głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wpis jest mój  nie zozolandi. teksty izuu dodał komentarz: wpis jest mój, nie zozolandi. do wpisu 2 października 2010
Spieprzyłam sobie życie. Zrobiłam... teksty

izuu dodano: 2 października 2010

Spieprzyłam sobie życie. Zrobiłam z siebie szmatę, tylko po to byś zwrócił na mnie uwagę. Moim życiem stały się dragi a imprezy są na porządku dziennym. Mimo wszystko wiem, że to była miłość. Przynajmniej z mojej strony. W przeciwnym razie nigdy nie zdecydowałabym się na taki krok. Teraz wiem, że mnie wykorzystałeś. Chciałabym cię znienawidzić, lecz nie wiem czy potrafię… jestem zbyt słaba...

jestem gotowa przeżyć wieczność... teksty

izuu dodano: 2 października 2010

jestem gotowa przeżyć wieczność tylko, gdy będę mieć pewność, że będziesz obok.

to trudne. kocham go i zrobiłabym... teksty

izuu dodano: 2 października 2010

to trudne. kocham go i zrobiłabym dla niego wszystko. jednak wiem, że ona kocha go równie mocno. w sumie ją rozumiem, bo ja na jej miejscu wolałabym umrzeć niż go zostawić. mimo wszystko jej nienawidzę.

to takie dziwne. on ma dziewczynę... teksty

izuu dodano: 2 października 2010

to takie dziwne. on ma dziewczynę, tym masz chłopaka a oboje chcielibyście mieć siebie.

kochał mnie. widziałam to w jego... teksty

izuu dodano: 1 października 2010

kochał mnie. widziałam to w jego oczach, gdy leżąc na szpitalnym łóżku z trudem powstrzymywał łzy. jego ostatnie słowa mówiące 'zawsze będę przy tobie' dostatecznie utwierdziły mnie w tym fakcie. miałam ochotę odejść razem z nim. płakałam, wrzeszczałam, byłam nieobecna. tak mijało większość moich dni. zawsze towarzyszyła mi myśl, że to wszystko było przeze mnie. nie wierzyłam w to , co mówi. nie odwzajemniłam jego uczucia. dopiero teraz, gdy już jest za późno uświadomiłam sobie jak wielki popełniłam błąd. od zawsze był mi potrzebny do normalnego funkcjonowania, tylko nie chciałam przyjąć tego do wiadomości.

stanęła cała przemoczona przed... teksty

izuu dodano: 1 października 2010

stanęła cała przemoczona przed jego drzwiami. otworzył jej po krótkim czasie. - kochanie, co się stało? co ty tutaj robisz? -ona tam jest prawda? - o czym ty mówisz? -wyczuła, że jest zdenerwowany- czyli mam rację... wiesz, że była moją przyjaciółką? spieprzyłeś dwie rzeczy jednocześnie. miłość i przyjaźń. jesteś z siebie dumny? - przepraszam... - spojrzała na niego, by sprawdzić czy sobie nie żartuję. -przepraszam!? nie jesteś wart tego wszystkiego. spojrzała na niego po raz ostatni i odeszła. do samego końca miała nadzieje, że za nią pobiegnie, wyjaśni. kolejne rozczarowanie.

cudowne masz wpisy    teksty izuu dodał komentarz: cudowne masz wpisy ;* do wpisu 1 października 2010
zrobiłeś ze mnie szmate tylko... teksty

izuu dodano: 1 października 2010

zrobiłeś ze mnie szmate tylko dlatego, że nie chciałam się z Tobą przespać. gdybym to zrobiła pewnie okazałabym się dziwką, ale wiesz co? ważne, że mam do siebie szacunek przed samą sobą.

Kiedyś powiem ci jak bardzo mnie... teksty

izuu dodano: 1 października 2010

Kiedyś powiem ci jak bardzo mnie skrzywdziłeś. Ile nocy przepłakałam, myśląc o tobie. Jak bardzo nienawidziłam samotnie spędzonych wieczorów z kubkiem gorącej herbaty. Opowiem ci o tym jak przyjaciółki siłą powstrzymywały mnie, bym nie zrobiła krzywdy twojej ‘koleżance’. Zawsze będziesz zajmował jakieś miejsce w moim sercu. Boję się tylko że jest ono zbyt duże i nie wystarczy miejsca dla kogoś nowego .

haha. świetne    teksty izuu dodał komentarz: haha. świetne ;* do wpisu 1 października 2010
świat jest pokręcony  ludzie dziwni... teksty

izuu dodano: 1 października 2010

świat jest pokręcony, ludzie dziwni a życie nie do ogarnięcia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV