głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Jesteś stałym opóźnieniem. Jesteś dla mnie bardziej ziomkiem. Proszę cię nawet mnie nie znasz... Myślisz że rozpoczynam nowe relacje po prostu trzymam się z dal

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Jesteś stałym opóźnieniem. Jesteś dla mnie bardziej ziomkiem. Proszę cię nawet mnie nie znasz... Myślisz że rozpoczynam nowe relacje po prostu trzymam się z dala i po
Jesteś stałym opóźnieniem.... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 luty 2015

Jesteś stałym opóźnieniem. Jesteś dla mnie bardziej ziomkiem. Proszę cię, nawet mnie nie znasz... Myślisz, że rozpoczynam nowe relacje, po prostu trzymam się z dala i potrzebuję własnej przestrzeni, czasu dla siebie, wentylacji. Czy czas mnie goni? bo straciłam cały mój czas na ciebie Nie mam czasu dla ciebie, brak mi cierpliwości

Myślę  że raz w życiu zdarza sie... teksty

maagdaaa6 dodano: 16 luty 2015

Myślę, że raz w życiu zdarza sie taka Miłość. Taka Miłość, po której każda następna musi okazać się mniejsza, taka, do której porównuje się wszystkie inne, przez co te wszystkie inne skazane są na porażkę.

Czasem tak mnie to wszystko męczy... teksty

maagdaaa6 dodano: 16 luty 2015

Czasem tak mnie to wszystko męczy, że nawet nie mam siły źle się czuć.

Śnieg spadł i tak sobie leży. Jak... teksty

maagdaaa6 dodano: 9 luty 2015

Śnieg spadł i tak sobie leży. Jak ja wczoraj ze schodów wracając po pijaku, po nocy topienia smutków, po 5 nad ranem, po kilku albo kilkunastu drinkach. Nie wiem, nie pamiętam, nie liczyłam. Ale śnieg leży jak leżał. Nie ma siły się podnieść, a może ma, tylko chęci brak. Nie wiem, ja wstałam.

boję się ciszy  tej ciszy  co... teksty

maagdaaa6 dodano: 7 luty 2015

boję się ciszy tej ciszy co pomiędzy słowami ma do powiedzenia najwięcej

Mogę Ci dzisiaj napisać o... teksty

maagdaaa6 dodano: 3 luty 2015

Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym, że lubię kakao, tak najbardziej przed snem, że lubię tulipany, kwiaty, ściany o smaku cappuccino, marzenia i ogród. Mogę Ci napisać, jakie mam dzisiaj chmury i chociaż nieba nie widać, to sobie je wyobrażę, jest piękne. Mogę Ci dzisiaj opisać muzykę, jakiej słucham. Słów rozwrażliwienie się na cały świat. A kiedy piosenka opada na poduszkę, to ja też opadam. Sennie. Mogę Ci dzisiaj powiedzieć, że kiedy się denerwuję to marszczę brwi tak słodko i sprośnie zarazem, a kiedy krzyczę „pierdolę to i gówno” to tak naprawdę tylko złość, która mija za moment. Bo wszystko przecież mija, prócz miłości, prawda? Mogę Ci dziś opowiedzieć, że niektóre filmy to masochizm, że najbardziej na świecie smakują mi Twoje usta, że rozgotowałam ziemniaki, bo myślę o Tobie sto razy na sekundę. I jeszcze jedno, że czekam, więc wróć już do mnie.

Tego dnia nabrała ostatecznej... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 luty 2015

Tego dnia nabrała ostatecznej pewności co do dwóch spraw: bardzo ją drażnił, ale gdyby mogła, zostałaby z nim na zawsze.

Ciągle na Ciebie umierałam  ale ten... teksty

maagdaaa6 dodano: 1 luty 2015

Ciągle na Ciebie umierałam, ale ten nawracający proces zmęczył mnie tak bardzo, że teraz na Twój widok nie chce mi się już wzruszać. Nawet ramionami.

Opiekuńczość mężczyzny wyzwala... teksty

maagdaaa6 dodano: 1 luty 2015

Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie, które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter, czapkę na uszy naciągnie, dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska, czy aby jadłam śniadanie, albo się bólem głowy zatrwoży! O, wtedy przepadłam!

Zamknę oczy  aby nie widzieć  że w... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 stycznia 2015

Zamknę oczy, aby nie widzieć, że w Twoim spojrzeniu nie ma miłości, gdy mnie przytulasz...

Źle sypiam... przewracam się z boku... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 stycznia 2015

Źle sypiam... przewracam się z boku na bok, czekając na Twój znak

We cannot cure the world of sorrows... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 stycznia 2015

We cannot cure the world of sorrows, but we can choose to live in joy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV