głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu ulubiona litera? M. dlaczego? ponieważ wszystko co jest dla mnie ważne co kocham zaczyna się właśnie niej. miłość morze marzenia i ci dwaj panowie też. czas za

izuu

izuu.moblo.pl
ulubiona litera? M. dlaczego? ponieważ wszystko co jest dla mnie ważne co kocham zaczyna się właśnie niej. miłość morze marzenia i ci dwaj panowie też.
 ulubiona litera?  M.   dlaczego?... teksty

izuu dodano: 17 września 2010

-ulubiona litera? -M. - dlaczego? - ponieważ wszystko co jest dla mnie ważne, co kocham zaczyna się właśnie niej. miłość, morze, marzenia, i ci dwaj panowie też.

czas zabrał mi nawet wspomnienia. teksty

izuu dodano: 17 września 2010

czas zabrał mi nawet wspomnienia.

     teksty izuu dodał komentarz: ;*** do wpisu 16 września 2010
 jesteś szczęśliwa?... teksty

izuu dodano: 16 września 2010

-jesteś szczęśliwa? -oczywiście. -ale przecież jesteś zakochana.. Nieszczęśliwie zakochana. Przyjaciele cię zawiedli, to we wrogach znalazłaś oparcie. Nie rozumiem. - to takie dziwne, prawda? Moje serce należy do niego, mimo, że nawet o tym nie wie. Przyjaciele… to oni nazywają mnie przyjaciółką nie odwrotnie. Nie widzę w nich prawdziwych przyjaciół, więc nie zawiedli mnie tak do końca. Wrogowie… nigdy ich nie było. Ja też nie rozumiem jak mogę być szczęśliwa. Jednak jestem. Po co miałabym udawać? Dla kogo?

zrozum jesteś dla mnie ważny jednak... teksty

izuu dodano: 16 września 2010

zrozum jesteś dla mnie ważny jednak nie najważniejszy . tak jak ja kiedyś dla ciebie.

dał mi lizaka z napisem ' kocham... teksty

izuu dodano: 16 września 2010

dał mi lizaka z napisem ' kocham cię ' , pewnie tych z ' to już koniec ' nie było.

Stała oparta o szkolny parapet... teksty

izuu dodano: 15 września 2010

Stała oparta o szkolny parapet, wpatrzona w swoją pierwszą i tak naprawdę największą miłość, gdy podszedł do niej jej obecny chłopak. Spojrzała w jego oczy, a gdy chciał coś powiedzieć, przyłożyła mu palec do ust. Jej oczy stały się szkliste. Zamknęła je na chwile a po chwili po policzku popłynęły jej łzy. – Nic nie mów. Teraz moja kolej. Odkładałam to już zbyt wiele razy, by teraz ponownie się wycofać. Nie zrozum mnie źle. Naprawdę cię lubię, jesteś zajebistym chłopakiem, lecz pomyliłam się. Kolejny raz popełniłam błąd, za który teraz muszę zapłacić, raniąc Ciebie. Uwierz nie chciałam by do tego doszło. To koniec. Przepraszam. Nie potrafię znaleźć odpowiednich słów. Widzisz tego chłopaka? Nigdy nie przestał być dla mnie ważny. nie mogę nas oszukiwać.To nigdy nie powinno zaistnieć. - Spojrzała na niego ostatni raz i odeszła. Nie czekała na to, co powie. Zostawiła go samego z myślami. Wiedziała, że tak będzie lepiej. Jej łzy nie miały teraz znaczenia.

Cholernie zadufana w sobie szmata... teksty

izuu dodano: 15 września 2010

Cholernie zadufana w sobie szmata, manipulantka, oszustka, bezkompromisowa, nic nie warta dziewczyna. Naprawdę tak o mnie myślisz? to trochę dziwne, zważywszy na fakt, że przed naszą kłótnią byłam twoim ideałem.

o kilka spojrzeń za dużo. teksty

izuu dodano: 15 września 2010

o kilka spojrzeń za dużo.

Nie chcę przelotnych spojrzeń  czy... teksty

izuu dodano: 15 września 2010

Nie chcę przelotnych spojrzeń, czy ledwie widocznych uśmiechów. Chcę móc podejść do ciebie, przytulić, i spojrzeć głęboko w twoje oczy bez żadnych konsekwencji.

wiem  że każdy mi ufa.doceniam to.... teksty

izuu dodano: 14 września 2010

wiem, że każdy mi ufa.doceniam to. jednak musicie mi wybaczyć, że nie potrafię odwdzięczyć się tym samym.

ja jestem dopiero w trakcie czytania :  teksty izuu dodał komentarz: ja jestem dopiero w trakcie czytania :) do wpisu 14 września 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV