głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izka2609 Wszyscy myślą że jestem nadzwyczajnie twarda i silna psychicznie tak cholernie się mylą. Życie mnie tego jeszcze nie nauczyło natomiast nauczyło mnie że słabość

izka2609

izka2609.moblo.pl
Wszyscy myślą że jestem nadzwyczajnie twarda i silna psychicznie tak cholernie się mylą. Życie mnie tego jeszcze nie nauczyło natomiast nauczyło mnie że słabość naj
Wszyscy myślą  że jestem... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

Wszyscy myślą, że jestem nadzwyczajnie twarda i silna psychicznie, tak cholernie się mylą. Życie mnie tego jeszcze nie nauczyło, natomiast nauczyło mnie, że słabość najlepiej okazywać przed samą sobą, płacząc nocami w poduszkę, kiedy nikt nie słyszy. Można płakać wtedy dając upust wszystkim emocją, bez żadnych pohamowań, wyrzucając z siebie wszystkie emocje, aż do momentu w którym się zaśnie, po to by rano wstać i z uśmiechem ruszyć przed siebie udając silną.

Bo o prawdziwej miłości nie... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

Bo o prawdziwej miłości nie zapomnisz przez tydzień, miesiąc, rok. Nie zapomnisz nigdy. To zawsze będzie żyło w Tobie. A jedno spojrzenie czy słowo przywróci całe szczęście, które związane było z Nim. Lecz On nie będzie już pamiętał, jak miałaś na imię.

Natura tak skonstruowała człowieka... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

Natura tak skonstruowała człowieka, że nic mu się bardziej nie podoba niż to, co traci. Niczego bardziej nie pragnie od tego, co mu się odbiera.

Skoro byłam dla Ciebie taka ważna?... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

Skoro byłam dla Ciebie taka ważna? To dlaczego teraz Ciebie tu nie ma? Dlaczego nie rozmawiamy, nie śmiejemy, nie spotykamy się i nawet nie potrafimy sobie powiedzieć głupiego cześć ? A podobno byłam taka ważna. Podobno.

Ludzie uciekają  daleko i... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

Ludzie uciekają, daleko i niepostrzeżenie. Myślą, że gdy wyjadą, wszystkie problemy zostaną w ich domach, za szczelnie zamkniętymi drzwiami. Podczas, gdy oni wiozą te problemy ze sobą, do swoich nowych, nieodkrytych przez serce miejsc. I na nic zdaje się ich ucieczka, pogoń za szczęściem, czy jak to jeszcze nazywają. Gdziekolwiek będziesz, zabierasz ze sobą wszystko, każdy kawałek duszy, najmniejszą część roztrzaskanego serca, a co najważniejsze samego siebie. Bo nie jesteś w stanie uciec przed czymś, co jest w tobie. Nie możesz wyjąć serca, włożyć do słoika, zakneblować pod łóżkiem i uciec. Po prostu nie możesz. Bo wtedy już zupełnie przestaniesz żyć. / yezoo

Znajdź faceta  który nazwie Cię... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

Znajdź faceta, który nazwie Cię piękną kobietą.. Który zadzwoni do Ciebie kiedy się rozłączysz, który nie zaśnie tylko po to, aby móc patrzeć jak śpisz. Poczekaj na mężczyznę, który będzie całował cię w czoło pokazując jak bardzo Cię kocha, który będzie uwielbiał twój wygląd w dresie, czy w piżamie, który będzie dumny trzymając Cię za rękę przy swoich znajomych - który będzie uważał Cię za piękną niezależnie od tego czy masz makijaż, czy nie. Poczekaj na tego, który przy swoich znajomych powie "To ta jedyna..'

Są takie osoby  których mimo... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

Są takie osoby, których mimo wszystko nie potrafimy zapomnieć, o których istnieniu pamiętamy zawsze choć nie chcemy o tym mówić. Nieważne, że wygasło to co było między nami, jakieś uczucie, przyjaźń czy miłość, sentyment gdzieś na dnie pozostanie do samego końca a blizny w pamięci jeszcze nie raz zostaną rozdrapane.

Nawet nie potrafię Cię... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

Nawet nie potrafię Cię znienawidzić, nie potrafię być obojętna, twarda jak kamień. Nie potrafię przejść obok i nie mieć nawet jednej myśli w głowie o Tobie.

Niektórych spraw nie zmienisz... teksty

izka2609 dodano: 30 października 2013

Niektórych spraw nie zmienisz, równocześnie nie raniąc siebie..

Będziesz płakać  tęsknić  a... teksty

izka2609 dodano: 30 października 2013

Będziesz płakać, tęsknić, a serce pęknie Ci za każdym razem, gdy tylko pomyślisz, że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się, rano nic się nie zmieni. Tysiąc razy podejmiesz próby zapomnienia, ale to wróci, przecież zawsze wraca, prawda? Raz będziesz go nienawidzić i życzyć mu najgorszego, ale potem uświadamiasz sobie, że nadal jest jedyną osobą, do której chciałabyś się przytulić. Podrzesz zdjęcia, które następnie misternie posklejasz. Jednak kiedy już dotkniesz prawdziwego dna. Kiedy serce pęknie Ci o ten jeden raz za dużo, zaczniesz żyć. [..] /esperer

Tęskniłam  godząc się na jego... teksty

izka2609 dodano: 30 października 2013

Tęskniłam, godząc się na jego obojętność. Może wolałam sama podpalać ostatni żar nadziei, niż uświadomić sobie, że w jego życiu nie ma dla mnie miejsca. Tkwiąc tak w bezustannej niepewności, traciłam siebie nie zyskując jego..

 Halo? Tu pralnia.    Dzień dobry... teksty

izka2609 dodano: 30 października 2013

-Halo? Tu pralnia. - Dzień dobry, czy mogłaby Pani wyprać moje życie w Perwoll Color Magic? Bo tak jakoś ostatnio straciło kolor.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV