głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Widzę Cię i nie umiem powiedzieć że to koniec Odchodzę wiem nie będzie łatwo mi zapomnieć. Zostań nie powiem Ci że to miłość choć jesteś wszystkim czego w życiu

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Widzę Cię i nie umiem powiedzieć że to koniec Odchodzę wiem nie będzie łatwo mi zapomnieć.
Widzę Cię i nie umiem powiedzieć... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 maja 2015

Widzę Cię i nie umiem powiedzieć, że to koniec, Odchodzę wiem, nie będzie łatwo mi zapomnieć.

Zostań  nie powiem Ci że to... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2015

Zostań, nie powiem Ci że to miłość choć jesteś wszystkim czego w życiu trzeba mi...

Zawsze warto być człowiekiem  choć... teksty

maagdaaa6 dodano: 7 maja 2015

Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.

Podoba mi się człowiek  którego... teksty

maagdaaa6 dodano: 6 maja 2015

Podoba mi się człowiek, którego oczy mówią więcej niż wargi.

 Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 maja 2015

"Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu." Robert K. Bloom

Wraz z narodzinami człowiek zostaje... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 maja 2015

Wraz z narodzinami człowiek zostaje obdarowany pakietem: dobre serce, zaufanie, miłość, by obdarowywać nią innych. Doszłam do wniosku, że nic mi nie zostało z tych rzeczy, ponieważ każdej osobie podarowałam jakąś cząstkę tego i z odejściem tych osób nie otrzymałam tego z powrotem.

Ty nie potrzebujesz wcale mnie.... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 maja 2015

Ty nie potrzebujesz wcale mnie. Potrzebujesz kogoś, kto będzie Cię nieustannie głaskał słowami, kto otuli Cię puchową kołdrą i przykryje szklanym kloszem. A ja nie umiem nie ranić, ja wydrapuje oczy słowami, rozrywam duszę milczeniem i kocham, kocham tak mocno, że wszelkie szklane klosze przy mnie pękają.

Są wśród nas osoby obdarzone... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 kwietnia 2015

Są wśród nas osoby obdarzone błogosławioną mocą, darem ratowania tego, co kochają inni, zarazem niezdolni, by wykorzystać ten dar dla samych siebie.

Spotykali się po kryjomu w swoich... teksty

maagdaaa6 dodano: 12 marca 2015

Spotykali się po kryjomu w swoich mieszkaniach, wyśmiewali ze wszystkiego i wszystkimi gardzili, najbardziej zaś sobą.

Istnieje coś takiego jak smutek po... teksty

maagdaaa6 dodano: 11 marca 2015

Istnieje coś takiego jak smutek po smutku. To taki smutek, który nachodzi Cię po jakimś czasie, kiedy już wszystko się uspokoi, wyjaśni, nie łamie serca, pozwala spokojnie spać. Nigdy nie wiadomo kiedy się pojawi, choć najczęściej prowokujemy go sami siedząc samemu po północy, myśląc za dużo. Związany jest chyba z tęsknotą, próbujemy przywołać pewne odczucia, co ważne, tylko na chwilę - skończyło się coś, czego mieliśmy dosyć, ale stanowiło tak ważny etap naszego życia, że pomimo zamknięcia, będziemy co jakiś czas do niego wracać. To taki moment, w którym możesz pozwolić sobie na myślenie o wszystkim co już nie wróci, możliwe, że chodzi po prostu o to, żeby spojrzeć na to wszystko z boku, z innej perspektywy, spróbować zrozumieć, dlaczego stało się właśnie tak. Czasem potrzebne jest pewne zamknięcie spraw we własnej głowie, a przede wszystkim w sercu i jeśli potrafisz na dawny ból spojrzeć inaczej to znaczy, że udało Ci się uwolnić.

Jesteś stałym opóźnieniem.... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 luty 2015

Jesteś stałym opóźnieniem. Jesteś dla mnie bardziej ziomkiem. Proszę cię, nawet mnie nie znasz... Myślisz, że rozpoczynam nowe relacje, po prostu trzymam się z dala i potrzebuję własnej przestrzeni, czasu dla siebie, wentylacji. Czy czas mnie goni? bo straciłam cały mój czas na ciebie Nie mam czasu dla ciebie, brak mi cierpliwości

Myślę  że raz w życiu zdarza sie... teksty

maagdaaa6 dodano: 16 luty 2015

Myślę, że raz w życiu zdarza sie taka Miłość. Taka Miłość, po której każda następna musi okazać się mniejsza, taka, do której porównuje się wszystkie inne, przez co te wszystkie inne skazane są na porażkę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV