głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Opatrzność nie ma czasu ani ochoty na subtelności. Gdy los postanowi działać nie bierze pod uwagę ludzkich rozterek i obaw. Po prostu pewne fakty następują niez

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Opatrzność nie ma czasu ani ochoty na subtelności. Gdy los postanowi działać nie bierze pod uwagę ludzkich rozterek i obaw. Po prostu pewne fakty następują niezalezn
Opatrzność nie ma czasu ani ochoty... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 maja 2015

Opatrzność nie ma czasu ani ochoty na subtelności. Gdy los postanowi działać, nie bierze pod uwagę ludzkich rozterek i obaw. Po prostu, pewne fakty następują niezaleznie od naszej woli. Czasem z korzyścią dla nas, innym razem wręcz przeciwnie.

 Bywa tak czasem  dla mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2015

"Bywa tak czasem, dla mnie nienormalne by się w coś przybijać później nie robić nic wcale co za zachowanie, po co słowo honoru? jedno mówisz drugie robisz, jak zaufać twemu słowu?"

Żadne z nas nie jest perfekcyjne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2015

Żadne z nas nie jest perfekcyjne, daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad, których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać, bo wiemy, że znamy się zbyt dobrze, by to robić, wiemy, że to udawanie nawet choćbyśmy nie wiem jak chcieli nam nie wyjdzie. Nie w naszym przypadku. Oddajemy sobie nawzajem te najcenniejsze dla nas cząstki serca, które tak naprawdę są najłatwiejsze do zranienia, do rozłamania na poranione cząstki. Oddajemy je ze świadomością, że żadne z nas tego nie zaprzepaści. Troszcząc się o to co zdążyliśmy razem zbudować utwierdzamy się w przekonaniu, że jesteśmy dla siebie potrzebni, że bez siebie nie potrafimy oddychać. A w momentach, w których tęsknimy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo się kochamy.

Jesteś księgowym uczuć. Karcisz za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2015

Jesteś księgowym uczuć. Karcisz za szaleństwa. Rozliczasz z tego, co przypadkowe. Życia nie da się sprowadzić do samych kalkulacji.

 ...  cudzego serca nie wolno się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2015

(...) cudzego serca nie wolno się domagać, ono się nie należy, nie masz go zakontraktowanego. Musisz sobie na nie zasłużyć, codziennie.

Bądź dla mnie kimś ważnym Bądź... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2015

Bądź dla mnie kimś ważnym Bądź dla mnie całym światem Bądź dla mnie nowym dniem Bądź dla mnie zachodzącym słońcem Bądź dla mnie gwiazdką na niebie Bądź dla mnie powietrzem Bądź dla mnie Bądź mym pragnieniem. Bądź mym spełnieniem Bądź mym towarzyszem Bądź mym przyjacielem Bądź mym skarbem Bądź mym aniołem& Bądź mym Bądź mą ostoją Bądź mą podporą Bądź mą nadzieją Bądź mą radością. Bądź mą czułością Bądź mą miłością Poprostu bądź .

wróciłam godzinę temu ze szkoły.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2015

wróciłam godzinę temu ze szkoły. zjadłam obiad i zamiast brać się za lekcje i naukę, to siedzę przed komputerem, słuchając smutnych piosenek, bo w końcu wszystkim wisi, że posypał mi się świat.

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2015

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie, zerwali kontakt, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam.

Jesteśmy jak książki. Większość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 maja 2015

Jesteśmy jak książki. Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść.

Może dla Ciebie to dziwne  ale w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 maja 2015

Może dla Ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy, puścić piosenki dające mi do myślenia, rozmyślać. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej, ale mi to pomaga. W myślach tylko ten cały syf, który co chwile zagłusza muzyka. Lubię to. Cholernie mocno lubię odpocząć od świata i zostać sama z moimi problemami.

Bo miłość to świadomość  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 maja 2015

Bo miłość to świadomość, że jest się kimś najważniejszym. To życie z kimś, kto przytrzyma za rękę, gdy ziemia się zatrzęsie, a nie z kimś, kto sam co chwila będzie wywoływał trzęsienie ziemi . Miłość to siła, która nierozerwalnie łączy, spaja w jedno i nie pozwala wypowiadać słów, które tak bardzo ludzi dzielą. Bo miłość to niemożność wyobrażenia sobie życia bez tej osoby

W miłości nie chodzi o kilometry... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 maja 2015

W miłości nie chodzi o kilometry, wiek czy choćby płeć, to tylko bariery wystawiające nas na próbę, bo w miłości najważniejsze jest uczucie i bezgraniczne zaufanie do siebie nawzajem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV