głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 On nauczył mnie rzeczy najważniejszej ze wszystkich… Żeby kłaść nacisk Na życie. Nie wierzę w propozycje remisów. To wykręty ludzi którzy się boją że przegrali.

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
On nauczył mnie rzeczy najważniejszej ze wszystkich… Żeby kłaść nacisk Na życie.
On nauczył mnie rzeczy... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 listopada 2017

On nauczył mnie rzeczy najważniejszej ze wszystkich… Żeby kłaść nacisk Na życie.

Nie wierzę w propozycje remisów. To... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 listopada 2017

Nie wierzę w propozycje remisów. To wykręty ludzi, którzy się boją, że przegrali. więcej Colleen Hoover – Ugly Love

I jeśli jesteś zakochany  to... teksty

maagdaaa6 dodano: 27 lipca 2017

I jeśli jesteś zakochany, to jesteś szczęściarzem, bo większość z nas jest przez kogoś rozgoryczona. Wzniecając ogień w naszych wnętrzach dla zabawy aby odciągnąć nasze serca od wiecznej tęsknoty za nimi, lecz ja zawsze będę za nim tęsknić.

Może prawdziwe uczucie to nie nagły... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 lipca 2017

Może prawdziwe uczucie to nie nagły płomień, trzęsienie ziemi. Może wystarczy dotknięcie dłoni, silny uścisk ramion, łagodny głos. I może nie od razu zmienia świat, a jedynie dwa życia na lepsze, trochę spokojniejsze i nie tak strasznie samotne.

Teraz moje drinki i uczucia się... teksty

maagdaaa6 dodano: 9 sierpnia 2016

Teraz moje drinki i uczucia się pomieszały. Zawsze tęsknię za ludźmi, za którymi nie powinnam. Czasem musisz spalić niektóre mosty, by zbudować dystans. Wiem, że kontroluję swoje myśli i powinnam przestać wspominać.

Mieliśmy się poznać tylko na... teksty

maagdaaa6 dodano: 18 maja 2016

Mieliśmy się poznać tylko na chwilę, a nie poznawać. Chyba nawet czas nie przypuszczał, że możemy go tyle sobie nawzajem zająć. I właśnie tego cholernego czasu on tak bardzo potrzebował, a ja chciałam mu go dać. On - nauczył mnie tęsknić lecz nie czekać, okazywać czułość lecz nie pokazywać uczuć, uśmiechać się pomimo bólu, nie zadawać pytań i szanować potrzebę ciszy. Ja - próbowałam go nauczyć, żeby choć na jeden dzień potrafił mnie pokochać. To dzięki niemu zrozumiałam jaka jest różnica między nauczyć, a próbować nauczyć i czego nigdy nauczyć się nie da.

Niektórzy po prostu są na chwilę.... teksty

maagdaaa6 dodano: 17 maja 2016

Niektórzy po prostu są na chwilę. Może i najważniejszą w życiu. Może tą jedyną, do której będzie wracać się przez lata, nawet gdy pozostawione spojrzenie doszczętnie wyblaknie. Ci, którym zawdzięcza się choć jeden wers, są pomimo.Trzeba tylko iść dalej. Po inne spojrzenia. Po inne chwile. Po nowy początek. By nie zatracić w sobie chęci do czegoś, dzięki czemu jesteśmy tacy, jacy jesteśmy.

Jest 7 milionów ludzi na tej... teksty

maagdaaa6 dodano: 16 maja 2016

Jest 7 milionów ludzi na tej planecie, których nie spotkałam, i 195 krajów, których nie odwiedziłam. Ciągle tkwię jednak w tym niewielkim mieście, będąc zmuszoną do podejmowania decyzji o mojej przyszłości, kiedy ledwo wiem, kim jestem.

Jeśli tak dobrze się zastanowić... teksty

maagdaaa6 dodano: 16 maja 2016

Jeśli tak dobrze się zastanowić, powiedziała, miłość to w sumie nic wielkiego, ale też, z drugiej strony, niczego większego nie znajdziesz.

Wspomnienia są dla mnie bardzo... teksty

maagdaaa6 dodano: 10 marca 2016

Wspomnienia są dla mnie bardzo ważne. Nie jestem jednak człowiekiem, który w przeszłości widzi coś, czego nie da się poczuć teraz. Nie tęsknię nadmiernie za tym, co było. Czasem odczuwam sentyment, ale cieszę się tym, co jest.

Wszystkie zmiany  nawet najbardziej... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 listopada 2015

Wszystkie zmiany, nawet najbardziej upragnione, odznaczają się melancholią, bo to, co porzucamy, jest cząstką nas samych; trzeba dla jednego życia umrzeć, aby do innego wstąpić.

Ile niewypowiedzianych słów... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 września 2015

Ile niewypowiedzianych słów przepadło na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych...

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 247 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV