głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu Spacerując wieczorem po parku zobaczyłam go z inną. Śmiali się przytulali całowali. Stanęłam na chwile by przypomnieć sobie moment w którym ze sobą zerwaliśmy.

izuu

izuu.moblo.pl
Spacerując wieczorem po parku zobaczyłam go z inną. Śmiali się przytulali całowali. Stanęłam na chwile by przypomnieć sobie moment w którym ze sobą zerwaliśmy. Gdy po
Spacerując wieczorem po parku... teksty

izuu dodano: 27 września 2010

Spacerując wieczorem po parku zobaczyłam go z inną. Śmiali się, przytulali, całowali. Stanęłam na chwile, by przypomnieć sobie moment, w którym ze sobą zerwaliśmy. Gdy poczułam jego wzrok na sobie, doszło do mnie, że taki nigdy nie nastąpił. Zobaczyłam w jego oczach przerażenie. Podbiegł do mnie i zaczął mówić, że to nie jest tak jak myślę. Spojrzałam na niego, lekko unosząc brwi. – Sugerujesz, że się przed chwilą nie całowaliście? – Tak to znaczy nie. Posłuchaj ja ci wszystko wytłumaczę, tylko… - skończ proszę. Jeśli myślisz, że się tym przejęłam to grubo się mylisz. –Wzruszyłam ramionami i poszłam przed siebie. Gdyby nie łzy, sama uwierzyłabym w to, co przed chwilą powiedziałam.

    teksty izuu dodał komentarz: ;** do wpisu 27 września 2010
dziękuję :  teksty izuu dodał komentarz: dziękuję :) do wpisu 26 września 2010
budzę się rano i spoglądając... teksty

izuu dodano: 26 września 2010

budzę się rano i spoglądając sennie w sufit, odtwarzam w myślach swój sen: w końcu odważyłam się do ciebie napisać. wymienialiśmy wiadomości przez kilka dni, aż w końcu postanowiliśmy się spotkać. byłam szczęśliwa. ubrałam się, umalowałam i wyszłam na umówione spotkanie. jednak tam nie dotarłam. obudził mnie dźwięk budzika. widocznie nawet w snach nie jest pisane nam bycie razem.

Wracałam sama późnym wieczorem do... teksty

izuu dodano: 26 września 2010

Wracałam sama późnym wieczorem do domu, gdy dostrzegłam grupkę osób siedzących na murze. Od razu poznałam, kto to. Była mojego chłopaka ze swoją zajebistą ekipą. Gdy przechodziłam obok nich, nagle wszyscy ucichli. Tylko z jej ust padło słowo: suka. Zatrzymałam się i podeszłam do niej. Nasze twarze dzieliło tylko kilka centymetrów. – Wiesz, jest mi naprawdę ciebie żal. W sumie nie dziwie się, że każdy chłopak rzuca cię zaledwie po kilku tygodniach. Jesteś nic nieznacząca dla świata osobą. Zwykłą nieszanującą siebie ani innych szmatą.- Poczułam, że ktoś łapie mnie za ramię.- Zostaw ją. Nie warto. – Na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Widziałam zazdrość w jej oczach. To wynagrodziło mi wszystkie upokorzenia, jakie do tej pory przez nią przeżyłam.

cieszę się  że się podoba :  teksty izuu dodał komentarz: cieszę się, że się podoba :* do wpisu 25 września 2010
Doskonale wiedziała jak będą... teksty

izuu dodano: 25 września 2010

Doskonale wiedziała jak będą wyglądały jej najbliższe dni, tygodnie, miesiące. Będzie udawać, że jest szczęśliwa. Gdy spotka go na szkolnym korytarzu, przejdzie obok niego obojętnie, jakby nic dla niej nie znaczył. Będzie kłamać, że już nic do niego nie czuję. A wszyscy będą jej wierzyć. W środku jednak będzie tęsknić. Jej serce wypełni pustka. Łzy zachowa na długie wieczory, kiedy przy kubku gorącego kakao będzie oglądać ich wspólne zdjęcia.

nie rozumiem o czym do mnie mówisz.... teksty

izuu dodano: 24 września 2010

nie rozumiem o czym do mnie mówisz. nie pamiętam czym jest miłość.

rozumiem  że nigdy nie będziemy... teksty

izuu dodano: 24 września 2010

rozumiem, że nigdy nie będziemy razem. więc nie utrudniaj mi tego i zostaw ten uśmiech dla siebie.

świetne    teksty izuu dodał komentarz: świetne ;* do wpisu 24 września 2010
dziękuję bardzo    teksty izuu dodał komentarz: dziękuję bardzo ;* do wpisu 23 września 2010
i po co mi to? te złudne nadzieje... teksty

izuu dodano: 23 września 2010

i po co mi to? te złudne nadzieje, że jeszcze kiedyś dostaniemy szansę na bycie razem. jestem naiwna, prawda?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV