głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Pierwsza miłość jest piękna dopóki trwa. Mnie interesuje ostatnia. Teraz moje drinki i uczucia się pomieszały. Zawsze tęsknię za ludźmi za którymi nie powinnam.

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Pierwsza miłość jest piękna dopóki trwa. Mnie interesuje ostatnia.
Pierwsza miłość jest piękna... teksty

maagdaaa6 dodano: 27 sierpnia 2016

Pierwsza miłość jest piękna dopóki trwa. Mnie interesuje ostatnia.

Teraz moje drinki i uczucia się... teksty

maagdaaa6 dodano: 9 sierpnia 2016

Teraz moje drinki i uczucia się pomieszały. Zawsze tęsknię za ludźmi, za którymi nie powinnam. Czasem musisz spalić niektóre mosty, by zbudować dystans. Wiem, że kontroluję swoje myśli i powinnam przestać wspominać.

Mieliśmy się poznać tylko na... teksty

maagdaaa6 dodano: 18 maja 2016

Mieliśmy się poznać tylko na chwilę, a nie poznawać. Chyba nawet czas nie przypuszczał, że możemy go tyle sobie nawzajem zająć. I właśnie tego cholernego czasu on tak bardzo potrzebował, a ja chciałam mu go dać. On - nauczył mnie tęsknić lecz nie czekać, okazywać czułość lecz nie pokazywać uczuć, uśmiechać się pomimo bólu, nie zadawać pytań i szanować potrzebę ciszy. Ja - próbowałam go nauczyć, żeby choć na jeden dzień potrafił mnie pokochać. To dzięki niemu zrozumiałam jaka jest różnica między nauczyć, a próbować nauczyć i czego nigdy nauczyć się nie da.

Niektórzy po prostu są na chwilę.... teksty

maagdaaa6 dodano: 17 maja 2016

Niektórzy po prostu są na chwilę. Może i najważniejszą w życiu. Może tą jedyną, do której będzie wracać się przez lata, nawet gdy pozostawione spojrzenie doszczętnie wyblaknie. Ci, którym zawdzięcza się choć jeden wers, są pomimo.Trzeba tylko iść dalej. Po inne spojrzenia. Po inne chwile. Po nowy początek. By nie zatracić w sobie chęci do czegoś, dzięki czemu jesteśmy tacy, jacy jesteśmy.

Jest 7 milionów ludzi na tej... teksty

maagdaaa6 dodano: 16 maja 2016

Jest 7 milionów ludzi na tej planecie, których nie spotkałam, i 195 krajów, których nie odwiedziłam. Ciągle tkwię jednak w tym niewielkim mieście, będąc zmuszoną do podejmowania decyzji o mojej przyszłości, kiedy ledwo wiem, kim jestem.

Jeśli tak dobrze się zastanowić... teksty

maagdaaa6 dodano: 16 maja 2016

Jeśli tak dobrze się zastanowić, powiedziała, miłość to w sumie nic wielkiego, ale też, z drugiej strony, niczego większego nie znajdziesz.

Wspomnienia są dla mnie bardzo... teksty

maagdaaa6 dodano: 10 marca 2016

Wspomnienia są dla mnie bardzo ważne. Nie jestem jednak człowiekiem, który w przeszłości widzi coś, czego nie da się poczuć teraz. Nie tęsknię nadmiernie za tym, co było. Czasem odczuwam sentyment, ale cieszę się tym, co jest.

Wszystkie zmiany  nawet najbardziej... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 listopada 2015

Wszystkie zmiany, nawet najbardziej upragnione, odznaczają się melancholią, bo to, co porzucamy, jest cząstką nas samych; trzeba dla jednego życia umrzeć, aby do innego wstąpić.

Ile niewypowiedzianych słów... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 września 2015

Ile niewypowiedzianych słów przepadło na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych...

Nasze życie składa się ze spotkań... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 września 2015

Nasze życie składa się ze spotkań, i rozstań. Ludzie pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia. Witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut, inni kilka miesięcy, może rok, a czasem całe życie.

W życiu warto mieć odwagę: Warto... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 września 2015

W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić "Dzień dobry" obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy deszcz pada, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto czasem udawać głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego.

Pewnego dnia spotkasz kogoś... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 września 2015

Pewnego dnia spotkasz kogoś niezwykłego. Ludziom, którzy już raz kochali, zazwyczaj to się zdarza. Taką mają naturę.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 248 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV