głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia nie stój obok nie uśmiechaj się jak w taniej pro

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia nie stój obok nie uśmiechaj się jak w taniej produkcj
Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 września 2015

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno.

Po prostu nie biegaj za ludźmi  nie... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 września 2015

Po prostu nie biegaj za ludźmi, nie muszą Cię lubić. Ci którzy pasują do Ciebie, znajdą Cię i zostaną.

  Kochałam wtedy.    Milczałaś... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 sierpnia 2015

- Kochałam wtedy. - Milczałaś wtedy. Gdybyś powiedziała choć jedno słowo, wszystko byłoby inaczej.

''Czasem nie jest nam dane iść do... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 sierpnia 2015

''Czasem nie jest nam dane iść do końca tą samą ścieżką z ludźmi, których pokochaliśmy. Niektórzy bowiem muszą nas opuścić byśmy mogli nauczyć się ważnych lekcji, których byśmy nie odebrali, gdyby pozostali w naszym życiu. Nadal masz dla kogo żyć i to jest najważniejsze! Wszystko co najlepsze dopiero nadejdzie!

I znowu zmroziło mnie przeczucie... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 sierpnia 2015

I znowu zmroziło mnie przeczucie czegoś nieodwołalnego. Nie słyszeć więcej jego śmiechu – ta myśl mnie zadręczała. Ten śmiech był dla mnie jak studnia na pustyni.

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 sierpnia 2015

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

 ...  gdy ludzie porwani zostaną... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 sierpnia 2015

(...) gdy ludzie porwani zostaną nurtem wydarzeń przestają się ich bać. Jedynie nieznane napawa człowieka strachem. Wystarczy się z nim zmierzyć i przestaje być nieznane.

Jeżeli nie ma nadziei  żeby twoja... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 sierpnia 2015

Jeżeli nie ma nadziei, żeby twoja miłość została przyjęta, powinieneś okryć ja milczeniem. Mozę krzewić się˛ w tobie po cichu, jeśli jest cisza. Stanowi bowiem kierunek w świecie, a wszelki kierunek, który pozwala zbliżać się i oddalać, wchodzić i wychodzić, znajdować i gubić, zapewnia ci wzrastanie. Bo masz być żywy. A nie ma życia, jeśli żaden bóg nie nakreślił dla ciebie drogi, która˛ byś się˛ do niego zbliżał.

Dopiero wtedy oddychamy  kiedy... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 sierpnia 2015

Dopiero wtedy oddychamy, kiedy jesteśmy związani z naszymi braćmi wspólnym celem znajdującym się poza nami, a doświadczenie uczy, że kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, ale patrzeć razem w tym samym kierunku.

Istota wszelkich rzeczy nie leży w... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 sierpnia 2015

Istota wszelkich rzeczy nie leży w nich samych, lecz w naszym podejściu do nich.

Wziął poważnie słowa bez... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 sierpnia 2015

Wziął poważnie słowa bez znaczenia i stał się bardzo nieszczęśliwy.

Niektórzy pojawiają się znienacka.... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 sierpnia 2015

Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach. A potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV