głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać sprawy przyjmują zły obrót po to byś mógł

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać sprawy przyjmują zły obrót po to byś mógł docen
Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 czerwca 2015

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać, sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze, wierzysz w kłamstwa po to, by w kończu nauczyć się ufać tylko sobie, a czasami dobre rzeczy rozpadają się tylko po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać...

Zawsze mów  dziękuje  gdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 czerwca 2015

Zawsze mów "dziękuje" gdy usłyszysz komplement, cokolwiek, z każdego powodu. Nigdy ani się nie przypochlebiaj ani nie rozdrażniaj. Umiejętność akceptowania to uniwersalna cecha osób z wysokim poczuciem własnej wartości.

Smuciła się  że będzie tęsknić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 maja 2015

Smuciła się, że będzie tęsknić za nim każdego dnia aż do śmierci. I płakała nad sobą i zmianami, które w niej zaszły, bo czasami nawet zmiana na lepsze jest jak mała śmierć.

Nie ma piękniejszej chwili na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 maja 2015

Nie ma piękniejszej chwili na początku związku, niż kiedy splatasz palce z palcami innej osoby i czujesz jej uścisk. Masz przed sobą morze możliwości.

Opatrzność nie ma czasu ani ochoty... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 maja 2015

Opatrzność nie ma czasu ani ochoty na subtelności. Gdy los postanowi działać, nie bierze pod uwagę ludzkich rozterek i obaw. Po prostu, pewne fakty następują niezaleznie od naszej woli. Czasem z korzyścią dla nas, innym razem wręcz przeciwnie.

 Bywa tak czasem  dla mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2015

"Bywa tak czasem, dla mnie nienormalne by się w coś przybijać później nie robić nic wcale co za zachowanie, po co słowo honoru? jedno mówisz drugie robisz, jak zaufać twemu słowu?"

Żadne z nas nie jest perfekcyjne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2015

Żadne z nas nie jest perfekcyjne, daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad, których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać, bo wiemy, że znamy się zbyt dobrze, by to robić, wiemy, że to udawanie nawet choćbyśmy nie wiem jak chcieli nam nie wyjdzie. Nie w naszym przypadku. Oddajemy sobie nawzajem te najcenniejsze dla nas cząstki serca, które tak naprawdę są najłatwiejsze do zranienia, do rozłamania na poranione cząstki. Oddajemy je ze świadomością, że żadne z nas tego nie zaprzepaści. Troszcząc się o to co zdążyliśmy razem zbudować utwierdzamy się w przekonaniu, że jesteśmy dla siebie potrzebni, że bez siebie nie potrafimy oddychać. A w momentach, w których tęsknimy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo się kochamy.

Jesteś księgowym uczuć. Karcisz za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2015

Jesteś księgowym uczuć. Karcisz za szaleństwa. Rozliczasz z tego, co przypadkowe. Życia nie da się sprowadzić do samych kalkulacji.

 ...  cudzego serca nie wolno się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2015

(...) cudzego serca nie wolno się domagać, ono się nie należy, nie masz go zakontraktowanego. Musisz sobie na nie zasłużyć, codziennie.

Bądź dla mnie kimś ważnym Bądź... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2015

Bądź dla mnie kimś ważnym Bądź dla mnie całym światem Bądź dla mnie nowym dniem Bądź dla mnie zachodzącym słońcem Bądź dla mnie gwiazdką na niebie Bądź dla mnie powietrzem Bądź dla mnie Bądź mym pragnieniem. Bądź mym spełnieniem Bądź mym towarzyszem Bądź mym przyjacielem Bądź mym skarbem Bądź mym aniołem& Bądź mym Bądź mą ostoją Bądź mą podporą Bądź mą nadzieją Bądź mą radością. Bądź mą czułością Bądź mą miłością Poprostu bądź .

wróciłam godzinę temu ze szkoły.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2015

wróciłam godzinę temu ze szkoły. zjadłam obiad i zamiast brać się za lekcje i naukę, to siedzę przed komputerem, słuchając smutnych piosenek, bo w końcu wszystkim wisi, że posypał mi się świat.

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2015

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie, zerwali kontakt, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV