głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Wszystko czego sobie życzymy o czym myślimy z pewnością się nam przydarzy. Sęk w tym że zawsze za późno i zawsze jakoś inaczej. Co jest najśmieszniejsze w ludzi

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Wszystko czego sobie życzymy o czym myślimy z pewnością się nam przydarzy. Sęk w tym że zawsze za późno i zawsze jakoś inaczej.
Wszystko czego sobie życzymy  o czym... teksty

maagdaaa6 dodano: 11 stycznia 2015

Wszystko czego sobie życzymy, o czym myślimy, z pewnością się nam przydarzy. Sęk w tym, że zawsze za późno i zawsze jakoś inaczej.

Co jest najśmieszniejsze w ludziach:... teksty

maagdaaa6 dodano: 9 stycznia 2015

Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

Każdy zasługuje na drugą szansę... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 stycznia 2015

Każdy zasługuje na drugą szansę, Nieliczni także na trzecią, Czwartej nie dawaj nikomu.

I popatrz   ledwie poznaliśmy się... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 stycznia 2015

I popatrz - ledwie poznaliśmy się, już życie knuło, co mogło, żeby nas poróżnić.

Lepiej piszę  niż mówię. Gdy... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 stycznia 2015

Lepiej piszę, niż mówię. Gdy kogoś lubię, jest mi niewiarygodnie trudno rozmawiać z nim twarzą w twarz, bo boję się odrzucenia

Kochać to także umieć się... teksty

maagdaaa6 dodano: 8 stycznia 2015

Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczuciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.

W życiu nie ma  a potem żyli długo... teksty

maagdaaa6 dodano: 7 stycznia 2015

W życiu nie ma "a potem żyli długo i szczęśliwie", złotych zachodów słońca i całej tej lipy. Jest praca. Człowiek, którego kochasz, rzadko zasługuje na wielka miłość. Właściwie nikt na nią nie zasługuj, pewnie też nikt nie udźwignął takiego ciężaru. Doznasz więc zawodu, rozczarowania, twoja wiara legnie w gruzach, czeka cię naprawdę wiele kiepskich dni. Więcej stracisz niż zyskasz. Znienawidzisz osobę, którą kochasz, i tej nienawiści nazbiera się w końcu tyle, ile było miłości. Ale, do cholery, podwijasz rękawy i bierzesz się do roboty... nad całym waszym życiem...bo tym właśnie jest dorastanie i starzenie się.

Związek jest po to aby wznosić  nie... teksty

maagdaaa6 dodano: 7 stycznia 2015

Związek jest po to aby wznosić, nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo „spróbuj”. Chodzi o moment, kiedy ty jesteś już bliski rzucenia wszystkiego a ta druga osoba podchodzi do ciebie i mówi: zrób to jeszcze raz. Dla siebie. Związki są po to aby ta druga osoba nas wspierała i motywowała do tego, abyśmy byli lepsi. Abyśmy budowali swój świat, a nie pierdzieli w stołki. Bądź z kimś kto cię uskrzydla, a nie wiąże ci jaja w supeł.

Miłość powinna się zdarzyć  a... teksty

maagdaaa6 dodano: 7 stycznia 2015

Miłość powinna się zdarzyć, a nie być uczuciem, o które na siłę zabiegamy.

Jedni spotykają miłość wcześniej... teksty

maagdaaa6 dodano: 4 stycznia 2015

Jedni spotykają miłość wcześniej, inni później. Ale ja wierze w przeznaczenie. Każdy znajdzie kiedyś człowieka,który jest mu pisany. Tylko nie można się poddawać. Bo jeśli zrezygnujesz z walki,stracisz wiarę i sens. Nawet jeśli ktoś Cię zrani, odrzuci, znudzi się Tobą, nie wolno się poddawać. Trzeba wierzyć. Zapamiętaj to sobie. Jeśli nie będziesz walczyć o swoje szczęście, odpadniesz w przedbiegach

 Raz w życiu pomyliły mi się kroki... teksty

maagdaaa6 dodano: 4 stycznia 2015

"Raz w życiu pomyliły mi się kroki i od tego czasu chodzę krzywo."

Życie to jeden wielki śmierdzący... teksty

maagdaaa6 dodano: 4 stycznia 2015

Życie to jeden wielki śmierdzący bajzel... i na tym polega jego piękno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV