głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Nie wiem kim i gdzie jesteś ani co i z kim robisz ale wiedz że czasem tęsknie. Rzadko ale mi się zdarza a kiedy ta tęsknota napływa robi sie naprawdę deszczowo.

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Nie wiem kim i gdzie jesteś ani co i z kim robisz ale wiedz że czasem tęsknie. Rzadko ale mi się zdarza a kiedy ta tęsknota napływa robi sie naprawdę deszczowo..
Nie wiem kim i gdzie jesteś  ani co... teksty

maagdaaa6 dodano: 20 grudnia 2014

Nie wiem kim i gdzie jesteś, ani co i z kim robisz, ale wiedz, że czasem tęsknie. Rzadko, ale mi się zdarza, a kiedy ta tęsknota napływa, robi sie naprawdę deszczowo..

Czas mija  deszcz uderza o szyby.... teksty

maagdaaa6 dodano: 20 grudnia 2014

Czas mija, deszcz uderza o szyby. Tłucze jak oszalały. Herbata parzy mi dłonie. Z niedbałego upięcia uciekają kolejne kosmyki, opadają na kark. Pachną rumiankiem. Wciąż, z przerwami, zachodzę w głowę. Kim byłeś. Przez tyle lat wierzyłam, że jesteś moją osobą. Żadna z obietnic nigdy nie została złożona. A jednak czuliśmy coś. Czuliśmy swego rodzaju mistyczne przyciągania. Straciłam już rachubę w latach. A dziś nawet słowo po Tobie nie zostało. Niewytłumaczalna duchota niedomówień. Sterta zawiedzeń. Nadal we mnie gdzieś bardzo głęboko pęczniejesz. Nie dajesz mi zaznać spokoju, którego tak bardzo, tak bardzo potrzebuje...

wciąż mnie bolisz teksty

maagdaaa6 dodano: 20 grudnia 2014

wciąż mnie bolisz

Być może sama nie wiem już kim... teksty

maagdaaa6 dodano: 20 grudnia 2014

Być może sama nie wiem już kim jestem. Zawsze miałam problem z dookreśleniami. Odkąd pamiętam. Wszystko we mnie było niedosłowne. Co moment gubię się i uciekam. Zakopuję się pod pierzyną zdarzeń i milczę w sobie. Rozdarta, a może nawet bardziej podarta? Taka ja w strzępkach siebie. Apiruję i się w tych aspiracjach zatracam. Niby chcę dobrze, lecz zawsze za mocno. Tak bardzo potrzebuję przerwy, od świata, od ludzi, od siebie..

naj­bar­dziej kocha­my tych ludzi... teksty

maagdaaa6 dodano: 20 grudnia 2014

naj­bar­dziej kocha­my tych ludzi, te spra­wy i te rzeczy, od których bieg życia każe nam od­chodzić - nieraz na zawsze.

Ciało pamięta przelotny dotyk... teksty

maagdaaa6 dodano: 20 grudnia 2014

Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności przepływa znikąd w środku dnia. W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu - tęsknotą.

Ci  którzy mają coś do powiedzenie... teksty

maagdaaa6 dodano: 20 grudnia 2014

Ci, którzy mają coś do powiedzenie, na ogół są małomówni. Reszta pieprzy jak natchniona.

Odezwij się czasem  ciekawa jestem... teksty

maagdaaa6 dodano: 18 grudnia 2014

Odezwij się czasem ciekawa jestem gdzie i z kim teraz umierasz.

Chyba to sprawił wrzesień  że... teksty

maagdaaa6 dodano: 18 grudnia 2014

Chyba to sprawił wrzesień, że prawie nic już nie czuję. Słucham, jak teraz upał zamiera, ciszą pulsuje. Pewno ci dobrze gdzieś o tej porze, pewnie przyjemnie.

Najgorsza rzecz  jaką może zrobić... teksty

maagdaaa6 dodano: 18 grudnia 2014

Najgorsza rzecz, jaką może zrobić kobieta, to być z kimś tylko dlatego, żeby nie być samą.

Po co nam pięćdziesiąt lat... teksty

maagdaaa6 dodano: 18 grudnia 2014

Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było.

Jeśli masz być  to będziesz. Mimo... teksty

maagdaaa6 dodano: 18 grudnia 2014

Jeśli masz być, to będziesz. Mimo wszystko wierzę w Ciebie, wierzę że kiedyś pobiegniesz. Poczekam tyle ile trzeba, dwa tygodnie, kilka lat, całe życie. Tylko się nie spóźnij.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV