głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu proszę wybacz ja naprawdę nie chciałem. Pamiętasz jak mówiłaś że zawsze będę w twoim sercu i że zawsze będziesz mnie kochać? –Taka jest prawda. Niezależnie od

izuu

izuu.moblo.pl
proszę wybacz ja naprawdę nie chciałem. Pamiętasz jak mówiłaś że zawsze będę w twoim sercu i że zawsze będziesz mnie kochać? –Taka jest prawda. Niezależnie od sytuacj
  proszę  wybacz ja naprawdę nie... teksty

izuu dodano: 3 września 2010

- proszę, wybacz ja naprawdę nie chciałem. Pamiętasz jak mówiłaś, że zawsze będę w twoim sercu i że zawsze będziesz mnie kochać? –Taka jest prawda. Niezależnie od sytuacji zawsze będziesz częścią mnie, lecz to już koniec. Na zawsze.

Chciałabym usiąść gdzieś na... teksty

izuu dodano: 3 września 2010

Chciałabym usiąść gdzieś na dachu, nocą, w świetle gwiazd. spojrzeć w niebo i zacząć płakać ze szczęścia. Podziękować za to, że chociaż nie jesteśmy razem było dane mi cię poznać, bo przecież wiele dziewczyn może sobie tylko o tym pomarzyć. Nigdy nie zadawałam sobie sprawy z tego, jaką jestem szczęściarą. w sumie wszystko jeszcze przed nami.

pierwszy dzień szkoły. wracam do... teksty

izuu dodano: 2 września 2010

pierwszy dzień szkoły. wracam do domu,rzucam torbę na podłogę i odpalam kompa. to nic, że czeka mnie masa pracy domowej. nie mam na to głowy. potrzebuję muzyki, by zagłuszyć wszystkie myśli. wróciło wszystko... z tobą w roli głównej. a miało być tak pięknie.

jest inaczej. wszystko układa się w... teksty

izuu dodano: 2 września 2010

jest inaczej. wszystko układa się w inny sposób, nie wiem czy lepszy to się jeszcze okażę. na chwile obecną jestem jednak zadowolona z takiego obrotu sprawy, zobaczymy co będzie dalej...

korzystaj z życie  nie patrz za... teksty

izuu dodano: 31 sierpnia 2010

korzystaj z życie, nie patrz za siebie, w końcu wszystko się kiedyś skończy a ty będziesz marnować czas na rozpamiętywanie tego, czego się nie zrobiło.

chciałam cię przeprosić  że nie... teksty

izuu dodano: 31 sierpnia 2010

chciałam cię przeprosić, że nie byłam taka jak inne. nie zaufałam ci i teraz nie masz tej cholernej satysfakcji.

wiatr we włosach  echo odbijające... teksty

izuu dodano: 31 sierpnia 2010

wiatr we włosach, echo odbijające nasze śmiechy gdzieś w dali, codzienność, która różni się od każdej innej. beztroskie chwile, do których każdy zatęskni.

cofnąć czas o kilka tygodni i... teksty

izuu dodano: 29 sierpnia 2010

cofnąć czas o kilka tygodni i przeżyć wszystko jeszcze raz, bez obaw o konsekwencje.

Wbrew pozorom jestem cholerną... teksty

izuu dodano: 27 sierpnia 2010

Wbrew pozorom jestem cholerną optymistką, cieszącą się życiem. Mam gdzieś opinie innych, żyję własnym życiem, robię to, co mi się podoba a nie to, co mogłoby spodobać się innym, nie oglądam się za siebie. Jednak jak każdy normalny człowiek kocham, tęsknie, czasami płaczę. Nie widzę w tym nic dziwnego.

żyjcie na przekór tym  którzy was... teksty

izuu dodano: 27 sierpnia 2010

żyjcie na przekór tym, którzy was wkurwiają. // roni

Siedziałam w domu  gdy ktoś... teksty

izuu dodano: 27 sierpnia 2010

Siedziałam w domu, gdy ktoś zapukał do drzwi. Otworzyłam i zobaczyłam kilku znajomych mojego chłopaka. Czułam, że coś jest nie tak. Spojrzałam na nich pytająco, lecz dopiero po długim czasie, któryś odważył się cokolwiek powiedzieć. Rozumiałam, co piąte słowo. Za szybka jazda, motor, hamulce, wypadek, nie było szansy. Osunęłam się na ziemie. Nic do mnie nie docierało, czułam się jak w transie. Słyszałam jakieś wrzaski i dopiero, gdy poczułam, że ktoś mnie obejmuję, zorientowałam się, że to ja krzyczę. Nie wiem, co działo się ze mną przez kolejne dwa dni. Zadzwonił telefon, ktoś zapytał się dlaczego jeszcze mnie nie ma. Nie chciałam iść na pogrzeb, nie chciałam się żegnać. Lecz przyjaciele nie dopuścili do tego. Stanęłam nad jego grobem, wokół zebrało się z tysiąc osób, odgłos motorów, padający deszcz, płacz, to wszystko wydawało się nie być realne. Jednak wiedziałam, że to koniec.

 kiedy zauważyłaś  że coś jest... teksty

izuu dodano: 27 sierpnia 2010

-kiedy zauważyłaś, że coś jest nie tak? - kiedy nie napisał mi dobranoc przed snem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV