głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Myślę że to nie prawda że sami siebie tworzymy. Nie. Tworzą nas wszystkie zdarzenia przez które zmuszeni byliśmy przebrnąć nieoczekiwane zbiegi okoliczności prz

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Myślę że to nie prawda że sami siebie tworzymy. Nie. Tworzą nas wszystkie zdarzenia przez które zmuszeni byliśmy przebrnąć nieoczekiwane zbiegi okoliczności przypadk
Myślę  że to nie prawda  że sami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2015

Myślę, że to nie prawda, że sami siebie tworzymy. Nie. Tworzą nas wszystkie zdarzenia, przez które zmuszeni byliśmy przebrnąć, nieoczekiwane zbiegi okoliczności, przypadki, a także inni ludzie. My sami siebie tworzymy w najmniejszym stopniu i sami na siebie mamy najmniejszy wpływ. Czasami stajemy się zupełnym zaprzeczeniem swoich wyobrażeń oraz wszystkim, czym nigdy nie mieliśmy się stać. Każdy jest tym kim jest, ale pamiętajcie- coś musiało zadecydować o tym, że taki właśnie jest.

'Przyjaźń między kobietą a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 sierpnia 2015

'Przyjaźń między kobietą a mężczyzną to spacer wąskim pasem lądu oddzielającym zatokę znajomości od oceanu miłości. Tak naprawdę przypływ oceanu i tak zaleje kawałek lądu.'

A może płakała  ponieważ... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 sierpnia 2015

A może płakała, ponieważ zawaliło się jej życie? Pierwszy lub kolejny raz? Pewnie tak, ponieważ tak się płacze, gdy kogoś się bardzo kocha albo kocha, a kochać nie powinno. Z bezsilności się wtedy płacze. Bardziej niż ze smutku lub bólu"

Kocham Cię i zamierzam dopilnować... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 sierpnia 2015

Kocham Cię i zamierzam dopilnować, byś wywiązał się z obietnicy, którą mi złożyłeś. Jeśli wrócisz, wyjdę za Ciebie. Jeśli nie dotrzymasz słowa, złamiesz mi serce.

 Powiem Wam coś. Nie jestem nikim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2015

"Powiem Wam coś. Nie jestem nikim wyjątkowym. Jestem zwyczajną dziewczyną. Mam niecałe metr sześćdziesiąt wzrostu i jestem przeciętna pod każdym względem,ale znam pewien sekret. Możecie zbudować mury aż do nieba, a mnie i tak uda się nad nimi przefrunąć. Możecie mnie przygwoździć do ziemi tysiącami karabinów, a i tak stawię opór. I jest nas tutaj wielu, więcej niż wam się wydaje. Ludzi, którzy odmówili zejścia na ziemię. Ludzi, którzy kochają w świecie bez murów, kochają aż po nienawiść, aż po bunt, wbrew nadziei i bez lęku. K o c h a m C i ę . Pamiętaj. Tego nam nie odbiorą".

Otaczaj się takimi ludźmi przy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2015

Otaczaj się takimi ludźmi przy których możesz otwarcie cieszyć się ze swoich sukcesów i jednocześnie mieć pewność, że Oni cieszą się Twoim szczęściem.

Niektórym ludziom pisane jest się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2015

Niektórym ludziom pisane jest się spotkać, niezależnie od tego, gdzie się znajdują czy dokąd wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną.

Bo jak drugiej osobie zależy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Bo jak drugiej osobie zależy to nigdy nie przestanie walczyć, nie odejdzie. Mimo wszystkich przeciwności i przykrości będzie obok, bo prawdziwa miłość nigdy nie minie. Pamiętaj, że to zdarza się tylko raz, więc jak już masz taką osobę to nie zepsuj tego.

Najpiękniejszym widokiem jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Najpiękniejszym widokiem jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza.

Istnieją trzy rodzaje miłości:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Istnieją trzy rodzaje miłości: Jedna jest krótka, jednak zostaje w naszym sercu na zawsze. To ta miłość pierwsza, niewinna. Druga jest uwięziona, nieszczęśliwa. Nigdy się nie zaczęła i nigdy się nie skończy. To miłość najsmutniejsza, bo odrzucona. Trzecia, ta najpiękniejsza- jest czymś niezwykłym. Widzimy wady i zalety ukochanej osoby i nie próbujemy jej zmieniać na siłę, bo cieszymy się, że po prostu jest. Kochamy nie za coś- ale mimo.

Ranimy się  kłócimy i krzyczymy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Ranimy się, kłócimy i krzyczymy czasem zbyt głośno niż jest to potrzebne, a gdzieś między to wplatamy miłość i wiarę w to, że każdy dzień jest kolejna cegłą umacniającą mur, który nazywamy naszym wspólnym życiem.

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 sierpnia 2015

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorem płaczę. Jestem nawet wtedy, gdy nie mam ochoty z nikim gadać, bo mam wszystko i wszystkich dość. Dla ciebie jestem zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV