głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Czego chcę? Twojej obecności przy Mnie. Chcę czuć Twoje usta na swoich. Chcę Cię przytulać co dzień z rana i szeptać jak bardzo Cię kocham gdy Ty budziłbyś się

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Czego chcę? Twojej obecności przy Mnie. Chcę czuć Twoje usta na swoich. Chcę Cię przytulać co dzień z rana i szeptać jak bardzo Cię kocham gdy Ty budziłbyś się wtulony
Czego chcę? Twojej obecności przy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 czerwca 2015

Czego chcę? Twojej obecności przy Mnie. Chcę czuć Twoje usta na swoich. Chcę Cię przytulać co dzień z rana i szeptać, jak bardzo Cię kocham, gdy Ty budziłbyś się wtulony w moje ramiona. Chcę robić Ci śniadania, słuchać Twojego marudzenia, gdy musisz iść zaspany pod prysznic. Chcę się z Tobą przekomarzać każdego poranka, kto pierwszy idzie do łazienki. Chcę z Tobą konsumować słodkie śniadania i to Tobie chcę je robić do łóżka. Chcę z Tobą wychodzić z mieszkania i z Tobą się żegnać, zaczynając tęsknić tuż za przekroczeniem progu naszego małego raju. Chcę wracać dla Ciebie w pośpiechu, aby przygotowywać Ci ulubione obiady. Chcę z Tobą jadać wspólne podwieczorki, kusząc Cię często słodkością swoich ust. Chcę z Tobą wieczorami oglądać filmy. Chcę przy Tobie zasypiać czując, że cały mój mały świat leży tuż przy Mnie, trzymając mnie za rękę

Pomyśl jak bardzo mnie zraniłeś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 czerwca 2015

Pomyśl jak bardzo mnie zraniłeś, jeśli po tym wszystkim, co dla Ciebie zrobiłam, po czasie jaki razem spędziliśmy, dziś śmiało i szczerze mówię Ci, że nic dla mnie nie znaczysz, że wbrew temu, co myślałam kiedyś, da się żyć bez Ciebie.

Wiesz czego mi brak? Poczucia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 czerwca 2015

Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

Czasami żałuję  że nie potrafisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 czerwca 2015

Czasami żałuję, że nie potrafisz czytać w myślach. Dowiedziałbyś się, że siedzisz w mojej głowie w każdej sekundzie dnia. Zadomowiłeś się tam na dobre.

Wódka nie naprawi Ci serca a wraz z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 czerwca 2015

Wódka nie naprawi Ci serca,a wraz z wypalanym papierosem nie wypuścisz z płuc miłości do niego.to tak nie działa, przykro mi.

Najczęściej poruszają nas słowa... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 czerwca 2015

Najczęściej poruszają nas słowa które ktoś wypowiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a właśnie dokładnie to najbardziej trafiło...

Kobieta nie zawsze potrzebuje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 czerwca 2015

Kobieta nie zawsze potrzebuje romantyka, bądź od czasu do czasu bezczelny, brutalny, pociągnij ją za sobą, przyciśnij do ściany i pocałuj tak, żeby straciła oddech!

Nie bierz życia na serio i tak nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 czerwca 2015

Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy...więc żyj póki możesz! Nie trać czasu na głupie kłótnie i sprzeczki, nie przejmuj się opinią innych którzy Cię nie znają... Baw się! Korzystaj z tego życia... Po prostu - bądź sobą!

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 czerwca 2015

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać, sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze, wierzysz w kłamstwa po to, by w kończu nauczyć się ufać tylko sobie, a czasami dobre rzeczy rozpadają się tylko po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać...

Zawsze mów  dziękuje  gdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 czerwca 2015

Zawsze mów "dziękuje" gdy usłyszysz komplement, cokolwiek, z każdego powodu. Nigdy ani się nie przypochlebiaj ani nie rozdrażniaj. Umiejętność akceptowania to uniwersalna cecha osób z wysokim poczuciem własnej wartości.

Smuciła się  że będzie tęsknić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 maja 2015

Smuciła się, że będzie tęsknić za nim każdego dnia aż do śmierci. I płakała nad sobą i zmianami, które w niej zaszły, bo czasami nawet zmiana na lepsze jest jak mała śmierć.

Nie ma piękniejszej chwili na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 maja 2015

Nie ma piękniejszej chwili na początku związku, niż kiedy splatasz palce z palcami innej osoby i czujesz jej uścisk. Masz przed sobą morze możliwości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV