głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izka2609 Wiesz jakie to uczucie gdy nagle uświadamiasz sobie że dla niego byłaś stawką w męskim zakładzie ? Tak takim asem kier w pierwszym rozdaniu choć nie dla niego.

izka2609

izka2609.moblo.pl
Wiesz jakie to uczucie gdy nagle uświadamiasz sobie że dla niego byłaś stawką w męskim zakładzie ? Tak takim asem kier w pierwszym rozdaniu choć nie dla niego.
Wiesz jakie to uczucie gdy nagle... teksty

izka2609 dodano: 25 października 2013

Wiesz jakie to uczucie gdy nagle uświadamiasz sobie, że dla niego byłaś stawką w męskim zakładzie ? Tak, takim asem kier w pierwszym rozdaniu, choć nie dla niego. W pierwszym rozdaniu pokera. Pokera, którego wygrał, choć podobno włączył do swojej gry emocje. Mimo wszystko zastanawiasz się kim jesteś dzisiaj? Dla niego, dla samej siebie...

Zaufanie to świadomość  że ktoś... teksty

izka2609 dodano: 25 października 2013

Zaufanie to świadomość, że ktoś może skrzywdzić cię jednym ruchem i całkowita pewność, że tego nie zrobi.

Dbaj o Niego  bo masz wszystko   bez... teksty

izka2609 dodano: 25 października 2013

Dbaj o Niego, bo masz wszystko, bez czego ja muszę uczyć się żyć. Dbaj o Niego, bo to ty masz cały mój świat, bo on w jednej osobie się streszczał.

Mam nadzieje  że nadejdzie taki czas... teksty

izka2609 dodano: 25 października 2013

Mam nadzieje, że nadejdzie taki czas kiedy ona nie będzie miała już dla Ciebie znaczenia. Przechodząc obok mnie, obojętnie na ciebie spojrzę i zaśmieję ci się w twarz, by za rogiem znów ronić łzy. Może wtedy zrozumiesz ile cennego straciłeś i jak bardzo byłam Ci bliska. Może wtedy zatęsknisz, patrząc na nasze stare wspólne zdjęcie. W końcu weźmiesz się w garść, odrzucisz tą cholerną męską dumę i odważysz się na jedno słowo "przepraszam", tylko tyle za wszystkie lata moich łez.

 Cz.2 I gdy przychodzi wieczór... teksty

izka2609 dodano: 25 października 2013

(Cz.2)I gdy przychodzi wieczór, który spędzasz sam, a słońce zachodzi, na około błoga cisza, w tle słychać twoją ulubioną muzykę, okrywasz się kocem, bo mimo iż jest lato to temperatura nie daje Ci innego wyjścia i obejmujesz kubek ciepłego kakao wtedy pamiętasz najbardziej. Nie ma wtedy nic co sprawiłoby, że przestaniesz o tym myśleć. Zaczynasz żałować, że już nie jest tak jak dawniej. Tu już nie jest ważne kogo to była wina, tu powinno się liczyć to co oby dwoje czujecie. Chociaż może i to staje się nie ważne. Wiem tyle, że jest Ci wtedy cholernie przykro, tak bardzo, że łzy same uciekają z oczu spełzając z twoich policzków. Masz wtedy moment załamania, bo tęsknisz, za nim, za tym co było kiedyś, za szczerością, za zaufaniem. Za taką chwilą, którą już nigdy nie będziesz w stanie z nikim innym stworzyć. Za znajomością chwilową, krótką, ale pełną wrażeń, nietypową i jedyną, niepowtarzalną, unikatową..

 Cz.1 Jeśli coś stracisz  jeśli to... teksty

izka2609 dodano: 25 października 2013

(Cz.1)Jeśli coś stracisz, jeśli to było dla Ciebie coś bardzo ważnego to nie jesteś w stanie z tym się od tak pogodzić. Nie da się od tak zapomnieć, nie da się zmienić tego z dnia na dzień z czegoś najważniejszego w nic.Jeśli nie można tego naprawić, jeśli nie możesz tego odzyskać i zdajesz sobie sprawę, że to już nie wróci ogarnia Cię ogromna pustka. Czujesz, że czegoś Ci brak i wiesz czego. Niestety ale nie znajdziesz nic zastępczego, bo nic już nie będzie takie samo. Nikt nie jest w stanie Ci zastąpić akurat tej osoby, którą utraciłeś. Zostają Ci tylko wspomnienia, te piękne wspomnienia, które tak strasznie przypominają Ci jak kiedyś było cudownie, a jak jest teraz. Ranią, te wspomnienia cholernie ranią, ale pozostały Ci tylko one więc ich się trzymasz.

Nie  ona nie może być tą jedyną... teksty

izka2609 dodano: 24 października 2013

Nie, ona nie może być tą jedyną, której chciałeś Tą, która ukradła mój świat. To nie jest prawdziwe, to niesprawiedliwe To mój dzień, to moja noc. A tak przy okazji, kim jest ta dziewczyna, żyjąca moim życiem? Były sekrety, których nikt inny nie znał Jest powód, lecz nie wiem dlaczego, myślałam, że one wszystkie należą do mnie.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

izka2609 dodano: 24 października 2013

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z tej osoby nigdy. Choćby nie wiem co zrobiła, gdzie i z kim była. Zawsze wracasz. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O jej szczęście, o to żeby cieszyła się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Nie pytaj mnie skąd to wiem.

Nawet nie wiesz jak boli mnie serce i... teksty

izka2609 dodano: 24 października 2013

Nawet nie wiesz jak boli mnie serce i chce mi się płakać, kiedy stoisz metr ode mnie. Zerkamy na siebie, ale już nie mogę Cie przytulić, pocałować, nie mogę zapytać nawet "jak się czujesz?". Jestem jak na uwięzi.

Miłość jest wtedy kiedy on kocha... teksty

izka2609 dodano: 24 października 2013

Miłość jest wtedy kiedy on kocha inną, a ty uśmiechasz się i mówisz: Jestem szczęśliwa kiedy on jest szczęśliwy.

Czasami uczucia innych zaskakują nas... teksty

izka2609 dodano: 24 października 2013

Czasami uczucia innych zaskakują nas tak bardzo, że nie umiemy sobie z nimi poradzić.

Jeżeli nie potrafisz dla ukochanej... teksty

izka2609 dodano: 24 października 2013

Jeżeli nie potrafisz dla ukochanej osoby zrobić wszystkiego, to znaczy że nie potrafisz zrobić nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV