownie, że dobrze, że najlepiej i idealnie, ale najważniejsze żebyś mogła powiedzieć to też Ty. Wiem, czasami trudno się podnieść kiedy ostatnio życie robiło wszystko, aby utrudnić krok w przód, ale jeśli nie teraz to kiedy? Bo przyjdzie moment kiedy będzie za późno na wiarę i wiesz co wtedy? Dopalisz się w ciszy, spłoniesz na marne. Po prostu uwierz w siebie, pokochaj siebie i żyj dla siebie.

Bo jak drugiej osobie zależy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2015

Bo jak drugiej osobie zależy to nigdy nie przestanie walczyć, nie odejdzie. Mimo wszystkich przeciwności i przykrości będzie obok, bo prawdziwa miłość nigdy nie minie. Pamiętaj, że to zdarza się tylko raz, więc jak już masz taką osobę to nie zepsuj tego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV